Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

mtw1 - a jaka macie wannę? bo u nas łazienka będzie podobna

 

wanna narożna KOŁo --- SERENADA 145X 145 /bardzo wygodna ---2 osoby spokojnie poleżą :D i nie tylko :lol:

 

A CO ...trzeba oszczędzać teraz wodę --jak kredyt jest do spłacania :wink:

 

MTW1

 

ja się szarpnęłam na wanne firmy Ravak Love Story)))

taką dwuosobową))) http://www.ravak.pl/?page=lovestory

ma przyjechac dopiero w pazdzierniku więc cokolwiek wypowiem sie po pierwszym użytkowaniu :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.O.S! Prosze o namiary na wylewkarzy - ktorzy kładą papę

 

Wiekszosć posadzkarzy nie chce kłaść papy,ino folię. Ja mam wysoki stan wód gruntowych i chcę koniecznie połozyć papę.

 

Janzar robić nie moze, bo mu za daleko, inni mogą ale bez papy, kontakt podany przez Janzara nawalił... :evil:

 

UWAGA - elektryk M. Kocot przywraca radosć budowania -tel.503-330-488

 

ja podam Ci wieczorkiem namiary na mojego wylewkarza nie wiem czy kladzie papę ale można z nim pogadać bo to bardzo sensowny człowiek (Jarek z Jelcza), wczoraj kafelkarz stweirdzil ze mamy super posadzki )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i jeszcze jedno pytanko: czy ktoś wie, gdzie najlepiej (tzn. najtaniej) kupić słupki metalowe na ogordzenie? Potrzebuję ok. 100 słupków, po prostu ocynkowanych bez żadnych bajerów do takiego ogrodzenia... leśno-prowizorycznie-stałego (jak postoją 10 lat to będzie fajnie :wink: ).

 

Dzięki

 

Darek

 

Ja znalazłam gościa na Autogiełdzie mieszka gdzieś kolo Kasprowicza niestety kurcze zgubilam numer poszukaj tam bo on chyba cally czas sie oglasza

jest też na Świniarach super hurtownia ze slupkami i siadtkami

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prosbe o namiary na sprawdzona ekipe instalatorow (wlacznie z podlogowka)

Polecam mojego instalatora (wszystkie instalacje kompleksowo wod-kan, elektr., ogrzewanie) -p. Sławek Szynka (jest na liście misiów) - 606-83-69-44. Jakby nie odbierał - wysłać SMSa z prośbą o kontakt. Powołaj się na budowę w Rogożu :-).

Ja mam 66m2 podłogówki na dole, góra i część parteru (+2 pomieszczenia - grzejniki), kondensat Junkersa, usługa z materiałami i fakturami.

Bardzo dobra współpraca i komunikacja co jest dla mnie bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prosbe o namiary na sprawdzona ekipe instalatorow (wlacznie z podlogowka)

Polecam mojego instalatora (wszystkie instalacje kompleksowo wod-kan, elektr., ogrzewanie) -p. Sławek Szynka (jest na liście misiów) - 606-83-69-44. Jakby nie odbierał - wysłać SMSa z prośbą o kontakt. Powołaj się na budowę w Rogożu :-).

Ja mam 66m2 podłogówki na dole, góra i część parteru (+2 pomieszczenia - grzejniki), kondensat Junkersa, usługa z materiałami i fakturami.

Bardzo dobra współpraca i komunikacja co jest dla mnie bardzo ważne.

 

tez sie podpisuje pod recenzja dla Sławka Szynki,

a przede wszystkim do jego bardzo rzeczowemu podejscia do klienta,

solidny intalator-i słowny-robi mi instalacje pompy ciepła

 

pzdr

bzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkałam się w necie z takim i opiniami na temat STIHL 180C BE:

 

1--"Kupiłem w styczniu i pociąłem 12 m3. Doskonała, lekka i wydajna. Tnie kazde drzewo jak nóż masło.Wydajność cięcia wcale nie zależy od mocy silnika tylko od jakości łńcuch. POLECAM. "

 

 

2----"posiadam ten model od ponad roku.... polecam do prac przydomowych...

lekka i sprawna,,,nowy napinacz łańcucha jeszcze bardziej poprawia komfort pracy... nie trzeba latać z kluczami... uruchomienie silnika nie sprawia kłopotu - dzięki zastosowaniu dodatkowej sprężyny...

szczerze polecam do prac przydomowych!!!!! "

 

Ogladałem dzisiaj Stihla MS 180 i rzeczywiscie robi dobre wrazenie. Jedyny problem to brak sklonnosci dealera do większego rabatu niż 3% :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - dostałem dziwne pisemko ze Starostwa odnosnie pozwolenia na budowe - ze cos mam 7 dni na wglad do projektu, ze procedura wszczeta, etc :o . Czy dobrze rozumiem, ze to pisemko to TO pisemko co idzie do sasiadow i ze ze za 7 dni bede mial juz pozwolenie czy tez moze chopdzi o coś innego?

