Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

vanka99,

 

przypomniałam sobie, że parę stron wcześniej as24 polecał wykonawcę od siatki. Byłam, widziałam, siatka ładna. Numeru nie notowałaqm, bo siatki mieć nie będę

 

kine - taki ślad o siatce znalazłem :lol: strona 449

 

Znalazlem numer do Pana, który u mnie robil siatkę z krawężnikami. Na jesieni byla cena na gotowo z materiałami 65zł/1mb. Siatka 150cm

tel: 509 176 709

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

czy myślicie, ze w Budusie nadal możemy zamawiać po ustalanoych wcześniej rabatach?

potrzebuję drzwi CALa

 

może ktoś chce jakieś zakupy poczynić w Budusie?

Niech srpóbują coś kręcić - to szybko tu napisz, w mig zrobimy zamieszanie :lol: Powołuj się na stały rabat i to, że kolejne osoby się szykują do zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro_K

- tak tez zrobię:)

 

aha miałem Ci dać znać odnośnie Instelu, czyli kabli, otóż w pierwszej odsłonie mimo ze się powołałem na Ciebie i Forum, byli słabsi od moich cen z Onninena,

dopiero jak im wyłuszczyłem te ceny to z wielkim trudem:) nagle okazało się ze moga o kilka groszy zejść niżej niż Onninen, jednak np. kabel energetyczny miałem poniżej ceny zakupu Instela,

mimo wszystko jadę jutro do nich jeszcze ich złupić:)

podobno, to dla zainteresowanych pstryczkami mają jakąś bardzo fajną serię hiszpańskich pstryczków-'ładniejszą i tańszą niż seria Kwadrat z Berkera",

chcę to tez sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba liczyć orientacyjnie na zabawę w doposażenie skrzynki do stanu używalności jeśli chodzi o prąd budowlany?

 

Dostałem ofertę na 900zł za zrobienie przyłącza budowlanego do mojej skrzynki ze wszystkimi materiałami, odbiorami - jak sądzicie czy to dobra cena?

 

Pzdr

To zależy, czy będzie to kompletne przyłącze do budynku (przewód zakopany od skrzynki ZK do domu i tam skrzynka budowlana, czy skrzynka budowlana przy złączu ZK (czyli tej, którą postawiła energetyka) i bedziesz do domu doprowadzał prąd przedłużaczami.

W pierwszym przypadku, to raczej średnia cena, (zależy od odległości domu od ZK.) nie wiem ile to metrów.

W drugim raczej wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końcowego odbioru, z niezbędnych robót zewnętrznych zostaje jeszcze wykonanie uziemienia budynku.

Pisałem o tym wcześniej z uwagą, że o elektryce warto pomyśleć na etapie fundamentów, bo tak jest najprościej.

Inną sprawą jest instalacja odgromowa, ale nie ma obowiązku jej wykonania.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sobotę podpisuję w Budusie umowe na drzwi CALa, wczoraj miałam pomiar, jak byłam tam poprzednio rabat działał :D

 

a do oninena nie wiem kiedy się wybrać kurczę, mimo informacji na stronie, nie sa czynni w sobotę, tylko w dni powszednie 8-16, to jakby ciężka sprawa, bo ja akurat wtedy jestem w pracy....

 

ale postaramy się w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vanka99,

 

przypomniałam sobie, że parę stron wcześniej as24 polecał wykonawcę od siatki. Byłam, widziałam, siatka ładna. Numeru nie notowałaqm, bo siatki mieć nie będę

 

kine - taki ślad o siatce znalazłem :lol: strona 449

 

Znalazlem numer do Pana, który u mnie robil siatkę z krawężnikami. Na jesieni byla cena na gotowo z materiałami 65zł/1mb. Siatka 150cm

tel: 509 176 709

 

dzieki wielkei :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy komus udalo sie w korzystnej cenie moze zakupic pstryczki elektryczki z berkera? ja pytalam w kliku firmach, dystrybutorzy berkera (elektrohurt, fega, e12, elgra, kuba) rabaty o ktorych te firmy chca rozmawiac to jedynie 10-12% od cen cennikowych berkera, tylko zeby bylo smiesznie to oczywiscie maja rozne ceny wyjsciowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś hasełko do Kine wysyłał, to proszę do mnie popchnąć też :roll:

 

Niestety nadszedł ten czas, że trzeba te drzwi będzie wybrać... Jakimś nadludzkim wysiłkiem może tego dokonam...

 

FARBY

 

Porównałam ceny farb ze sklepu Farba i z Liroja. Jakby ktoś z Liroja z mieszalnika chciał, to Dulux lateks jest o 11zł droższy na litrze od Beckersa z Farby :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...