Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Kominki - słuchajcie ostrzegam przed mało solidnym dostawcą i wykonawcą. Firma Komi - z Nyskiej to bardzo sympatyczni ludzie, ale na tym sie kończy. Są nieterminowi, trzeba za nimi dzwonić - projektu doprosić się nie mogę juz trzeci miesiąc. Hehe - pomyślicie, że uparty jestem. Nie - po prostu nie mam jeszcze ciśnienia na kominek i się im przyglądałem. Teraz już wiem - czas szukać innej firmy.

Wiem że niektórym wykonali lub pomogli coś zrobić, ale może jak wielu z Misiów obrośli w piórka i mają za dużo zleceń od nas. Nie wiem, w każdym razie piszę co faktem u mnie jest 8)

Dzięki za informację. Widziałem ich samochód kilkakrotnie w okolicy i myślałem żeby do nich podejść, jak już dorosnę do tematu kominka. W takim razie zyskuję czas na innego wykonawcę ;)

Jeżeli szukasz, to ostatnio znajoma poleciła mi jakąś firmę, która ma siedzibę w Sconto (na Krakowskiej koło Practicera). Są z nich dość zadowoleni. Robili im kompletny kominek z obudową i DGP. Jak znajdę chwilę to sam będę się do nich wybierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dabell - miłego mieszkania w nowych murach. Oby więcej nas takich było.

 

Kanalizacja druga krew - zapraszamy do kin w sobotę ;)

No i po sobotniej premierze. Tym razem byłem górą. Co prawda udało się zmontować całe 2 złączki i jedną rurę 2m, ale to zawsze 2m mniej.

Ludwik Ludwikiem, ale co młotek i drewienko, to młotek i drewienko. Teraz pozostaje jeszcze z 13m i będzie mozna zasypywać okopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi - naprzeciwko prawie Adako w WOMAGU (mają też salon chyba na bystrzyckiej)

 

nam też się strasznie ich kafle podobały tylko na stanie nie było odpowiedniej ilości

 

z oddaniem kafli nie było problemu a te Włoskie które mają są w całkiem przyzwoitej jakości

 

poza tym Cermag, ale tam drogo mają w szczególności na kleju przepłaciliśmy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałam hiszpańskie i włoskie płytki z WOMAG-u na Bystrzyckiej, są tez na Karmelkowej.

 

Na hiszpańskie czeka się różnie - dużą część mają w magazynie od ręki, co jest bardzo dobre - domawiałam i ścienne i podłogowe. I były z tej samej dostawy :-).

Na włoskie czeka się średnio 6 tygodni - raz miesiącu mają dostawę i w zalezności od momentu wstrzelenia się w termin dostawy można mieć po 2-3 tygodniach jak i po 7.

Ja czekałam na główną część ok. 7 tygodni, ale brakującą 1paczkę (brakło 6 szt. :roll: płytek bo wymyśliłam sobie wnęki :-? ) dostałam po 2 tygodniach.

 

Część gresów z Włoch mają też w magazynie, zależy od wybranych kolorów. Mojego nie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell - gratulacje ogromne!!!!!!

 

Zaskoczyliście mnie tym Adako, miałam właśnie jechać zamawiać kafle z Hiszpanii, termin oczekiwania do 6 tygodni. Tylko że ceny mają korzystne...

 

No to gdzie kochani kupowaliście kafle?

 

ja kupowalam w sklepie http://www.plusk.pl/, dowaidywalam sie ze maja na stanie, 2 dni pozniej byly na budowie a z transportem wynioslo taniej niz w jakimkoliwek sklepie we wroclawiu

tylko ze tam maja maly wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fasola ile rabatu dostaliscie w winsarze?

moja mama kupila tam kafle do 2 lazienek i wiatrolapu. tak z ciekawosci pytam, ona miala 15%.

 

trudno powiedzeć

część rzeczy braliśmy z tzw "wystawki" więc ceny były duuuużo niższe od katalogowych

na część była promocja (np chyba 30 lub 40% na umywalkę i wc Hatrii)

gres zapłacicliśmy dzisiaj, ale nie wiem ile było tam rabatu, bo nie znam jego aktualnej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...