Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Aniamen, Daro i inni, macie już płyty gipsowe? U mnie musiałyby troche poleżec i poczekać na tynki, ale jeśli udałoby sie dostać w super cenie, to poczekają. :wink:

To tak jak u mnie. Płyty mogą chyba poczekać. Zresztą będą czekać koło płyt OSB ;) które już leżą na poddaszu od jakiś 3 miesiecy i czekają na lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno bardzo dobra hurtownia dachówek jest przy Bezpiecznej tel. 071 352 95 78, 071 327 64 99 - takie dostałem namiary - dajcie znać czy to prawda.

 

Płyty OSB są podobno w bardzo dobrych cenach w Miłoszycach obok stacji paliw - znajomi budowlańcy podobno ostatnio kupili tam taniej o 20 zł sztuka niż w Castoramie - jutro podjadę i zdobędę telefon,, bo mnie też niedługo czekają zabudowy GK i strych z OSB.

 

Pani Koalo - nie pytałem o DRE - proponuję pogadać z Gadomskim ile da rabatu.

 

Bzyk - dzięki za info o rabacie na bramy w Irga - zobaczę co na to w Budusie powiedzą :wink:

 

Co do styropianu to w Mega1000 w Oławie mieli bardzo dobre ceny (aktualnie w Allegro od 117 zł brutto) - sprawdźcie, bo mnie to też niedługo czeka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek-podaj szybko inne źródła. Ja mam tego cholerstwa od groma- 27 pozycji. A wnet przychodzi do mnie Fila-ociepleniowiec.Tylko na jakąś taśmę COROFIX straciłam dzisiaj pół dnia i nie kupiłam, przyjechałam jakieś 2 minuty po zamknięciu sklepu...

Ten namiar to mój sąsiad, ale u niego to razem z usługą - więc sam materiał nie wiem, czy da radę u niego załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty GK pisze sie, ale na stelaze trzeba uwazac. pelno chinszczyzny na rynku. plyty poczekaja i poleza kolo welny :)

 

Poniewaz koncze dzissiaj 1000postow, chce zadedykowac je wszystkim Forumowiczom, A przede wszystkim-siostrze Joli, Secamkowi i Dosi, Darkowi, Agnieszcze, Vance, HaniiRafałowizBartusiem, Xenie, Pani Koali, Trociowi, Pierwkowi, Trąbi WRC, BK, Kasi73, Smiejusowi, TS147, Kine Suspenserowi...

Jesli kogos pominęłam wybaczcie mam 39stopni goraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś tutaj wyczytałem, że do marketu się chodzi jedynie pooglądać co na rynku, dotknąć jak coś wygląda i ewentualnie pędzelek kupić. Zaczynam się do tego przekonywać.

 

Trociu.. pozwolę sobie uzupełnić, że nawet pędzelka nie warto i gwoździ też nie, bo na własnej skórze się przekonałam że mają przynajmniej 100% przebitki.

 

Za to Sadolin, fugi z castoramy polecam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sredecznie.

chciałabym dołączyć do grona wrocławskich budowniczych - razem z mężem rozpoczęliśmy budowę domku (projekt Archona - w nagietkach2) w Kiełczowie. Póki co jestesmy na etapie ścian fundamentowych, wyboru okien i dachowki.

Będziemy wdzięczni za wszelkie wskazówki;-)

pozdrawiam

 

Hej, pozdrawiam sąsiadów, u nas papierologia stosowana w toku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakość KG, czy to nie ma różnicy. Ktoś się zna?

 

AS24

 

Zamawiałeś już materiały do zabudowy poddasza?

 

Ja sprawdziłem PW Aris i w hurtowni w któej kupuję tj, Budoskład Sztaba.

Kupiłem w tej ostatniej bo róznica była 1% między tymi hurtowniami. Wziąłem płyty Knauf - bo takie polcecił wykonawca. Poza tym przywiozą wszytskie dodatkowe pierdoły jak śruby, folie itd. Jakbyś tam próbowała to łącz się z p. Wróblewskim - on daje rabaty. Możesz się na mnie powoływać.

 

A'propos Terrivy to on także dał mi najlepszą cenę na strop z Betardu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz koncze dzissiaj 1000postow, chce zadedykowac je wszystkim Forumowiczom, A przede wszystkim-siostrze Joli, Secamkowi i Dosi, Darkowi, Agnieszcze, Vance, HaniiRafałowizBartusiem, Xenie, Pani Koali, Trociowi, Pierwkowi, Trąbi WRC, BK, Kasi73, Smiejusowi, TS147, Kine Suspenserowi...

Jesli kogos pominęłam wybaczcie mam 39stopni goraczki.

 

Gratualncje i dzięki za pamięć!!!

 

Srdečny pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Gdzie kupujecie glazurę??? Czeka mnie ten trudny wybór na dniach :)

 

Adeko - na Czekoladowej albo Karmelkowej (niepamiętam) - kiepsko z oddaniem kafli

Womag - ten sam adres, ale po drugiej stronie ulicy (spory wybór, ciekawe jak dla mnie wzory, zwrot bez problemu)

Cermag (drogo, zwrot bez problemu)

hurtownia na Leśnicy, po lewej stronie od Wrocławia

sklepy internetowe (taniej, ale jak zabraknie ....., chociaż mi nigdy nie zabrakło ;-) )

 

noo i oczywiście Castoramy, Obi, Leroi Merlin.(wszędzie to samo, zwrot bez problemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...