Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Pamiętam :)

Mam nawet nowe pomysły, bo moją specjalnością jest oświetlenie domu, sceny świetlne, tutaj mam dla Ciebie wiele propozycji (niedrogich ;) )

ok to myśl ;)

- to co mogę Ci teraz powiedzieć to na pewno zostaną jednak we wszystkich roletach silniki. Ale nie wiem czy chcemy na pilota - chyba bardziej do mnie przemawiają pstryczki zespolone w punktach domu przy wyłącznikach światła

:D niebawem (wczesną wiosną) się pewnie spotkamy i pogadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

......

Fajnie jest sterować domem z komórki lub internetu, to daje duże oszczędności energii i poczucie bezpieczeństwa, ......

Pozdrawiam Was - Smok.

Powiem Ci że właśnie ostatnio to przedyskutowaliśmy i doszliśmy do wniosku że sterowanie ok ale bez pilotów (spadających ze stołu) z komórek (bez zasięgu) i internetu (zawieszającego się). Funkcjonalnie ale prosto i na kablach - to moja dewiza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja, to sterowanie sekwencyjne,

dół osobno i góra osobno z pilota plus scena świetlna parteru i ogrodu.

jęsli zechcesz którąś z rolet podniieść lub opuściś, trzeba będzie do niej podejść, inaczej pakujemy się w plątaninę pilotów i funkcji, czyli to o czym pisałem wcześniej.

Ważne jest by użytkownik dobrze wiedził czego chce.

Wszystko co przyjdzie na myśl użytkownikowi można zrobić, pytanie jedno - za ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni brak powiadomień o nowych wpisach na grupie :evil: a tu tyle zmian.

 

Jola z Melisy gratuluje postepów przy budowie.

halszka domek na fotkach super sie prezentuje.

 

To teraz ja się pochwalę mamy stan surowy otwarty ( nareszcie ).

Jak pogoda dopisze to za dwa tygodnie będę posiadaczem okien.

 

http://images34.fotosik.pl/111/7651af1a8b946476m.jpg

 

 

http://images32.fotosik.pl/110/48bfa309c9507d1fm.jpg

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam :)

Mam nawet nowe pomysły, bo moją specjalnością jest oświetlenie domu, sceny świetlne, tutaj mam dla Ciebie wiele propozycji (niedrogich ;) )

ok to myśl ;)

- to co mogę Ci teraz powiedzieć to na pewno zostaną jednak we wszystkich roletach silniki. Ale nie wiem czy chcemy na pilota - chyba bardziej do mnie przemawiają pstryczki zespolone w punktach domu przy wyłącznikach światła

:D niebawem (wczesną wiosną) się pewnie spotkamy i pogadamy ;)

 

Witam

 

ja ma rolety sterowane pilotem (Nice ergo) od pol roku - i nie polecam. Choc sa bardzo wygodne w urzytkowaniu ale jak sie zepsuje to ;-((

 

jeden pilot na parter drugi na pietro. Poniewaz budowa trwala zaczolem je uzywac dopiero po swietach. I okazalo sie ze jeden sie zepsul i nie wiadomo dlaczego. Jesli pilot to na pilocie od parteru na jednym kanale trzeba zakodowac wszystkie okna pietra i odwrotnie. ja tak zrobilem tylko na pilocie z pietra i ten sie zepsul. Wiec od tygodnia mam wszystkie rolety na pietrze zamkniete i nie wiadomo kiedy bedzie nowy pilot i czy bedzie trzeba go ponownie kodowac - jesli tak to trzeba wykuc z pod tynku wszystkie puszki na rolety. Zakodowac i zalatac. poniewaz jeszce nie malowalem wiec nie ma problemu, ale co bedzie nastepnym razem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja ma rolety sterowane pilotem (Nice ergo) od pol roku - i nie polecam. Choc sa bardzo wygodne w urzytkowaniu ale jak sie zepsuje to ;-((

