Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witamy Sąsiadów z Groblic i oczywiście wszystkich "Formułowiczów"

Od dłuższego czasu przyglądamy się z ciekawością Grupie wrocławskiej -teraz postanowiliśmy włączyć się do dyskusji o oknach.

Wybraliśmy Braci Bertrand z rogu kromera i krzywostego

przekonała nas jakość, kompetencja i oczywiście cena

mamy takie okna

4 okna 60x60

3 okna 180x150

1 okno 360 x 220

1 okno 100x 150

2 okna 152 x 160

1 okno 90x 120

całość razem z roletami (okno 360x 220 roleta z silnikiem) oraz dwustronnym kolorem złoty dąb 18600 zł

Pozdawiamy raz jeszcze i

Szukamy solidnego i taniego (jak wszyscy!) fachowca do scianek działowych z superexu

Macie jakieś typy?

Brzana i Myk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Szukam solidnej ekipy budowlanej, która podjęła by się budowy domu w stanie surowym otwartym. Czy ktoś z was mógłby kogoś polecić. Nie ukrywam, że strasznie ciężko jest znaleźć w okolicach Wrocławia ekipy która ma wolny termin na następny rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę polecić okna Avante od Krysiaka z ul. Balonowej. Nie brali zaliczki pomimo że mieliśmy okna nietypowe, przetrzymali nam bez problemu okna ponad miesiąc, zapłata za okna dopiero po ich wyregulowaniu. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.

 

My też polecamy Pana Krysiaka. Sprawnie, kulturalnie i najważniejsze ladnie, az chce sie siedziec w domu. Dzis przelalismy pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Szukam solidnej ekipy budowlanej, która podjęła by się budowy domu w stanie surowym otwartym. Czy ktoś z was mógłby kogoś polecić. Nie ukrywam, że strasznie ciężko jest znaleźć w okolicach Wrocławia ekipy która ma wolny termin na następny rok.

prześli Ci namiar na priv. Robią ostatnio dwa domy w póln. części Wrocka. Wiem że terminy mają napiete, ale jak na nastepny rok to teraz pewnie można "zaklepać" termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek&Renia

 

Hydraulikę robiłam w sierpniu i już nie pamiętam wszystkich cen :roll:

 

Punkt wod-kan-200pln

Podłogówka-30pln/mb

rozprowadzenie co- 150/grzejnki

 

Elektryka: 40pln/punkt (po znajomości, normalnie gość bierze 45pln) bez odbioru

 

To ceny prawdziwych fachowców, znających się na rzeczy i solidnych. Za niby taką normalną rzecz niestety trzeba płacić ekstra w obecnych czasach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

 

U mnie w sobotę poleciał pierwszy dym z komina, czym dopełniliśmy w naszym przekonaniu budowy NASZEGO DOMU.

 

Jako strażniczka domowego ogniska jedną zapałką i dwiema stronami Wyborczej wznieciłam ogień w naszej Tarnavie

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e4fe305dc6395c8.html

 

Pani Koala, kominek piekny !!! Gratuluję :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu okien, którym to zamęczam grupę od dawna, chyba wreszcie problem się rozwiązał. Firma Lakbud po przeanalizowaniu naszych wątpliwości, stwierdziła, że błąd leży po ich stronie (program komputerowy policzył wersję bez szprosów jako tę ze szprosami). Dlatego gdy zrezygnowaliśmy ze szprosów, cena się nie zmieniła. Ponieważ wprowadzili nas w błąd po dyskusji z producentem obniżyli cenę o wartość tych nieszczęsnych szprosów.

Niemniej bardzo wam dziękuje za pomoc i odpowiadam wszystkim

Natalia ta firma z Legnickej to jeśli chodzi i oknoplast, dali nam cenę 36 tys, więc nawet nie brałam ich pod uwagę.

Flowera, MS maja profil seven line, który bardzo mi się podobał, ale nie chcieli podjąć się wykonania dużej witryny.

Zuch, byłam w Polokno, też podobał mi się profil i cena ok. ale tylko w złotym dębie, a ja chcę orzech (to już za spora dopłatą)

Jarek i Renia, co do Groblic to nie trafiłam tam, pomimo, że blisko mojej budowy.