 

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flowera :-) dzwoniłaś jeszcze raz do tykarzy ??

Laweczko, na razie nie dzwoniłam, bo znalazłam ekipę z Chrząstawy, zrobia nam takie same tynki trochę taniej no i tez wykonczenie G-K , w sumie jest to Pan Kaczmarek (jestem ciekawa czy ktos o nim slyszal - ja opinie wystawię po zakończeniu prac) wydawał się być sensowny zresztą mieszka niedalego nas więc mu wygodnie do nas no i może dzięki temu cena bardziej atrakcyjna.

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - dostałem dziwne pisemko ze Starostwa odnosnie pozwolenia na budowe - ze cos mam 7 dni na wglad do projektu, ze procedura wszczeta, etc :o . Czy dobrze rozumiem, ze to pisemko to TO pisemko co idzie do sasiadow i ze ze za 7 dni bede mial juz pozwolenie czy tez moze chopdzi o coś innego?

Chodzi dokładnie o to, że w starostwie wreszcie dokopano się do Twojego wniosku i ktoś zaczął się nim zajmować. Od teraz możesz już wydzwaniać i się upominać :)

Nam takie coś wysłali grubo po miesiącu od złożenia wniosku.

 

Aha - i do sąsiadów idzie zarówno to jak i potem pisemko dot. decyzji. Na tym piśmie masz numery działek sąsiadów, którzy dostali to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowana na kable, ale nie wiem ile i jakie. Kiedy byśmy zamawiali? mtw1 bardzo podobały mi się na targach schody z Dobroszyc. Masz już zamontowane?, Możesz coś napisać o kontaktach z ta firmą?

 

Ok - ja wyliczenie swoich mam, ale widzę, że grupa się nie zawiązała podczas mojej nieobecności 8) i nadal jestem chętny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani,

 

zjeżdżają mi dziś na budowę parkiety... parkieciarze chcieli je od razu kłaść... czy parkiet nie powinien w domu wpierw poleżeć i nabrać lokalnych klimatów... a czy jak w domu jest bardziej wilgotno to czy aby dłuższe leżenie mu nie zaszkodzi...

nie wiecie czasem.

 

szukałam na wymianie doświadczeń już ale jakoś nie znalazłam odpowiedzi dla siebie :(

 

Witaj a kiedy miałaś wylewki? tak w ogóle to powinno się poczekać parę miesięcy zanim ułoży się parkiet - my np na razie układamy kafelki a wszelkie drewniane podłogi dopiero na wiosnę. Czy ekipa w ogóle sprawdzała wilgotność posadzki? U naszych znajomych parkieciarz najpierw mierzył powiedział, że nie daje gwarancji na układanie jeśli nie poczekają aż wylewki bedą miały niższy poziom wilgotności ... jak wylewki porządnie wyschły ułożył dopiero wtedy i teraz juz od paru lat prawie nic się z parkietem nie dzieje (oczywiście reaguje na zmiany temperatury jak to drewno - czego się nie uniknie)

pozdrawiam flowercia

 

dzięki flowercio

 

pan przywiózł nam dziś parkiet (na razie poleży w salonie), a co do układania to go pogoniłam. Ma przyjechać w poniedziałek i zmierzyć wilgotność. Potem podyskutujemy czy kłaść czy nie.

 

Uwaga na składowanie materiałów na wylewkach - mogą popękać, rozkłądajcie je po całej powierzchni a nie w jednym miejscu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi dokładnie o to, że w starostwie wreszcie dokopano się do Twojego wniosku i ktoś zaczął się nim zajmować. Od teraz możesz już wydzwaniać i się upominać :)

Nam takie coś wysłali grubo po miesiącu od złożenia wniosku.

 

Aha - i do sąsiadów idzie zarówno to jak i potem pisemko dot. decyzji. Na tym piśmie masz numery działek sąsiadów, którzy dostali to samo.

 

Czyli beznadzieja :( . Mialem nadzieje, ze to juz nastepny etap :wink: .

 

Czy Twoj projekt takze wysylali do Konserwatora zabytkow we Wroclawiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli beznadzieja :( . Mialem nadzieje, ze to juz nastepny etap :wink: .

Czy Twoj projekt takze wysylali do Konserwatora zabytkow we Wroclawiu?

Niestety tak - działka znajdowała się ponoć na terenie oznaczonym symbolem 'k'. Ale jeśli wiesz to już na tym etapie to głowa do góry! Ja o konserwatorze dowiedziałem się gdzieś w okolicach 60 dnia oczekiwania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak - działka znajdowała się ponoć na terenie oznaczonym symbolem 'k'. Ale jeśli wiesz to już na tym etapie to głowa do góry! Ja o konserwatorze dowiedziałem się gdzieś w okolicach 60 dnia oczekiwania :D

 

Staraliscie się jakoś przyspieszyć Konserwatora? Da się w ogóle? :wink:

 

Czyli rozumiem, że po otrzymaniu tego pisma czekaliście jeszcze 17 dni (łacznie 77 z tego co pamietam)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...