Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Targi - odnoszę wrażenie, że to były targi schodów, kominków i kotłów - bo innego asortymentu nie widziałem zbyt wiele.

Szamb szukałem, nie ekologicznych - zwyczajnych i nic ciekawego nie znalazłem - chyba, że przeoczyłem.

Bo po szamba to do Radomia. Tam jest istne zagłębie. Z dowozem taniej niż lokalnie we Wro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Secam bedziesz musial kuc jesli chcesz kominek z plaszczem a nie nie masz doprowadzonej wody,

mi na targach pan zdecydowanie odradzal plaszcz, a jedynym argumentem bylo to, zeby efektywnie ogrzac trzeba palic 5-6 godzin,

znalazlam odpowiedz na wiecznie nurtujace mnie pytanie czy kominek z plaszczem wodnym moze byc ponadgabarytowy, ponoc do kazdego wkladu montuja plaszcz i ze do takiego kominka np panoramicznego z szyba 1mx0,5 m (taki wlasnie chce) spokojnie wystarczy rura 200, bo mozna zrobic redukcje.

 

A co trzeba kuć - ja jeszcze instalacji wodnej nie mam więc chyba nie trzeba będzie ?? Mam porządny komin, i doprowadzenie powietrza z zewnątrz - co jeszcze ??

 

ja myślę nad kominkiem nie takim robionym tylko takim gotowym porządnym "kombajnem"

 

http://www.makroterm.pl/min/P1010010-a.jpg

http://www.makroterm.pl/img/2781653__2872f~1-a.jpg

http://www.makroterm.pl/turbokominek/turbokominek_i/_/b0f4973209a8c35b/

 

 

lub bardziej niby markowy

http://www.ctmpolonia.pl/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdeczne dzięki za olanie mojego pytania, rozumiem że nikt z Was się nie grodził.

czyli rozumiem że "grupa Wrocławska" to taki rodzaj kawiarni dla wtajemniczonych i zaaferowanych jakimś nędznym Tarbudem, a jak jakieś konkretne pytanie to ignorancja!

 

tylko po co mi ktoś kiedyś wysyłał zaproszenia do tej grupy na priva?

 

Sebastian tejk it izi. Chlopie po co sie tak denerwowac?????

ja robilam ogrodzenie w firmie z Psar, ale to byla jedna z pierwszych naszych inwestycji i nie liczylam kasy i bylo mega drogo!

 

:o :-? - generalnie nikt się nie grodził, ale poszperaj w naszych dziennikach, może coś znajdziesz - większość jednak jeszcze do tego nie doszła

A swoim tonem nie zrobisz tu wrażenia 8)

 

8) 8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na targach widziałem coś podobnego i zgubiłem ulotkę:

http://system-universal.com.pl/warszawa/baseny/28

ma ktoś z Was może namiar na firemkę uferujacą takie baseny? <było tylko jedno stoisko z nadmuchiowanymi basenami z bombelkami;)>

 

przystanąłem na chwilkę koło tego basenu

mega głośno !!!!

przedstawiciel który tam stał albo miał stopery albo stracił słuch

potworny, potworny chałas, basen czy jakuzi ma służyć jako relaks, niestety nie w tym wydaniu...

 

A do tego w niedzielę koleś był po upojnej nocy chyba - hehe - byłem nie za blisko a czułem 3 rzute przez niego gumy :lol:

 

No ale na taki basen o cichym systemie to może bym się zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi - odnoszę wrażenie, że to były targi schodów, kominków i kotłów - bo innego asortymentu nie widziałem zbyt wiele.

Szamb szukałem, nie ekologicznych - zwyczajnych i nic ciekawego nie znalazłem - chyba, że przeoczyłem.

Bo po szamba to do Radomia. Tam jest istne zagłębie. Z dowozem taniej niż lokalnie we Wro.

 

Trociu - coś więcej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu, kochana dziękuje za wejściówki. Wychodząc - oddalam je jakieś młodej parze-byli przesczęsliwi. :lol:

 

Też odebrałam targi jako wystawę okienno-drzwiową. Były drzwi GROTA (nie widziałam schodów, może podobnie brzmiąca nazwa) Aktualna cena tych drzwi wynosi 1299zł - w tym wszystko-szyba, montaż klamka no i ościeżnica.

 

Szukałam przedstawicieli systemów ociepleń- i nie widziałam żadnego, podpisałam wstępną umowę z firma EKOMOTYL na oczyszczalnię i tyle...

 

Natalia ja też mam z EKOMOTYLA i bardzo zadowolona jestem ze współpracy.

To już w drugim domu mi robili oczyszczałke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam z EKOMOTYLA i bardzo zadowolona jestem ze współpracy.

To już w drugim domu mi robili oczyszczałke.

 

Aniu - jaką masz oczyszczalnię? Tego mercedesa za 12 tys. czy prostszą z drenażem?

 

Ja jakoś się obawiam drenażu i chcę studnię chłonną. Miałem pomysła, żeby połączyć studnię chłonną z funkcją czerpania wody ogrodowej, ale pani z ekomotyla mi odradziła.

 

Powiedzcie jak to jest u Was.

 

Pzodrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchajcie,

 

Ja w temacie okien a raczej wyjscia do ogrodu. Mam w projekcie 3 skrzydlowe. Kombinuje zeby bylo przesuwne, ale wtedy raczej 2skrzydlowe tylko moze byc i jedno za drugie sie chowa. No i straszna jest ta szyna szerolachna i wysolachna, Bartuś się nie bedzie z nią lubił.

Macie pomysł jak to zrobić? Moj ideal po otwarciu to: wszystkie skrzydla znikaja, nie ma upierdliwej szyny 10cio cm wysokosci, ruchome slupki, wiec nie ma tez slupkow. Tylko jak sie to wszystko ma do "antywłamaniowości"?

 

Proszę jakąś szpeckę lub jakiegos szpeca o referat na tematy jak wyzej ;-)

Jestem po Empolu, Budvarze i Sorexie, a przed Drutexem i mam wodę z przysłowiowego mózgu :-?

 

pozdrowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchajcie,

 

Ja w temacie okien a raczej wyjscia do ogrodu. Mam w projekcie 3 skrzydlowe. Kombinuje zeby bylo przesuwne, ale wtedy raczej 2skrzydlowe tylko moze byc i jedno za drugie sie chowa. No i straszna jest ta szyna szerolachna i wysolachna, Bartuś się nie bedzie z nią lubił.

Macie pomysł jak to zrobić? Moj ideal po otwarciu to: wszystkie skrzydla znikaja, nie ma upierdliwej szyny 10cio cm wysokosci, ruchome slupki, wiec nie ma tez slupkow. Tylko jak sie to wszystko ma do "antywłamaniowości"?

 

Proszę jakąś szpeckę lub jakiegos szpeca o referat na tematy jak wyzej ;-)

Jestem po Empolu, Budvarze i Sorexie, a przed Drutexem i mam wodę z przysłowiowego mózgu :-?

 

pozdrowka!

Systenm o którym piszesz to Hebe Schibe (czy jakoś tak) nie ma listwy progowej i nie ma uchyłu tylko sam przesów. robią to najczęsciej w drewnie ale już częsciej w PCV - okno piękne masywne tak samo antywłamaniowe jak zwykłe ale ...... najtańsze o jakim piszesz kupisz za jedyne 12 tysięcy zł .......

 

Na Waszym miejscu nie dostosowywał bym teraz domu do dziecka nawet nie zauważycie kiedy wyrośnie (dziecko oczywiście) ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...