Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

secamku

 

my też chcieliśmy sprzedać swoje mieszkanko ale agenci marzą tylko o tym żeby zbić cene jak najmocniej a nie zająć się sprzedażą. Tak więc zrezygnowaliśmy ze sprzedaży i poszło pod wynajem, z tym nie było najmniejszego problemu a sprzedawać będziemy jak ludzie panikować przestaną i sie rynek nieco uspokoi.

Bo zamiast kasiorę w skarpetę ładować chcieliśmy nieco zainwestować... tylko w co jak giełda leci na łeb na szyję hihi... fajny mamy kraj, jak na karuzeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz po obiedzie juz na powaznie.

podrzuccie prosze kilka linkow jak postepowac z tym zwrotem Vatu step by step,

wiem ze to juz bylo ale tak sie najadlam i nie moge znalezc.

a musze sie za to zabrac.

z gory dziekuje

a.

Jutro jadę do mojej księgowej i zostawiam wszystkie faktury - tyle jeśli chodzi o podejście krok po kroku. A tak na serio napiszę cos więcej jak z nią pogadam. Wiem jedno czas oczekiwania to 180 dni :evil:

 

A co do pierogów w tym miejscu to znacie moje zdanie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę do mojej księgowej i zostawiam wszystkie faktury - tyle jeśli chodzi o podejście krok po kroku. A tak na serio napiszę cos więcej jak z nią pogadam. Wiem jedno czas oczekiwania to 180 dni :evil:

 

A co do pierogów w tym miejscu to znacie moje zdanie 8)

 

Te 180 dni to przesada my mieliśmy zwrot po miesiącu.

Wypełnienie papierów zajmuje dwa wieczory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro Ciebie tez zapraszam na pierogi owkors.

co do zwrotu Vatu to zrobie to sama poniewaz jestem bystra i cierpliwa :D i mimo ze nie nawidze kwitologii nie dam nikomu zarobic na moim wacie :lol:

hmm, powód przekazania przeze mnie faktur mojej ksiegowej nie ma nic wspólnego z moją bystrością czy cierpliwością :lol:

... i oczywiście nie mam zamirau się z nikim dzielić moim poteżnym vatem 8) ... chyba, że w postaci alkoholu wypitego z okazji otwarcia "rezydencji" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy wrocławscy budowniczowie!

Mam prośbę. mieszakam w Poznaniu a budujemy w Oławie dom. ponieważ nie znam dobrze waszego rynku to poproszę o pomoc. potrzebuję klasyczne meble do kuchni i nie wiem gdzie tego szukać. Skąd kupiś meble coby sięnie rozleciały. Znalazłam fajne meble w firmir Miś na ulicy Kleczkowskiej> czy ktoś może miał styczność z tą firmą. Bardzo dziękuję za wszelkąokazaną mi pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anjamen my rozliczalismy sami, na stronie http://podatki.pl/zwrot/ jest sporo informacji i nawet programik z formularzami ,

jak rozliczalismy to go nie mialam :( a jak czlowiek sie pomyli to tyle trzeba przepisywac, zawsze to lepiej na komputerze

 

narazie czekamy ponad miesiac i ani slychu ani widu pieniazkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy wrocławscy budowniczowie!

Mam prośbę. mieszakam w Poznaniu a budujemy w Oławie dom. ponieważ nie znam dobrze waszego rynku to poproszę o pomoc. potrzebuję klasyczne meble do kuchni i nie wiem gdzie tego szukać. Skąd kupiś meble coby sięnie rozleciały. Znalazłam fajne meble w firmir Miś na ulicy Kleczkowskiej> czy ktoś może miał styczność z tą firmą. Bardzo dziękuję za wszelkąokazaną mi pomoc

W Wolsztynie pod Poznaniem 8) Ja tam zamawiam.

http://www.kuchnie-wolsztyn.eu/strona%20kuchnie/index.kuchnie.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy wrocławscy budowniczowie!

Mam prośbę. mieszakam w Poznaniu a budujemy w Oławie dom. ponieważ nie znam dobrze waszego rynku to poproszę o pomoc. potrzebuję klasyczne meble do kuchni i nie wiem gdzie tego szukać. Skąd kupiś meble coby sięnie rozleciały. Znalazłam fajne meble w firmir Miś na ulicy Kleczkowskiej> czy ktoś może miał styczność z tą firmą. Bardzo dziękuję za wszelkąokazaną mi pomoc

W Wolsztynie pod Poznaniem 8) Ja tam zamawiam.

http://www.kuchnie-wolsztyn.eu/strona%20kuchnie/index.kuchnie.htm

Dokładnie. Dlaczego szukasz mebli we Wrocławiu jeżeli mieszkasz obecnie w Poznianiu. Popatrz po swojej okolicy. Bardzo możliwe, że znajdziesz je taniej aniżeli u nas - nawet jeżeli będą to te same lub podobne meble.

Znajomi dla podobnego przykładu jak Daro_K swoją kuchnię zamawiali u majstra z okolic Jeleniej Góry. Jak trzeba było to facet podjechał pod Wrocław i pomierzył co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę do mojej księgowej i zostawiam wszystkie faktury - tyle jeśli chodzi o podejście krok po kroku. ....

Zapomniałes napisać że kolejny krok tego rozwiązania to 300 do 500 zł - chyba nie o to Ani chodziło :roll:

Ania. Zwracaj uwagę to co odliczasz bo nie wszystko można - trzeba sprawdzać każdą pozycję. Jesli narobisz mało błędów to Panie same odliczą ale jak więcej to Cię wezwą na wyjaśnienie - a to przedłuża czas

Ja złożyłem jeszcze w grudniu żeby się załapać na odliczenie jeszcze raz w 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam zamiar oddać projekt do adaptacji, wewnątrz budynku będą zmiany ( zmiana rozmiaru okien, przeniesienie komina, wydłużenie budynku, zmiana rozmiaru grarażu, likwidacja balkonu) Osoba robiąca adaptację zaproponowała mi kwotę 2200zł . Wraz z adaptacją otrzymuję razem pozwolenie na budowę. Czy jest to dobra oferta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to bardzo dobra cena. Wydłużenie budynku i powiększenie garażu to szereg zmian konstrukcyjnych od fundamentów po dach. Kupa roboty.

 

Właśnie o to chodzi że nie ma tam zmian konstrukcyjnych. Dach jest 2 spadowy i nie zmiania swojego kształtu robi się tylko dłuższy dodanie jednej krokwi. Przy garażu też nie zmianiamy nachylenia dachu będzie tylko o około 30cm niższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...