Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

 

ja grzejniki kupowałam w Damkonie w Trzebnicy, ale siedzibę mają we Wrocławiu na ulicy Galla Anonima (w bok od mostu warszawskiego)

nawet widziałam ostatnio reklamę wyprzedaż grzejników 50%, tylko nie wiem jakich :-?

 

taaak, wiedziałam, że tempo jest podejrzane....... :evil: :evil: :evil:

 

a czemu tam kupowałaś? mieli fajne ceny?, bo nie mam jakoś wymagań co do designu specjalnych

 

dokładnie mieli fajne ceny

 

na początku kupowaliśmy w Respolu na Krakowskiej, ale ktoś nam podpowiedział tę hurtownię i pan w Damkonie, jak się dowiedział, że planujemy większe zakupy to od razu zjechał nam cały Vat, czyli 22% rabatu.

A we Wrocławiu dodatkowo spotkałam moją koleżankę, która handluje w Damkonie (namiary wysyłam na priv). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do Was pytanie odnośnie instalacji c.o., hydraulika itp.

Nie wiedząc skad wziac dobrego instalatowa zajrzałem na listę Miśków i wybrałem Pana Starulę z Trzebnicy - ślepy traf.

 

Jak określacie jakość jego prac i terminowość?

Czy ceny jakie proponuje sa do przyjecia czy raczej przesadza?

 

C.O. 150 za punkt (montaż samego grzejnika +30)

Biały montaż 50zł za punkt

Instalacja wody - punkt średnio - 120

Kanalizacja 50zł

 

.. i jak ?

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja grzejniki kupowałam w Damkonie w Trzebnicy, ale siedzibę mają we Wrocławiu na ulicy Galla Anonima (w bok od mostu warszawskiego)

nawet widziałam ostatnio reklamę wyprzedaż grzejników 50%, tylko nie wiem jakich :-?

 

taaak, wiedziałam, że tempo jest podejrzane....... :evil: :evil: :evil:

 

a czemu tam kupowałaś? mieli fajne ceny?, bo nie mam jakoś wymagań co do designu specjalnych

 

dokładnie mieli fajne ceny

 

na początku kupowaliśmy w Respolu na Krakowskiej, ale ktoś nam podpowiedział tę hurtownię i pan w Damkonie, jak się dowiedział, że planujemy większe zakupy to od razu zjechał nam cały Vat, czyli 22% rabatu.

A we Wrocławiu dodatkowo spotkałam moją koleżankę, która handluje w Damkonie (namiary wysyłam na priv). :D

 

Witam

obecnie tez rozglądam sie za grzejnikami,

jesli to nie problem to ja równiez poprosze o namiary.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie teraz ceny wylewek?

 

No właśnie - jakie są ceny?

ile płacicie za zgrzewanie papy pod wylewki? (sama robocizna)

A czy to konieczne?

 

Czy konieczne? - ja mysle że tak

ale sa rozne szkoly

nasz kier-bud nie chce nawet slyszec o samej folii, a my mamy do niego duze zaufanie

forumowy Janzar tez robi wylewki na pape

ale wiem, ze wielu inwestorow (i wykonawcow) kladzie tylko 2 warstwy folii

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was mógłby się podzielić namiarami na tynkarzy wykonujących ręcznie tynki wapienno cementowe? Bardzo proszę o pomoc..

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

 

Witaj moja ekipa sie tym zajmuje chyba pisalam CI juz o tym zaczeli wlasnie u mnie chyba beda przez ok 3 tygodnie jak cos to podam Ci namiary na priv... moze po mnie sa wolni... bo do mnie przyszli wczesniej niz sie spodziewalam... pierwszy raz mi sie zdarzylo ze fachowcy przychodza do mnei wczesniej)

o efektach powiem Ci za 3 tyg...

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was mógłby się podzielić namiarami na tynkarzy wykonujących ręcznie tynki wapienno cementowe? Bardzo proszę o pomoc..

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

 

Witaj moja ekipa sie tym zajmuje chyba pisalam CI juz o tym zaczeli wlasnie u mnie chyba beda przez ok 3 tygodnie jak cos to podam Ci namiary na priv... moze po mnie sa wolni... bo do mnie przyszli wczesniej niz sie spodziewalam... pierwszy raz mi sie zdarzylo ze fachowcy przychodza do mnei wczesniej)

o efektach powiem Ci za 3 tyg...

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowaliście pstryczki - elektryczki? Macie namiar na jakąś fajną churtownie gdzie podejdą do klienta we właściwy sposób?

