Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Wg mnie jest błąd jak ja wyceniałem Rupp ceramika Sirius 13 był dużo droższy od bogena

 

też myślę, że to pomyłka z tym Ruppe-em

albo nawet celowe działanie :-?

czasami sprzedawcy specjalnie obniżają wycenę, a później okazuje się że wielu elementów nie wzieli pod uwagę :(

 

Nie pozostaje mi zatem nic innego jak pojechać tam jeszcze raz i wycenić dach ponownie/ewentualnie potwierdzić te ilości.

 

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

uwaga na ADAKO.

Zmawiałam tam płytki, z Hiszpanii ale takie z katalogu więc nie jakieś czary mary. Opóźniona dostawa całkiem rozwaliła mi harmonogram wykończenia i w efekcie dużą łazienkę miałam zrobioną dopiero po roku od zamieszkania. Opóźnienie w dostawie płytek wynosiło 2 miesiące. Na nic się nie zdały reklamacje, prośby i błagania. W dodatku płytki były trochę niedorobione - krzywe, wybrakowane. Nie chcieli reklamować. DUżo wiec mieliśmy odpadów, bo trzeba było dobierać. Klienta mają gdzieś, w końcu to ADAKO oni mają dużo klientów. Radzę dokładnie pytac o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Dabell stop nadaję z domu stop 8)

Internet -bluconnect :-) działa jak .... ale działa :-)

Panowie przeprowadzili nas bardzo sprawnie - zajęło im to 4 godzinki łącznie z przejazdem. Żadnych strat nie odnotowaliśmy :-).

Podaję namiary, może się przyda następnym szczęśliwcom :-):

PPHU BETAM tel. 694-256-014, 500-510-009, 695-339-950 biorą 70 zł od godziny, ale uwijają sie jak mróweczki.

 

Jak jest - jest bosko :-)

Spaliśmy do 10 rano :-), jak nigdy :-)

ROboty jest z masa z przekładaniem rzeczy i i ich układaniem na nowych miejscach. Mebli coś mało :-).

Rekuperacja działa i kompletnie jej nie słychać, mimo, że przewietrzamy dom na maxa. Czyli argument - bo słychac jak powietrze szumi - odpada :-). Nie wiem czy to zasługa rekuperatora - mamy najnowszy model Storkaira (jako pierwszy zamontowany :-), ale jest super.

Naszego parkieciarza poleca jeszcze raz - jak zobaczyłam zrobione przez niego listwy przypodłogowe to zrobiłam tak :o - pierwszy raz widziałm listwy cięte pod kątem na złączeniach a końcówki docinane przy zakończeniach tak by nie odstawały.

Jakby ktoś potrzebował parkieciarza od zaraz - to wypadła mu robota i dwa tygodnie w II połowie lutego ma wolne.

 

pozdrawiam was serdecznie i dziękuję wszystkim za miłe słowa - uzależniłam się troszkę od forum więc Was nie opuszczę :-)

 

Domkowa Dabell :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie ktore z tych instalacji wykonywac i na ktorym etapie (np. czy juz powinienem sie starac o projekt skoro mam zdjety humus i zrobiony wykop pod lawe)

 

odkurzac centralny

rekuperacja

klimatyzacja

 

Nie, nie obrabowalismy banku, ale podejrzewam, ze same instalacje to groszowe sprawy, a urzadzenia (klimatyzatory, centrala do odkurzacza, itd) dokupi sie pozniej, a moze i wcale, ale wole sobie zostawic taka opcje a nie pozniej miec remont, kucie, kurz.

 

 

pozdrowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga na ADAKO.

Zmawiałam tam płytki, z Hiszpanii ale takie z katalogu więc nie jakieś czary mary. Opóźniona dostawa całkiem rozwaliła mi harmonogram wykończenia i w efekcie dużą łazienkę miałam zrobioną dopiero po roku od zamieszkania. Opóźnienie w dostawie płytek wynosiło 2 miesiące. Na nic się nie zdały reklamacje, prośby i błagania. W dodatku płytki były trochę niedorobione - krzywe, wybrakowane. Nie chcieli reklamować. DUżo wiec mieliśmy odpadów, bo trzeba było dobierać. Klienta mają gdzieś, w końcu to ADAKO oni mają dużo klientów. Radzę dokładnie pytac o szczegóły.

 

niestety u nas podobnie

kafle co prawd z Opoczna ale krzywe jak nie wiem co, do szlifowania i przebierania. nie wspomnę o paczce utłuczonych włożonych w środek palety, tak że przy odbiorze nie było widać (to już kwestia pakowania w ADEKO). Reklamacji i zwrotów nie przyjęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawałam w dzienniku namiary na naszego stolarza od schodów - obkładane schody betonowe 17 stopni - stopnie i stopnice z dębu bejcowanego pod kolor ościeżnic z listwami ozdobnymi i balustradą ze spocznikiem 1m*2m i bramką na górze - koszt 11 tys zł, ale wykonanie - super.

Polecił mi go nasz parkieciarz, więc brałam w ciemno i się nie zawiodłam :-).

Pan robi projekty w komputerze, więc można wcześniej zobaczyć swoje schody. Robi w drewnie - jakim się chce łącznie z egzotykami.

 

http://www.stolmar.com Zakład na ul. Brochowskiej 42a -

p. Jarosław Czarnota 602-675-628, 71-346-52-16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawałam w dzienniku namiary na naszego stolarza od schodów - obkładane schody betonowe 17 stopni - stopnie i stopnice z dębu bejcowanego pod kolor ościeżnic z listwami ozdobnymi i balustradą ze spocznikiem 1m*2m i bramką na górze - koszt 11 tys zł, ale wykonanie - super.

Polecił mi go nasz parkieciarz, więc brałam w ciemno i się nie zawiodłam :-).

Pan robi projekty w komputerze, więc można wcześniej zobaczyć swoje schody. Robi w drewnie - jakim się chce łącznie z egzotykami.

 

http://www.stolmar.com Zakład na ul. Brochowskiej 42a -

p. Jarosław Czarnota 602-675-628, 71-346-52-16

 

gratuluje przeprowadzki

podczytyje was i wiem co sie dzieje :D powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wkleję, jak odzyskam aparat - jest w Kołobrzegu razem z dziećmi i babcią :-).

To następny patent na udaną przeprowadzkę - wysłać towarzystwo dalekooooo... 8) :lol:, żeby się nie plątało pod nogami :-).

Wystarczy zestresowany kot :-) w domu, przemykający się pod ścianami. Mam nadzieję, że mu przejdzie :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominki - słuchajcie ostrzegam przed mało solidnym dostawcą i wykonawcą. Firma Komi - z Nyskiej to bardzo sympatyczni ludzie, ale na tym sie kończy. Są nieterminowi, trzeba za nimi dzwonić - projektu doprosić się nie mogę juz trzeci miesiąc. Hehe - pomyślicie, że uparty jestem. Nie - po prostu nie mam jeszcze ciśnienia na kominek i się im przyglądałem. Teraz już wiem - czas szukać innej firmy.

Wiem że niektórym wykonali lub pomogli coś zrobić, ale może jak wielu z Misiów obrośli w piórka i mają za dużo zleceń od nas. Nie wiem, w każdym razie piszę co faktem u mnie jest 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...