Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Czy ktoś z Was ma lub rozważał dachówkę Meyer-Holsen (Tandem)? Jest chyba stosunkowo mało popularna w Polsce, a poleca mi ją i dachowiec i Lech-Bud? Super byłoby zobaczyć jakiś dach w tej dachówce w okolicach Wrocławia.

 

Byłem zdecydowany w zasadzie na Creatona Kerra-Pfanne, ale w Lech-Budzie zobaczyłem na żywo właśnie dachówkę Meyer-Holsen Tandem i Bogena Innovo 12 i zaczyna mnie korcić zostawienie w kieszeni prawie 6-8tys na inne rzeczy... :wink:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś z Was ma lub rozważał dachówkę Meyer-Holsen (Tandem)? Jest chyba stosunkowo mało popularna w Polsce, a poleca mi ją i dachowiec i Lech-Bud? Super byłoby zobaczyć jakiś dach w tej dachówce w okolicach Wrocławia.

 

Byłem zdecydowany w zasadzie na Creatona Kerra-Pfanne, ale w Lech-Budzie zobaczyłem na żywo właśnie dachówkę Meyer-Holsen Tandem i Bogena Innovo 12 i zaczyna mnie korcić zostawienie w kieszeni prawie 6-8tys na inne rzeczy... :wink:

 

Pzdr

Zobacz na placu czy nie maja jej za dużo - może dlatego Ci ją poleca :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiej się śmiej, a myśmy razem z moim małżem mało jajka w łazience nie znieśli jak usiłowaliśmy WC-et podwieszany do geberita zamontować. A wszystko przez to że cały czas jakis piaseczek sie dostawał i ni hu hu sie to nie chciało spasować..

 

ale śmiechu było, to fakt ....

i od tamtej pory przywdziałaś imie Smiejus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu o oknach - napewno już przerabialiście ten temat.

Mam konkurencyjną ofertę na okna PCV:

System : EUROFUTUR ELEGANCE

Szkło 1-neutral K1,1

Czy to dobre okna ?

Może ktoś je ma. Wygooglowałam, że pięciokomorowe ( ale to chyba już standard).

 

Pomóżcie początkującej.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poratujcie mnie jakas sensowna ekipa od karton gipsow (zabudowa poddasza)

wlasnie wywalilam ekipe po tym co zrobili , na szczescie w jednym pomieszczeniu

po prostu katastrofa :evil: , karton gipsy dociete tak ze szpary sa w niektorych miejscach na 4- 5 cm szerokosci, nie mowiac o dlugosci , niektore plyty w ogole nie trzymaja sie na wkretach, zastanawiam sie czy tego nie zerwac

normalnie mnie trafia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu o oknach - napewno już przerabialiście ten temat.

Mam konkurencyjną ofertę na okna PCV:

System : EUROFUTUR ELEGANCE

Szkło 1-neutral K1,1

Czy to dobre okna ?

Może ktoś je ma. Wygooglowałam, że pięciokomorowe ( ale to chyba już standard).

 

Pomóżcie początkującej.

Z góry dzięki.

 

ekra poczytaj tutaj

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=2281098#2281098

 

Moze będzie pomocne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na placu czy nie maja jej za dużo - może dlatego Ci ją poleca :-?

 

Na placu jest także Bogen i Creaton :wink: , a poza tym także mój dachowiec wyrażał się bardzo pochlebnie o tej dachówce. Zawsze jednak słowo użytkownika to słowo użytkownika (a na forum wyszukiwarka wiele nie wyrzuca niestety).

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TARAS: skoro ekipa szaleje z dzialowkami, to prosze o rade, jaki mozna przyjac koszt robocizny za taki taras z filarem okraglym (w gotowym szalunku)? Wykopanie law, zbrojenie, reszta wymurowana z bloczkow betonowych... Moze ktos mial cos podobnego

http://www.empikfoto.pl/albumy10/111284/144638/thumbs/15964713_taras.jpg

 

Dzieki za wszelkie info

 

Wlasnie dostalam szoku. Moja kochana ekipa za taras chce 3 tys zlotych (za caly fundament bylo niewiele wiecej) a do zrobienia jest lawa 3,5mx2m, reszta lacznie ze schodami z bloczkow oraz filar w gotowym szalunku. Przeciez to gigantyczne przegiecie i naciaganie. Chetnie powiem Panom do widzenia. Szukam przyzwoitej ekipy, a w domu jest jeszcze duzo do zrobienia (dzialowkie, ocieplenie, wykonczenia). Moze ktos ma solidnych murarzy, ktorzy chca dorobic? Bardzo Was prosze o jakis kontakt, bo aktualnie jestem bez ekipy :(

 

PS. jestesmy z Siemianic (Oborniki Slaskie)

 

Pewnie widzicie tego posta na roznych grupach, ale jestem bez ekipy i bardzo mnie to martwi. Proby negocjacji tej ceny niewiele daly. Panowie sa i tak po terminie wykonania robot 3 miesiace. I mam wrazenie, ze co raz mniej im sie chce pracowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS147 - Bogen Innowo 12 (granat brąz) jest boski, ja go mam. Jeśli przy tym zaoszczędzisz - bierz tę dachowke. Ma ja również Dabell. :) ktorą serdecznie pozdrawiam.

Natalio no wiesz nie wymieniłaś mnie ;) - a mój Bogen Innowo 12 Brilant Shifer 8)

 

O matko - jak mogłam o tobie zapomnieć? Fuuuj, a to wstyd. :lol:

 

Ludzie - jak tu się nie załamać: wycena na ocieplenie dachu i zabudowę poddasza G-K wyniosła 38.000zł... Śnie czy tyle to kosztuje? Dachu mam 260mkw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...