 

jeden pilot na parter drugi na pietro. Poniewaz budowa trwala zaczolem je uzywac dopiero po swietach. I okazalo sie ze jeden sie zepsul i nie wiadomo dlaczego. Jesli pilot to na pilocie od parteru na jednym kanale trzeba zakodowac wszystkie okna pietra i odwrotnie. ja tak zrobilem tylko na pilocie z pietra i ten sie zepsul. Wiec od tygodnia mam wszystkie rolety na pietrze zamkniete i nie wiadomo kiedy bedzie nowy pilot i czy bedzie trzeba go ponownie kodowac - jesli tak to trzeba wykuc z pod tynku wszystkie puszki na rolety. Zakodowac i zalatac. poniewaz jeszce nie malowalem wiec nie ma problemu, ale co bedzie nastepnym razem.

 

Pozdrawiam

 

DOKŁADNIE - potwierdziłeś moje wszystkie obawy

- nie mam w domu pilota który by po tygodniu nie spadł na podłogę :) tylko do TV to kupię sobie zamiennik za 20 zł a do rolet......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajta Gruppo po internetowym odwyku [mym]! 8)

pozdrawliaju serdecznie!

 

ps. Smoku, to Ty?? :lol:

 

 

Jakie wielkie powrotyi. SMOK, Yemiołka. Jak nas jeszcze dziś Ivoneska nawiedzi to dopiero będzie szczęście.

Witajcie i tak na marginesie od razu zapytam. Czy Twoje działeczkowe kłopoty, Smoku, znalazły szczęśliwy koniec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="anjamen" czy lodowka moze byc od razu obok piekarnika?

marzy mi sie taka mebloscianka:

http://img139.imageshack.us/img139/5329/bigfoto064pi5.jpg

baardzo podobna do Twojej powiedz co u Ciebie tam po prawej stronie piekarnika jest lodowka?

 

anjamen dziekuje :roll:

u mnie lodowka oddzielona jest od piekarnika szafa gospodarcza,

wolalam tak, poniewaz moja mebloscianka sklada sie z czterech czesci,

i mozna bylo tak zrobic,

ale w wiekszosci przypadkow sa to trzy czesci i wtedy piekarnik jest obok lodowki :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halszka dzieki wielkie za odpowiedz,

napisz nam jak sie mieszka w nowym domu.

 

Ha, dobrze sie mieszka, kazdy ma swoj kat. i nikt nikomu nie przeszkadza,

a jak chcemy byc razem,

to przy kominku jest sporo miejsca, i baaaardzo przyjemnie :roll:

najbardziej jest zadowolony malzonek, ma w koncu pracownie, SWOJ komputer, SWOJE biurko,

jest jeszcze troszke do zrobienia, ale juz normalnie mieszkamy, pierwsze dwa miesiace,

ciagle sie po domu krecily ekipy, czasami po dwie, ale udalo sie przezyc :wink:

 

ale troszke duzo podlog do sprzatania :oops: ,

Dopiero pare dni temu sobie uswiadomilam ze juz zakonczylismy budowe :o :o :o

z perspektywy wydaje sie to tak szybko,

rok temu dom wygladal tak :

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/3f014c6afbbc7c8d1861b85870368856,5,19,0.jpg

 

a dzis jest tu cicho, cieplo, przytulnie.....

 

warto sie pomeczyc....

 

Pozdrawiam wszystkich 8)

 

Przepraszam za brak polskich znakow :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak pochwalę z innej beczki

 

Dzisiaj przyszły moje wyniki hist-pat i nie mam raczka!!!!!

 

Nie będzie chemii i dalszego koszmaru!!!! Można sobie planować dalsze życie!!!! Kafelki wybierać i myśleć jakie drzewa się w ogrodzie zasadzi...

 

 

DZIEWCZYNY I CHŁOPAKI! NIE ZAPOMINAJCIE SIĘ BADAĆ W TYM AMOKU BUDOWLANYM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...