Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Natalia

 

Witaj w gronie zadaszonych!

 

Ja tam uważam się też za zadaszoną, chociaż ani jednego gąsiora jeszcze nie mam na kalenicy :roll: Sytuacja ma dobre strony: 1)wylewki i tynki mi się wentylują 2) dachowcy kredytują mi zakup wełny nie biorąc swojej doli... Tak więc na razie ich nie poganiam...

 

Bramę garażową Krispola kupowałam w firmie Olaf (Krakowska 29d, 71 3323267). Obsługa bardzo OK. Za bramę segmentową 230/230 bez napędu zapłaciłam 2970 brutto z montażem. Musieli 2 tygodnie przetrzymać moją bramę. Montaż bez zastrzeżeń. Brama hula ładnie i bez wysiłku z mojej strony. Mam dostać specjalne ceny na system zabudowy karton-gipsem. Jeszcze ich nie wypytywałam jakie. Wiem, że Smiejusy też tam brali bramę. Korzystaliście z tych ich specjalnych cen?

 

hmmm .... Daga to chyba nie my jednak..

 

bo my nie mamy garażu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Gratuluje dachów tym co je pokończyli, a " nowym" życzę wytrwałości w budowaniu.

Dzisiaj przykechali do mnie panowi w liczbie 5 typa i zrobili mi wyleweczki, a że uwijali się całkiem całkiem to je skończyli. Cena 11 zł/m2 za wylanie, dodatkowo 2 zł/m2 za ułożenie folii i styropianu. Służe namiarem na prv.

 

Proszę o namiar gdzie mógłbym w okolicach Kiełczowa zakupić słupki ogrodzeniowe..

Papatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A poprawia nowa ekipa czy ta sama? Jesli ta sama ekipa to tzw. szczęście w nieszczęsciu - naprawiają w ramach reklamacji. Czesto jednak ekipa sie ulatnia a jesli nawet jest dostępna, to jakoś nie mają czasu i trwa to całe wieki zeby coś poprawili.

Pozdrawiam

poprawia nowa za pieniądze starej.

Pamiętajcie, ze obowiązuje 4 letnia rękojmia i 1-czna gwarancja na prace budowlane na fakturę.

I szczerze mówiąc,jeśli wykonawca cos spartolił inie będzie chciał się stawić na wezwanie do naprawy (w terminie jaki Wy wyznaczycie) macie prawo zawołać najdroższą ekipe w całej wsi a nawet państwie i potem zażądać zwrotu kasy poprzez sąd

Jak ta nowa ekipa się sprawdzi i poprawi ten dach to nie omieszkam podac dokładnie na czarnej liście wykonawców tych, którzy tego dachu naprawic nie chcieli, mimo, że ewidentnie spartolili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A poprawia nowa ekipa czy ta sama? Jesli ta sama ekipa to tzw. szczęście w nieszczęsciu - naprawiają w ramach reklamacji. Czesto jednak ekipa sie ulatnia a jesli nawet jest dostępna, to jakoś nie mają czasu i trwa to całe wieki zeby coś poprawili.

Pozdrawiam

poprawia nowa za pieniądze starej.

Pamiętajcie, ze obowiązuje 4 letnia rękojmia i 1-czna gwarancja na prace budowlane na fakturę.

I szczerze mówiąc,jeśli wykonawca cos spartolił inie będzie chciał się stawić na wezwanie do naprawy (w terminie jaki Wy wyznaczycie) macie prawo zawołać najdroższą ekipe w całej wsi a nawet państwie i potem zażądać zwrotu kasy poprzez sąd

Jak ta nowa ekipa się sprawdzi i poprawi ten dach to nie omieszkam podac dokładnie na czarnej liście wykonawców tych, którzy tego dachu naprawic nie chcieli, mimo, że ewidentnie spartolili

 

Xena

Popieram to co piszesz bo skoro człowiek umawia sie z ekipą i uczciwie płaci za pracę to powinien sie spodziewać uczciwego wykonania. ( w tym dokonania poprawek po sobie ).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia

 

Witaj w gronie zadaszonych!

 

Ja tam uważam się też za zadaszoną, chociaż ani jednego gąsiora jeszcze nie mam na kalenicy :roll: Sytuacja ma dobre strony: 1)wylewki i tynki mi się wentylują 2) dachowcy kredytują mi zakup wełny nie biorąc swojej doli... Tak więc na razie ich nie poganiam...

 

Bramę garażową Krispola kupowałam w firmie Olaf (Krakowska 29d, 71 3323267). Obsługa bardzo OK. Za bramę segmentową 230/230 bez napędu zapłaciłam 2970 brutto z montażem. Musieli 2 tygodnie przetrzymać moją bramę. Montaż bez zastrzeżeń. Brama hula ładnie i bez wysiłku z mojej strony. Mam dostać specjalne ceny na system zabudowy karton-gipsem. Jeszcze ich nie wypytywałam jakie. Wiem, że Smiejusy też tam brali bramę. Korzystaliście z tych ich specjalnych cen?

 

hmmm .... Daga to chyba nie my jednak..

 

bo my nie mamy garażu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Upsss :oops:

 

No to ktoś z garażem mi polecił tą firmę... Scur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bramę garażową Krispola kupowałam w firmie Olaf (Krakowska 29d, 71 3323267). Obsługa bardzo OK. Za bramę segmentową 230/230 bez napędu zapłaciłam 2970 brutto z montażem. Musieli 2 tygodnie przetrzymać moją bramę. Montaż bez zastrzeżeń. Brama hula ładnie i bez wysiłku z mojej strony. Mam dostać specjalne ceny na system zabudowy karton-gipsem. Jeszcze ich nie wypytywałam jakie. Wiem, że Smiejusy też tam brali bramę. Korzystaliście z tych ich specjalnych cen?

 

hmmm .... Daga to chyba nie my jednak..

 

bo my nie mamy garażu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Upsss :oops:

 

No to ktoś z garażem mi polecił tą firmę... Scur?

 

Pewnie, że Scur. A kto inny ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Dzień dobry bardzo !!!

 

To mój 600 post. Serwuję Wam Kochani kawkę, żeby nam się zawsze tak przyjemnie jak do tej pory rozmawiało.

:) :) :)

 

http://ww-success.com/blog/wp-includes/images/Coffee.jpg

 

Myślę, że i kawałek ciacha nie zaszkodzi.

 

http://www.strykowski.net/ciasto/Torcik,_zdjecie_torcikow_rafael,_kokos,_zdjecie_kokosu_1469.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuch

Ja też wreszcie mam dach, tyle to trwało - że myślę -wygrałam KONKURS na najdłużej robiony dach na forum :(

 

lepiej nie róbmy zawodów na najdłużej robiony dach :(

własnie sprawdziłam, u nas zaczęli układać więźbę zaraz po 10 sierpnia i co?

dach jest ciagle niedokończony - zostało jeszcze kilka gąsiorów i dachówek do ulozenia - czyli 2 miesiace!!!! :o

a dach jest prosty, dwuspadowy o pow 270 mkw :(

 

u mnie dach zaczynali pod koniec czerwca , mamy pazdziernik i zostalo tylko jedno ostatnie okno dach. do obrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xena - ty wszystko dobrze piszesz, ale nie wyobrażam siebie włóczącej sie po sądach i ogladaniu swojej ekipy dekarskiej pod wezwaniem Brzezińskiego jeszcze raz...

 

Artykuły elektryczne zakupiłam najtaniej przez swojego elektryka M. Kocota, który cały upust oddaje klientom. Namiar na niego jest na liscie misiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...