Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Grzegorz !

 

No widze i czytam , że ty tesz po woli do przodu .

 

Nie bardzo wiec ,czy w tym roku już się udało spotkać grupie z Wrocławia i okolic ? Rok temu ja organizowałam zbiórkę , była jakoś końcem września , przed powrotem studentów do WROCKA . ORGANIZUJECIE COŚ?????

 

marpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu ja organizowałam zbiórkę , była jakoś końcem września , przed powrotem studentów do WROCKA . ORGANIZUJECIE COŚ?????

Zeszłoroczne spotkanie które organizowałaś - jak mógłbym zapomnieć :)

Było jeszcze jedno spotkanie w lipcu w spiżu.

 

No to skoro ruszyłaś ten temat :):):) ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, w lipcu nie mogłam uczestniczyć w spotkaniu, ale teraz i owszem bym wzięła i się z wami napiła :lol: Nawet mimo kaca z powodu wczorajszego oblewania pomyślności zalewania...

 

marpa, dzięki za zestawienie. Marcinkowice to też moje okolice i pewnie jeszcze skorzystam. Zbiorę na dniach moje kontakty i podam, a co tam

 

Dzisiaj zaczęłam podchodzić praktycznie do moich teoretycznych pomysłów na wykończenie domu. TOTALNA PORAŻKA :oops:

 

Pan w mieszalni farb nie rozumiał o co mi chodzi... Jak można nie zrozumieć, że chodzi mi o kolor budyniu waniliowego z posypką kokosową?

 

Ktoś może mi polecić, gdzie kupować farby? Nie chodzi już o cenę, ale o fachowe doradztwo... Sam człowiek tego wszystkiego nie wyszpera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was moze polecić stolarza (może być tez z okolic Wrocławia), który robi meble na zamówienie - szczególnie interesują mnie stolarze, którzy też fornirują meble

 

stolarz- firma Babij 667-437-129. Robili u naszego sąsiada i zachwyceni jakością wykonania tez się na nich zdecydowaliśmy. Robią tylko w drewnie.

My mamy kolor jakiś jasny orzech fornirowane właśnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje obecne ceny, zgodnie z ofertami ktore dostalem. Moze sie komus przyda:

- tynki maszynowe gips 27zl/m2 brutto z materialami (7%VAT)

- ogrodzenie z siatki 150 z obrebami 20cm - 65zl/1mb brutto (sama robocizna to 30zl)

 

Czy ktos wie kto handluje we Wro kuchniami Sachsen Kuchen?

 

 

Studio GRYT z ulicy Krzyckiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

Ja niestety przybywam tu z prośbą, bo znowu mam kłopot z wykonawcami :evil:

Macie może namiary na wartle polecenia ekipy od:

- ocieplenia styropianem (i ewentualnie tynków)

- tynków wewnętrznych wykonywanych ręcznie (wapienno-cementowych) ?

 

Obie ekipy potrzebne są od zaraz..

 

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja... Po wyjeździe mojego ociepleniowca do stolycy zrezygnowałam z ocieplania się w tym roku... Zobaczymy na ile marketingowcy Ytonga są prawdomówni :lol: Wypadam więc z grupy ociepleniowej-styro...

 

Tynkarze cem-wap mieli tak kosmiczne terminy, że też z nich zrezygnowałam...

Pani Koala a czy w pwaris wspominalas o moim styropianie na wylewki, i czy cos w sprawie rabaciku bylo wiadomo, czy bezposrednio sie znimi skontaktowac , pozdowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was moze polecić stolarza (może być tez z okolic Wrocławia), który robi meble na zamówienie - szczególnie interesują mnie stolarze, którzy też fornirują meble

 

stolarz- firma Babij 667-437-129. Robili u naszego sąsiada i zachwyceni jakością wykonania tez się na nich zdecydowaliśmy. Robią tylko w drewnie.

My mamy kolor jakiś jasny orzech fornirowane właśnie :-)

 

dziekuję bardzo,

już zanotowałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupe , starych i nowych budowniczych !

 

Moja budowa już na ukończeniu , mam nadzieje wprowadzić się w tym roku .

