Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Koalo, też nad tym ślęczę. Mam ofertę czeskiego STO na 30zł/mkw elewacji - silikonowy, bardzo mała różnica teraz w cenie miedzy silikonem a akrylem-2zł. Ale mój ociepleniowiec bardzo chwali tynk firmy FAST, dał mi telefon do dystrybutora, jutro będę dzwonić. Ponoć dobra jakość za rozsądną cenę - 601-737-305. Dzwoń, jutro porównamy nasze oferty. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia

 

Ja też raczej sylikonowe chciałabym robić... Chociaż chodzi mi też po głowie cem-wap + farba sylikonowa na to...

 

30 brutto za sam tynk czy za system z siatką i klejami? Ocieplasz się? Ja wymiękłam i dam jednak 10 cm styro :-?

 

 

No i dzisiaj dotarło do mnie, że przed ociepleniem muszę balustradę balkonową zamontować :oops: A JA NIC W TYM TEMACIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czeski stomix - silikonowy o granulacji 2mm i całą resztę systemową. Jestem bardzo zadowolona. Z fastem to trzeba sprawdzić - wiem że któryś z forumowiczów miał kleić na fasta wełnę i porównywał to z klejem stomixu - i porównania nie było. Stomix był jak kamień, a fast odszedł razem z wełną od sciany jak masło po tym samym czasie.

To były kleje a jak z tynkami to nie wiem.

Sprawdza się silikon naprawdę - mylismy juz miejscowo bo dzieci pobrudziły itp. - elewacja bez śladu :-).

pozdrawiam wszystkich :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, dzisiaj przeprowadziłem wykład na temat różnicy między solarami i kolektorami słonecznymi .

Miałem dociekliwą kursantkę, więc musiałem rozebrać temat na elektrony, fotony i calwiny :)

Teraz idę rozebrać kursantkę ;P

To ja poproszę dzisiaj u mnie na budowie też taki wykład :D

 

P.S. Rozebrać się nie dam (chyba ze zabierzesz jakąś sympatyczną promotorkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej sylikonowe chciałabym robić... Chociaż chodzi mi też po głowie cem-wap + farba sylikonowa na to....

 

Koala - cem-wap na styro to chyba sie nie da :-? ,

my myslelismy o mineralnym i pomalowaniu farba silikonowa,

ale gdy moj ociepleniowiec policzyl koszty robocizny,

zmienilismy zdanie... i zrobilismy silikonowy - CAPAROL,

kupowalismy w MBS - tel 71 782-60-24

 

a i namiary na ekipe ociepleniowa moze sie komus przydadza

p. Radek - 502 334 983

 

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym Empolu zamawiasz? Ja brałem na Gorlickiej (Psie Pole). Jeszcze na aluplastach. Ogólnie warto pilnować wymiarów zamawianych okien. Bardzo często się zdarza, że pomiędzy wycenami wymiary jakoś dziwnie się zmieniają ;)

 

Na temat obecnych okien za dużo nie powiem, bo mało użytkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola- materiał niestety, sam materiał :(

 

Kontakt od Halszki (dzięki :D)- 45 zł/m2 robocizny

 

Halszka- ja też myślę o Caparolu! I o Kabe... I o Bolixie... Chciałam podobną kolorystykę do Twojej, ale moja Lea zaczęła protestować, że ona w takim szaro-burym nie będzie mieszkać :-? Będzie więc szaro- baaaaardzo jasnożółty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz bo mi pilno :wink:

 

Jak mam stan zero gotowy to co powinienem juz zamawiac? Oprocz dachu i stolarki okiennej bo to juz mam na tapecie.

 

pozdrowka!

 

Strop. I brama garażowa- tak to najlepiej zgrać, żeby jednego dnia zamontowali i bramę i okna. A na bramę się czeka 4-6 tyg, jak na okna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brama garażowa. Hm.

 

No to nieśmiertelna prośba, proszę zadowolonych właścicieli swoich bram o namiary na firmę bramiarską. A nie ma firm oferujacych kompleksowo stolarke okienna, drzwi i bramy? Cos mi sie widzi, ze latwiej by bylo np. kolorystycznie to wszystko wtedy dograc... :-?

 

pozdrowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...