Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Chyba wreszcie zdecyduję sie na okna. Wybrałam Jezierskiego profil schucco rondo. Cenę dostałam jak w Polokno z tym, że w Polokno musiałabym wziąć złoty dąb, a chcę orzech. U Jezierskiego jest duża gama kolorystyczna w standardzie. A poza tym to bardzo dobre okna.

Własnie mam zamiar do nich jechać lada dzień podoba mi się u nich profil "premium"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Halszka,

a może mogłabys naskrobać coś bliżej apropo's tej akcji. Może być na prv. Coś ostatnio tez mi ten pomysł po głowie biega. :wink:

Pozdrawiam

Agnieszka

 

Agnieszko !

Na razie skromna to akcja, na http://www.onet.pl zamieściliśmy ofertę o sprzedaży mieszkania,

pojawiło się dwoje potencjalnych kupców, i z paru biur pośredniczących w handlu nieruchomościami

dzwonili z propozycją podpisania umowy współpracy,

co z tego wyjdzie, to na razie nie wiem :roll:

 

jest jeszcze http://www.gratka.pl ,

jakby ktoś miał rady dotyczące sprzedaży mieszkania to też chętnie posłucham :lol:

 

secam - ''mów do mnie jeszcze'' :lol: :lol: :lol:

 

oczywiście zapraszam, zabieraj Dorotkę i oglądajcie...

 

Odradzam podpisywania umowy na tzw." wyłącznosc". Po podpisaniu umowy nie wiele sie dzieje, a posrednik robi wszystko zeby jak najwiecej opuścić cenę a na dodatek jesteśmy uwiązani tylko do jednego posrednika.

Polecam rownież zeby zawierać umowę na czas okreslony ( nawet jesli podpisujemy umowe z kilkoma posrednikami ).Zawsze można odnowić. Chociaz polecam zeby wybrac jednego lub dwoch posredników, bo oni i tak sie miedzy sobą kontaktują.

Przepraszam jesli nie wiele pomogę, wpis troche odlegly od daty ale dawno nie zaglądalam i nadrabiam czytanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Secam - faktycznie tak może być - niestety człowiek jest pazerny i lepiej go nie kusić, bo nabierze pracy za dwóch i potem kombinuje jak "koń pod górę".

Dokładnie tak :wink: a potem jak ktoś dzwoni to rzuca cenę zaporową 300 % ceny rynkowej i jak się jakiś "jeleń trafi" to nie przychodzi na umówioną od pół roku wcześniej termin

 

Proponuję, żeby na zakupy materiałów umawiać się grupowo na forum, ale gdy ktoś szuka ekipy (tu efekt skali działa dokładnie odwrotnie niż przy materiałach) podawać mu namiary na priv

Chyba masz rację namiary na wykonawców indywidualnie na priv, składy spokojnie sobie poradzą z natłokiem zakupów dla nich im więcej tym taniej

 

- pewnie wielu "obserwatorów" forum nie dających nic z siebie korzysta z naszych namiarów.

Dokładnie tak.

Jest bardzo wiele osób czytających i zapisujących namiary a nie logujących się - i tu oczywiście serdecznie je pozdrawiamy :) mają do tego prawo ;)

 

a ja proponuje by koniecznie wymieniac sie aktualnymi cenami robocizny, by wlasnei nie dac sie naciagnac takim cwanym wykonawcom

tak a propo potzrebuje wykonac instalcje gazowa wewnetrzna do kotla, odcinek bardzo krotki, kociol obok sciany zewntrznej zaraz po drugiej stronie sciany bedzie skrzynka gazowa zewn.

- czy wiecie ile cos takiego moze kosztowac? firma ktora bedzie montowac butle mowi ze mam sie dogadzac z ich instalatorem - ale jak on krzyknie cene - to ja nawet nie wiem p o ile cos takiego chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Wrocławia. Chciałem przestrzec dopiero zaczynających budowę, jeżeli szukacie geodetę i natkniecie się na nazwisko Lubiszewski Jerzy, omijajcie tego pana z daleka, o ile zależy Wam na czasie. Bo jak ja się umawiałem na najdłużej 2 miesiące na zrobienie mapki sytuacyjno wysokościowej to otrzymałem mapkę po 2,5 miesiąca, i to po dziesiątkach telefonów, a już na sam koniec usłyszałem słowa że jak mi się nie podoba to mogę zmienić sobie geodetę. Szkoda że tego nie usłyszałem na początku bo bym to dawno zrobił. Opieszałość tego gościa była nie do wytrzymania. Acha, normą było że nie odbierał telefonu przez dwa tygodnie bo sobie gdzieś wyjechał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę wrocławską :)

Chociaż to grupa dopiero budująca, ale może akurat...

