Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Co do targów, to załatwiłam 20 bezpłatnych wejściówek dla naszej grupy. Mam je odebrać o 10 w sobotę. Ja biorę dwie dla siebie i małaża, Secam też. Kto jeszcze reflektuje?

 

Jolu Nie wiem jak to zrobiłaś

Jesteś wielka :D

OSCAR DLA JOLI - w kategorii przedsiębiorczość budowlana roku

http://fashiontribes.typepad.com/main/images/blogosphere_oscar_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dobra, żeby tylko nie okazało się, że jak pojadę po nie, okaże się że nikt nic nie wie (załatwiałam to telefonicznie). Wtedy dostanę tytuł Sieroty Roku. Tak czy siak, będę pod halą jutro o 10 rano. Jak na razie reflektują:

aniamen, secam, natalia, xena, ja. Jeśli wszyscy z z mężami (ew. z zonami) to rozdysponowano 10 szt. Zostaje jeszcze 10. Kto chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę - ale nie wiem o której wyrobię się w niedziele... :roll:

Gdzie Jolu moge odebrać 2 wejściowki?

 

TYNKI: STO 40-45zł netto mkw ściany

Caparol 35zł netto

Baumit 31.89zł netto

Stomix 31.40zł netto

 

Dziś w MSM A. K. proponował polski zamiennik GREINPLAST ok.27zł netto za mkw

 

Xena na wełne nie możesz silikonu dać, bo on nie oddycha. Tynk mineralno-polimerowy bedzie w sam raz.

 

No to ja dodam, że Terranova (w Arisie) 27,70/m2 brutto (grunt plus podkład); Toraed 25/m2 i Kabe 28,50 (Mieszalnia tynków i farb na Skrajnej)

 

Sylikony i sylikaty są polecane właśnie na wełnę, bo mają wysoką paroprzepuszczalność. Kabe bodajże ma jakiś tynk specjalny dla ocieplenia zwełny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dobra, żeby tylko nie okazało się, że jak pojadę po nie, okaże się że nikt nic nie wie (załatwiałam to telefonicznie). Wtedy dostanę tytuł Sieroty Roku. Tak czy siak, będę pod halą jutro o 10 rano. Jak na razie reflektują:

aniamen, secam, natalia, xena, ja. Jeśli wszyscy z z mężami (ew. z zonami) to rozdysponowano 10 szt. Zostaje jeszcze 10. Kto chętny?

 

Ja też poproszę o 2 sztuki.

 

Będę w niedzielę - dajcie znać o której w niedzielę będziecie to poznamy się "na żywo" :D

 

Najlepiej jakoś rano, żeby wystawcy byli jeszcze w stanie odpowiadać na pytania.

 

Czy te wejściówki będą do odbioru na hasło :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy będąc na etapie "nie mania niczego" prócz planów rozpoczęcia za tydzień, podłączanie do grupy o kryptonimie "Mega 1000" jest chyba przedwczesne.

 

Dach będzie ok. czerwca - nie wiem czy od razu po oknach ocieplać, czy jeszcze poczekać na posadzki, tynki itd.

 

Ja bym ich chętnie wziął z usługą - czy ktoś ma opinie ich dotychczasowych klientów?

 

Pozdrav

 

Opinii o ich usługach za bardzo nie znam - poproś ich o namiar na 2-3 inwestorów, którym ocieplali i z nimi pogadaj czy są zadowoleni.

Z tego co widzę wykonanie dachu mają w dobrej cenie.

 

Podobno teraz zamówiony system ocieplenia może poczekać nawet do następnej zimy (a im bliżej zimy tym drożej jak rok temu).

 

Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TYNKI: STO 40-45zł netto mkw ściany

Caparol 35zł netto

Baumit 31.89zł netto

Stomix 31.40zł netto

 

Dziś w MSM A. K. proponował polski zamiennik GREINPLAST ok.27zł netto za mkw

.

 

No to ja dodam, że Terranova (w Arisie) 27,70/m2 brutto (grunt plus podkład); Toraed 25/m2 i Kabe 28,50 (Mieszalnia tynków i farb na Skrajnej)

 

Sylikony i sylikaty są polecane właśnie na wełnę, bo mają wysoką paroprzepuszczalność. Kabe bodajże ma jakiś tynk specjalny dla ocieplenia zwełny

 

Hmm gdy widzę te ceny to te w Mega1000 faktycznie są super:

- cena kompletnego systemu przy styropianie grubości 10 cm to 29 zł brutto, a przy 15 cm 36 zł brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI NA TARGI

Jak wcześniej pisaliśmy Jola z Melisy załatwiła bezpłatne wejściówki na targi dla 20 osób z Grupy wrocławskiej

 

Wejsciówki są do odbioru dzisiaj w Biurowcu IASE na portierni najlepiej do godz 15 - kto pierwszy ten lepszy

na portierni nalezy podać hasło "Grupa Wrocławska".

Biurowiec IASE to budynek przed halą po prawej stronie przed iglicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUSPENSER

 

jesteś pewien, że to system z tynkiem silikonowym? Byłoby rewelacyjnie tanio, aż uwierzyć trudno 8)

 

Ja też się zdziwiłem i upewniłem się dopytując co wchodzi w skład systemu - potwierdził, że wszystko od styropianu po tynk :D

 

Jeśli potrzebujesz np. sam tynk, bo resztę już masz napisz do nich na email: [email protected]

Napisz, że jesteś z Forum Muratora z grupy o której rozmawiałem w czwartek z właścicielem firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem o płytkach w Cer-max w Jelczu-Laskowicach.

 

Obiecują dać ceny lepsze od każdego z marketów - porównałem z Adako i OBI.

 

Do tego mają własny transport - w okolicy Jelcza gratis i mogą przytrzymać płytki, bo drożeją (ostatnio podwyżka w Marcu).

 

Podaję Wam namiary: tel. 0 71 318 83 74 , email: [email protected] , Jelcz - Laskowice, Oławska 269

 

PS mają też ceramikę łazienkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...