Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

A umnie dzisiaj cały wieczór pieczenie rogalików z twarożkiem, powidłami, jabłkowo-cynamonowe.... paluszki lizać. Cała góra już stygnie a do tego niektóre będą w lukrowane....

narada z kierownikiem przełożona na poniedziałek, tymczasem zastanawiam się czy szprosy w oknach są warte zachodu i sporej ceny (zdzierstwo do kwadratu!): te wewnętrzne to skomplikowane mycie szybek, te wewnętrzne często są słabo widoczne (blik), te nakładane nie pozwalają na moskitiery no i są wątpliwej trwałości... eh życie.

 

upsss, bez śniadanka czytać o takich łakociach - toż to masochizm do kwadratu, ałł.....

 

szprosy warte zachodu!!!!!!!!!!!!

mamy wew., nie takie jak chcieliśmy - bo złote - bo najtańsze - ale i tak są superhipergiper,mamy najładniejsze okienka w powiecie!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

no widzisz Smoku, nikt mnie nie kce odwiedzić :roll: , mówią, że nie mają czasu, bo się kąpią w zlewie.......... :wink:

 

przytyk dotarł do adresata :). Proszę tylko o termin a ja się do niego dostosuję. Co do spotkania u mnie to temat jest nadal otwarty, ale w tym roku juz raczej nierealny. Może w styczniu ? Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adresatów było kilku...... 8) :lol:

termin?

co dzień po południu siedzę przy kominku, więc mi wszystko jedno...

zresztą jak tam chcecie, może lepiej się kąpcie, ja po prostu chciałam być taaaka grzeeeeczna, więc zaprosiłam na kafkę, czyścioszki Wy moje... spoko wodza, na wszystko będzie czas, a teraz wyszorujcie sobie plecki :wink:

no to już zmykam na włości, pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adresatów było kilku...... 8) :lol:

termin?

co dzień po południu siedzę przy kominku, więc mi wszystko jedno...

zresztą jak tam chcecie, może lepiej się kąpcie, ja po prostu chciałam być taaaka grzeeeeczna, więc zaprosiłam na kafkę, czyścioszki Wy moje... spoko wodza, na wszystko będzie czas, a teraz wyszorujcie sobie plecki :wink:

no to już zmykam na włości, pa!

 

ale tylko jeden kąpie się w zlewie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nam się przytrafiło jeszcze przed gwiazdką i zamiast myśleć o choince :) i prezentach, szukamy mieszkania do wynajęcia (we Wrocławiu-najlepiej północno-wschodnie rejony). Interesuje nas 40-50m2 do 1000zł miesięcznie i koniecznie z internetem. Liczymy na Waszą pomoc i wskazówki gdzie szukać.

Justa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ po uszy wpadłem w przygotowania teoretyczne do sezonu budowlanego, który mam nadzieję będzie dla mnie w nadchodzącym roku baaardzo gorący - chętnie podglądnąłbym tę i ową budowę miłych forumnowiczów, pisałem już o dobrzykowicach ale bez odzewwu, ... może wpadłbym do ivoneski... no niechciałbym przeszkadzać ... a może yemiołka?... ale tu cicho... wszyscy pewnie się pochowali :wink: aż mi głupio :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ po uszy wpadłem w przygotowania teoretyczne do sezonu budowlanego, który mam nadzieję będzie dla mnie w nadchodzącym roku baaardzo gorący - chętnie podglądnąłbym tę i ową budowę miłych forumnowiczów, pisałem już o dobrzykowicach ale bez odzewwu, ... może wpadłbym do ivoneski... no niechciałbym przeszkadzać ... a może yemiołka?... ale tu cicho... wszyscy pewnie się pochowali :wink: aż mi głupio :oops:

 

Sorki ale to zdanie z Twojego postu skierowane do mnie jakoś mi uciekło :) Oczywiście, że możesz wpaść do mnie. W ciągu tygodnia to raczej odpada bo wracam o 20 lub poźniej do domu. Najlepiej to w sobotę ale też nie jest to regułą, że mnie zastaniesz. Najlepiej do mnie dryndnij albo w piątek wieczorem albo w sobotę rano i się konkretnie ugadamy OKi ? 505102997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilbo,

byliśmy jakiś miesiąc temu na Kiełczowie i jak zobaczyłam wasze zdjecie na forum coś mi mówiło że to właśnie Kiełczów :p

Czy zdecydowaliście się na materiał ? Bo my na bank silikaty i rozważamy w związku z vatem wcześniejsze zakupy.

Oby tylko zima była lekutka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ po uszy wpadłem w przygotowania teoretyczne do sezonu budowlanego, który mam nadzieję będzie dla mnie w nadchodzącym roku baaardzo gorący - chętnie podglądnąłbym tę i ową budowę miłych forumnowiczów, pisałem już o dobrzykowicach ale bez odzewwu, ... może wpadłbym do ivoneski... no niechciałbym przeszkadzać ... a może yemiołka?... ale tu cicho... wszyscy pewnie się pochowali :wink: aż mi głupio :oops:

 

wpadaj!

u nas jest bardzo poglądowo - niby to już dom, a niby wciąż budowa

sama już nie wiem co........ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wrocławian.

Dzięki dobrzyku za umowę wodociągową :) mam nadzieję, że mi się przyda. My też budowaliśmy sami wodociąg, będą tam powstawały kolejne domy, nie widzę powodu, bym była ich sponsorem.

Pogoda jest obłędna, ja wraz z resztą rodzinki siedzimy w domu, kurujemy sie z grypy. A chłopaki na budowie szaleją :lol: , zastanawiam się co zastanę po dniu nieobecności. Dziś mimo choroby wybiorę się tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym zazdroszczę wam możliwości spotkania, ja mieszkam tak daleko od Wrocławia. Gdyby ktoś miał ochotę, to zapraszam do siebie do Zgorzelca.

Zapraszam tez do obejrzenia mojego domku w galerii zdjęć. Zdjęcia wprawdzie mocno nieaktualne, ale wkrótce obiecuję poprawę :D

 

Ja też jestem zainteresowana silikatami, ale mam trochę wątpliwości:

1. cena - u nas we Wrocku nie ma wytwórni, w związku z czym trzeba słono płacić za trasport spod Poznania - jeden kurs 600 zł, a kursów musi być dużo,

2. silikaty chyba wymagają specjalnego traktowania, kultury pracy, narzędzi - tak przynajmniej słyszałam

Czy to prawda? Czy robiliście kosztorys, ile was będą kosztowały bloczki na budowę całego domu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...