 

Odradzam churtownię na Krzemienieckiej EB, na prośbę o zrobienie wyceny gościu rzucił mi jakąś kartką z cennikiem z tekstem "sam sobie pan policz" więc sobie poszedłem. Dziwni sprzedawcy którzy nie chcą sprzedawać.

 

Hurtownia "Rynel" na ul. Przybyszewskiego

 

Ja zbieram ekipę na elektryczki, (choć najpierw kable) do hurtowni YKY na ul.Pieknej, a niedaleko na Byforowej jest ich konkurencja, można ich nieco rezegrać;)

 

Kupiliście już kable? Można wiedzieć jaką cenę Wam zaoferowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze budowa się nie zaczęła, a już chciałem Was przestrzec przed niesolidnym wykonawca.

 

Chciałem uniknąć tego posta i przez dłuuuugi czas byłem naprawdę wyrozumiały, ale miarka sie przebrała - tym bardziej, ze z tego co wiem nie jestem jedynym forumowiczem majacym aktualnie problemy z ta Pania. Mam na myśli architekt P. Kamilę z listy Misiów :evil: . Współpraca z tą Panią:

- dała taki efekt, że zamiast zacząć budowę 1 września, zacznę albo w połowie listopada, albo na wiosnę... (adaptacja miała trwać 1-2 tygodnie, a trwała 3 miesiace),

- zero kontaktu, a na glupia mapke z planem zagospodarowania terenu mojej działki czekam 2 miesiace juz prawie (a jest to przeciez jeden mail) - przez to nie mogę zlecic wykonania projektow przylaczy wody/etc,

- no i najlepsze - projekt złozony z wnioskiem o pozwolenie zawiera KOMPLETNIE inne zmiany niż ustalaliśmy :evil: . Aby uniknąc nieporozumien, dalem nawet bardzo dokladna liste zmian jakie chcemy zrobic, rozmawialismy na ten temat, ustalilismy szczegoly, etc... i niestety to co zobaczyłem w projekcie to jakies nieporozumienie... :evil:

 

Pani jest z listy misiów, wiec moze informacja ta bedzie pomocna dla niektorych z Was. Ja już się niestety przejechałem :( .

 

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to grupa kablowa jeszcze się do końca nie zorganizowała. Też jestem zainteresowana.

 

Ja nie będę na nikogo się oglądał oprócz Joli - z powodu braku dyscypliny w naszej grupie. Będę kupował kable a potem elektryczki w YKY lub u ich konkurencji z Buforowej i tyle. A kiedy - może za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze budowa się nie zaczęła, a już chciałem Was przestrzec przed niesolidnym wykonawca.

 

Chciałem uniknąć tego posta i przez dłuuuugi czas byłem naprawdę wyrozumiały, ale miarka sie przebrała - tym bardziej, ze z tego co wiem nie jestem jedynym forumowiczem majacym aktualnie problemy z ta Pania. Mam na myśli architekt P. Kamilę z listy Misiów :evil: . Współpraca z tą Panią:

- dała taki efekt, że zamiast zacząć budowę 1 września, zacznę albo w połowie listopada, albo na wiosnę... (adaptacja miała trwać 1-2 tygodnie, a trwała 3 miesiace),

- zero kontaktu, a na glupia mapke z planem zagospodarowania terenu mojej działki czekam 2 miesiace juz prawie (a jest to przeciez jeden mail) - przez to nie mogę zlecic wykonania projektow przylaczy wody/etc,

- no i najlepsze - projekt złozony z wnioskiem o pozwolenie zawiera KOMPLETNIE inne zmiany niż ustalaliśmy :evil: . Aby uniknąc nieporozumien, dalem nawet bardzo dokladna liste zmian jakie chcemy zrobic, rozmawialismy na ten temat, ustalilismy szczegoly, etc... i niestety to co zobaczyłem w projekcie to jakies nieporozumienie... :evil:

 

Pani jest z listy misiów, wiec moze informacja ta bedzie pomocna dla niektorych z Was. Ja już się niestety przejechałem :( .

 

Pzdr,

TS

 

Proponuję założyć czarną listę Misiów i płynnie zarządzać istniejącą, bo po co inni maja się nacinać. Moim zdaniem po jednym sygnale dany Miś powinien wylatywać z misiów proponowanych do czarnej listy. Choć nie ja jestem autorem strony i nie ja decyduję. Zalediwe proponuję. Ale, osobiście naciąłem się dwa razy na Misia z listy - dziwnie przy pierwszym kontakcie mi wyglądali i dałem sobie z nimi spokój. Widzę, że miałem nosa. Lista staje się niebezpieczna 8) bo wychodowaliśmy potwory na własnej skórze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...