Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Natalia - poprosze o jakis kontakt do tego hydraulika

Mirek Białek 603-671-515- w tym tygodniu skończy moją kotłownię. Naprawdę solidny, polecam.

A tak poza tym-zobacz tu:http://www.grupawroclawska.republika.pl/

 

Natalia

 

Koalo...hm...Sabada mówił że jest wolny, ale to było tydzień temu(502-762-225)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

SUSPENSER

 

Parapety na pewno po tynkach

 

ja o parapety pcv pytałam w Oknoplaście.

 

biały, szerokość 20cm- 55/mb

 

kolor (grafit) 120/mb :o

 

Będę szukać dalej.

 

Dzięki za informacje :D

 

Dzisiaj pytałem o parapety wewnętrzne w Budusie i plastikowe z PCW kolor złoty dąb o szerokości 40 cm jest po 59 zł/mb, a drewniany po 135 zł/mb

 

Chyba wezmę drewniane, bo mi się podobają i są dużo mocniejsze.

 

Dajcie znać czy to dobry pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalam oferte z budusa na drzwi ,

na ofercie jest zapis w ofercie nie uwzgledniono kosztow transportu z siedziby firmy pod ares wskazany przez klienta, jak to u was bylo ?

placiliscie dodatkowo ?

 

Jeśli wybiera się montaż w poleconej przez nich firmie to dowożą i montują, w przeciwnym razie trzeba odebrać samemu i sobie zwieźć i zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piszę się na grupę drzwiową. Nie ma problemów? Na drzwi DRE nie ma żadnego rabatu :(

 

Jest :D

 

Powtarzam rabaty w Budusie na hasło:

 

Porta - 24%

Polskone - 18%

DRE - 18%

Cal - 12%

Dierre - 10%

bramy Horrmann - 10%

napęd do bram - 8%

 

montaż - 20%

 

Przy okazji dodatkowa informacja - dopłata do drzwi wejściowych do budynku "100" CAL to 600 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia- dzięki, jutro będę dzwonić. Poza Natalią nikt nie słyszał o luźnym kartoniarzo-ociepleniowcu?

 

Suspenser- a jakie to drewno? Dzięki za ten rabacik na dre :lol:

 

Jutro jadę do Dębowca, gdzie podobno paru stolarzy robi różne rzeczy w dębie. Podobno konkurencyjni. Obadam parapety, blaty, stopnice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz uwaga coś nowego:

 

wynegocjowałem kolejne rabaty dla naszej wspaniałej grupy :D

 

bramy garażowe, wjazdowe, drzwi i napędy Hormann - 15%

montaż - 20%

 

Czekam tylko na potwierdzenie hasła i będzie można zamawiać.

Kto jest zainteresowany niech pyta o hasło na priv i poda mniej więcej kiedy planuje zamawiać (nawet jeśli dopiero za 2 miesiące).

 

Obiecałem namiar na hurtownię drewna na więźbę (impregnowane belki, łaty i jeszcze jakieś inne dziwne, których nazw nie znam), płyt OSB itp. w Miłoszycach, więc podaję poniżej numery do Drewno-System (za stacją paliw):

694 439 832

694 439 833

 

Proszę znających ceny o wypytanie i napisanie czy warto u nich brać - będę wdzięczny, bo niedługo mnie też czeka zakup OSB.

 

Pozdrawiam

 

PS Sporo tematów mi się nagromadziło przez te całe 2 dni nieobecności na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bramy garażowe, wjazdowe, drzwi i napędy Hormann - 15%

montaż - 20%

 

Czekam tylko na potwierdzenie hasła i będzie można zamawiać.

Kto jest zainteresowany niech pyta o hasło na priv i poda mniej więcej kiedy planuje zamawiać (nawet jeśli dopiero za 2 miesiące).

 

 

no super, szkoda ze juz mamy bramę

rabat jest spory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

Buduje dom w Dlugolece pod Wroclawiem, musze po woli szukac ekipy do tynkow wewnetrznych i zewnetrznych. Wewnatrz beda tynki mechaniczne gipsowe a na zewnatrz rowniez mechaniczne ale wap-cement.

Moze ktos z tej strony Wroclawia mial ekipe, ktora moglby polecic - bede wdzieczny za pomoc.

 

pozdrawiam Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. po sporym niebycie jestem ......

 

Czy możecie mi polecić jakies sprawdzone hurtownie elektryczne .....

 

Powiem Wam że po wczorajszym nalocie na markety Castorama (w cenie kabli) jest nie do pobicia - ale niestety nie maja pełnego wyboru.

Secam - poczytaj mój dziennik - tam jest sprawdzona hurtownia elektryczna, która chińszczyzny nie sprzedaje :lol: A jak powiesz że jesteś ode mnie, to masz rabat w kieszeni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

secam - ja kable kupowalam na Krzemienieckiej i Szczecinskiej,

i jeszcze na Bystrzyckiej,

ale to dlatego ze mi po drodze bylo, ceny dobre, ale nie rewelacyjne,

moj elektryk polecal kable z Telefoniki,

a ostrzegal przed Zielonka, kablami czeskimi

i oczywiscie przed chinszczyzna :-?

 

Pozdrawiam 8)

 

Halszka to mam u Ciebie 2 trafienia - kupiłem i z Telefoniki i z zielonki :) na szczęscie z zielonki mało tylko na niektóre żyrandole a na gniazda dużo z Telefoniki :)

Muszę jeszcze polatać po hurtowniach i wydziergać YDYp 4x1,5 na rolety i żyrandole - w marketach go nie ma

 

Może się wam przyda .....

cena marketowa Castorama

YDYp 3x1,5 450/750 = 148 zł brutto za 100 m (zielonka)

YDYp 3x2,5 450/750 = 218 zł brutto za 100 m (telefonika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Secam - ja kupowałam w hurtowni Rynel na Przybyszewskiego-miałam upust 30% od całości zamówienia

 

SUSPENSER - a gdzie ty kupowałeś okna? Ja parapety zamówiłam u mojego producenta okien: http://www.sitak.com.pl Parapety kosztują 374zł brutto za mkw, np. jeden parapet długości 1.2 i szerokości 25cm mnie kosztuje 112zł brutto, jeśli masz plastikowe okna-musisz udać sie do niego by wybrać odpowiednie wybarwienie drzewa.

 

Witaj Halszka, jak miło......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew niektórym niezbyt miłym opiniom wystawiam laurkę firmie Adako. Zamówienie zostało zrealizowano w ciągu 2 tygodni - tak jak obiecano. W dodatku dostałam rabat za utrudniony dojazd. I najważniejsze - pospieszyłam sie z zakupem glazury do kuchni - z wymianą nie ma problemu. Najlepiej wszystko załatwić z Kasią Kolman- 695-455-060. Doradza i pomaga obliczyć potrzebną ilość, bardzo miła i rzetelna.

 

A tak prawdę mówiąc upatrzona przeze mnie glazura kosztowała o 74zł/mkw mniej niż w sklepie AQUA na ul. Niedźwiedziej :roll:

 

Naprawdę polecam. Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3x1,5 zazwyczaj nie są mocno obciążane, więc nie ma problemu.

Swoją drogą nie wiem, czy ktoś kiedykolwiek sprawdzał jakość przewodów z Chin itp. Jedyną metodą byłoby obciążenie prądem znamionowym, inną kwestią jest jakość izolacji, ale to nie mam pomysłu jak sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...