Doska, firme Avante, poprosiłam o wycenę, ale jej nie zrobili.

To tyle w temacie okien, żeby już nie zamęczać wszystkich, ale temat ćwiczę już dość długo i chętnie podzielę się jakimiś informacjami, z tymi co przymierzają się do zakupu stolarki. Pozdrawiam ciepło grupę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś potrzebuje "kosiarza" zarośniętych działek - za grosze, piasek 220zł/15ton-podsypka 270/15ton-do murowania, roboty ziemne i rozładunek, bloczki z solbetu, niech pisze na priva, chętnie się podzielimy namiarami.

 

Witamy sąsiadów:-) Wprawdzie już zdecydowane że zaczynamy na wiosnę, ale chętnie zbierzemy namiary z okolic. W jakiej cenie mieliście bloczki z solbetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałam wczoraj wycenę instalacji wodno - grzewczo - kanalizacyjnej razem z materiałami, w tym grzejniki i piec kondensacyjny z zasobnikiem 120 litrów: materiały 30 tys. PLN, robocizna 7,5 tys. :evil: na razie padłam trupem, czekam na wycenę szczegółową ze specyfikacją.

 

Z tego co pamiętam było 150 PLN/punkt ale i tak do tych 7,5 tys nijak mi się nie składa

 

elektryków mam 40 PLN/punkt

 

a moi ociepleniowcy okazało sie, ze 1,5 tyg nie byli na budowie bo byli chorzy :o :) i ponoć mają wreszcie skończyc do końca tego tygodnia, no zobaczymy..... ale trzeba przyznać, ze może i sa powolni ale za to bardzo bardzo dokładni i staranni

 

a, Jolu, ja mam co innego, nie złoty dąb i dołacałam za kolr około 1000 PLN w sumie a mam obustronni ebarwione, taki nowy kolor Ma..coś tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałam wczoraj wycenę instalacji wodno - grzewczo - kanalizacyjnej razem z materiałami, w tym grzejniki i piec kondensacyjny z zasobnikiem 120 litrów: materiały 30 tys. PLN, robocizna 7,5 tys. :evil: na razie padłam trupem, czekam na wycenę szczegółową ze specyfikacją.

 

Z tego co pamiętam było 150 PLN/punkt ale i tak do tych 7,5 tys nijak mi się nie składa

 

elektryków mam 40 PLN/punkt

 

a moi ociepleniowcy okazało sie, ze 1,5 tyg nie byli na budowie bo byli chorzy :o :) i ponoć mają wreszcie skończyc do końca tego tygodnia, no zobaczymy..... ale trzeba przyznać, ze może i sa powolni ale za to bardzo bardzo dokładni i staranni

 

a, Jolu, ja mam co innego, nie złoty dąb i dołacałam za kolr około 1000 PLN w sumie a mam obustronni ebarwione, taki nowy kolor Ma..coś tam

 

Pewnie macore. Bardzo ładny kolor. Też mi się podoba. Ale masz komerlling eurofutur? Bo o tym profilu myślałam, a do niego jest podobno spora dopłata za niestandardowy kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich.

 

Jeśli to nie problem chciałbym prosić o widełki kosztów instalacji:

- hydraulicznycza

- kanalizacyjna

- c.o.

- elektryczna

 

Szukamy jakichś ekip do instalacji i chielibyśmy wiedzieć ile za daną instalacje mozna dać w granicach rozsadku a ile to juz przesada.

 

 

Wysyłam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zapłaciliśmy 16 tyś

Okna robi nam firma która znajduje się u Nas w Groblicach.

 

zabrakło informacji czy te okna są białe czy w okleinie... bo to jednak siakieś 3kpln różnicy...

 

Witam

naturalnie ze w okleinie - ciemny dab.

Okleina dwóstronnie - to też jest istotne ponieważ mieliśmy mozłiwosć i się zastanawialiśmy czy nie dać na kazdej ze stron inną okleinę - zwiększyło by to koszta o dokłądnie 800zł (Koszt zmiany ustawień maszyny - takie info od Pana okniasza).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...