Postanowiłam więc podzielić się swoimi fachowcami , może ktoś poszukuje wykonawców :

 

- murarz - Waldemar Szymański - 609 226 752

- cieśla - dekarz - Bronisław Myszka - 606 112 779

- tynkarz - Adam Dydynski - 502 503 823

- elektryk - Pan Sebastian - 607 604 446

- instalator ( c.o., wod-kan. kominki ) - Marcin Ostrowski - 691 662 120

- posadzki - Pan Lipiec - 607 615 588

-okna , brama garażowa , rolety -MTB - Pan Marek - 608 858 477

-tani parkiet - Pan Sławek - 602 706 639

-parkieciarz - Pan Henryk Tomkiewicz - 509 299 908, 601 705 393

- kierownik budowy - Teresa Pawłowska - 510 532 604

- płytkarze - Pan Marcin -505 529 513

- Pan Michał - 501 714 323

-geodeta - Tomasz Prorok - 608 433 468

- stolarz ( drzwi zewnętrzne , wewnętrzne , kuchnie , meble , schody )-Pan Kazimierz Król - 601 872 685

-szambo - 601 052 060

- geolog - Pan Zawiślak -601 561 326

 

powołać możecie się na Marte z Marcinkowic

 

Reasumując czas budowy - 2 lata , to dochodze do wniosku ,że trzeba mieć końskie zdrowie , stalowe nerwy i fulllllll kasy w kieszeniach . Wcześniejsze kalkulacje wzjęły w łeb na początku tego roku , gdy ceny zaczęły galopować z prędkością kosmiczną , a my zaczynaliśmy się WYKAŃCZAĆ - to dobre słowo na określenie tego etapu budowy .

Radze założyć sobie jakiś zapas finansowy jakiej 10-20% , który obecnie wydaje się zbędny a w przyszłości będzie konieczny aby się w prowadzić .

Nasz budżet już dawno został przekroczony a lista rzeczy odłożonych na później została jeszcze całkiem spora .

 

 

POWODZENIA WSZYSTKIM ŻYCZE , trzymam kciuki MARPA

 

 

Marpuś dzieki za tę listę wiele osób pewnie z niej skorzysta, a może osoba odpowiedzialna za stronke grupawroclawska wrzuci tam namiary ?:-)

ja tez komponuje swoją i tez ją z chęcią podam... bo takie namiary się przydają, pozdrawiam cieplutko flowercia

Kochani zorganizujmy spotkanie Marpa nam otym przypomniala ja nigdy na spotkaniu nie bylam a chętnie poznalabym wreszcie wszystkich osobiscie!! pogadac sobie przy piwku ponarzekac na wykonawców ;-) a pewnie też i pochwalić))))!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam

 

A ja muszę się pochwalić, że w końcu załatwiliśmy kredyt i pieniądze mamy już na koncie, zatem ruszamy ostro dalej z robotą.

 

Wczoraj byli u mnie panowie z Budusa pomierzyć drzwi wewnętrzne i udzielili paru porad, bardzo sympatyczni.

Bardzo wychwalali nasze tynki, dosłownie na siłę znaleźli jedną małą odchyłkę.

 

Tynki robił nam polecany przez dabell pan Szpak, a właściwie pan Kazimierz (nazwisko nieznane) tel.665 027 869, to była inna ekipa niż u dabell. Polecam. :D

 

Pozdrawiam

agniecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam

 

A ja muszę się pochwalić, że w końcu załatwiliśmy kredyt i pieniądze mamy już na koncie, zatem ruszamy ostro dalej z robotą.

 

Wczoraj byli u mnie panowie z Budusa pomierzyć drzwi wewnętrzne i udzielili paru porad, bardzo sympatyczni.

Bardzo wychwalali nasze tynki, dosłownie na siłę znaleźli jedną małą odchyłkę.

 

Tynki robił nam polecany przez dabell pan Szpak, a właściwie pan Kazimierz (nazwisko nieznane) tel.665 027 869, to była inna ekipa niż u dabell. Polecam. :D

 

Pozdrawiam

agniecha

 

Gratulacje z okazji zakończenia sprawy kredytu :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...