Potrzebuję kupić drewno kominkowe, pocięte i porąbane (nie musi być sezonowane), ma ktoś jakieś sensowne namiary z naszych okolic? Próbowałam dodzwonić się do nadleśnictwa Miękinia, ale to chyba graniczy z cudem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dalsze poszukiwania dachowców zaowocowały kolejnymi kontaktami :D

 

Aktualnie mam ofertę za 45 zł/m2 całość z obróbkami i rynnami :D

 

Jutro podjadę zobaczyć zrobiony przez nich dach.

 

Mogą zaczynać jeszcze w tym tygodniu :D

 

Mam jeszcze kilka namiarów z cenami 45-55 zł/m2 z terminami za miesiąc, więc jeśli ktoś z Was szuka ekipy niech pyta na priv to chętnie się nimi podzielę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy macie możne namiary na workowany eko-groszek w okolicach Wroclawia albo Milicza?

 

Spróbuj na Tęczowej we Wrocławiu - firma Polmark. Eko groszek sprzedają na 100% ale nie jestem pewien czy workowany

 

Mają, ale niestety maja opóźnione dwie dostawy, więc wolne worki będą dopiero w drugiej połowie października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - rozpracowuję temat filtrów i zmiękczaczy - prowadzę rozmowy nt szczegółów technicznych, pytam o wszystko i czepiam się o pierdoły - jak już wszystko będę wiedział napiszę co i jak.

 

Przy okazji podpytuję o rabat na filtry dla większej grupy, więc może jesteście zainteresowani utworzeniem takiej ?

 

:wink:

 

SUSPENSER

 

jak tam temat zmiękczaczy... udało ci sie obcykać już, co gdzie po co i za ile ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUSPENSER - mi Brzeziński robi dach już 4 (słownie cztery) miesiące-i jeszcze nie jest ukończony. A gdy chcialam jego podwykonawców wywalić - okazało sie że nie ma kto ich zastąpic. Ceny dachu - to standardowo 70-80zł na gotowo.

 

Nikt nie moze polecić tynkarzy? Znalazłam w Autogiełdzie tynkarza, ktory moze za 2 tygodnie rozpocząc pracę. Szkoda tylko że umowiony wcześniej tynkarz nie zdobył się na odwagę i nie zadzwonił do mnie z rezygnacją - miałabym czas na szukanie nastepnego fachowca. Złapał najprawdopodobniej prace lepiej płatną i umyl ręce - takich lubię najbardziej :evil:

 

Witaj ja mialam wstępnie umówionego tynkarza maszynowego, podaje nr telefonu 695 04 04 72, ale ostatecznie biorę ręcznych, których udało mi się znaleźć - jeśli chodzi o tę ekipę to doradził mi ją Pan (który robi ocieplenie i tynki zewnetrzne) poza tym nei wiem nic na ich temat więcej

mozesz ewentualnie gdzies podjechać i zobaczyć ich pracę, wydaje mi się ,zę są już wolni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! grupo drzwiowa, informujż, że czas oczekiwania na drzwi CAL podobno sie skrócił do 5 tygodni (z 8). WIadomośc niepotweirdzona w praktyce ale podana przez Budusa

 

Co do kominków - wczoraj na budowę wparował pan ze Żmigrodzkiej. Zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, przygotuje nam projekty obudów i propozycje wkładów. Mamy wprawdzie kupę czasu ale nie mamy pomysłu jak to zrobić. Robili u moich rodziców i oni sa b. zadowoleni.

W czawartek wchodzi pan elektryko - alarmiarz (firma Delta), ceny podali nawet OK, w sumie wszystko razem do kupy z materiałami typu kable i domofon, centralki, wszelakie czujki i co tam nie jeszcze stanęło na 12 tys. Koszt punktu elektrycznego 40 PLN, czyli chyba średnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...