Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Slav, ja się buduję w tych okolicach. Mi robił M. Podgórski-692-376-383

 

Ludzie - jaki system ocieplenia zamierzacie zastosować/zastosowaliscie? Secam, myślę, że ty już wiesz -powiedz pliiiisss.

 

Koalo - co ty w końcu kupiłaś. STO i Caparol wycenili mi identycznie strasznie drogo wychodzi- ze styro ponad 70zł/mkw ściany :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slav, ja się buduję w tych okolicach. Mi robił M. Podgórski-692-376-383

 

Ludzie - jaki system ocieplenia zamierzacie zastosować/zastosowaliscie? Secam, myślę, że ty już wiesz -powiedz pliiiisss.

 

Koalo - co ty w końcu kupiłaś. STO i Caparol wycenili mi identycznie strasznie drogo wychodzi- ze styro ponad 70zł/mkw ściany :o

Cześć Natalio

Tak bardzo dokładnie to nie wiem ale powiem Ci co wiem

Chciałbym zrobić z tego styropianu co Dabell - tego srebrnego platinium. Na bank robię 15 cm. Jako że będę robił w 2 etapach (najpierw siatka klej a do potem za jakiś czas kolor) więc o tynku czy silikat akryl itp to wogóle nie myślę - zycie podpowie ;) .

Co do całościowych systemów na które wszyscy dostawcy namawiają mam zastrzeżenia czy to nie jest naciąganie. Przedstawiciele mówią że jak nie weźmiesz styropianu kleju siatki i tynku z jednej linii to się rozleci ....... Pracowałem kilka lat w firmie która produkuje tynki (mało znanej) i efekt był taki że np klej systemowy to klej konkurencji produkowany dla nich pod ich marką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ich szczelność jest sprawą dyskusyjną w dłuższej perspektywie.

Może znasz namiar na palstikowe?

Ja nie zamierzam mieć szamba do końca swoich dni. Za drogo to wychodzi. Więc jeżeli szczelność się skończy za te 10 lat to i tak mam nadzieję, że do tego czasu podciągną kanalizację. A potem jak woda mi będzie podchodzić to i tak dobrze, bo więcej bedzie do podlewania ogrodu.

 

Co do plastikowych to z okolicy znam Ecomotyl'a - http://www.ecomotyl.pl/oferta/szamba. Byłem u nich jak jeszcze myślałem o drenazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani Koala - ja tez tak mam i z równą niechęcią wszyscy potweirdzili ;) a tynki poczekają jeszcze trochę.....

 

pogania nas wykonawca, kupujemy kafelki, armaturę i wszystko już, podobni wprowadzamy się w czerwcu:))) tak pan wykończeniowiec obiecał i powiedział, ze nawet jak będe stawiac opór to on obietnicy dotrzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z innym problemem - chcę zamówić stal na zbrojenie .Mam ceny z Centrostalu i z returnu ALE ...

 

Return nie ma transportu i chociaż jest tańszy to cała oszczędność może się przejeść wysokim kosztem transportu. Macie może namiar na formy transportowe na zbrojenie o długości 12 m (wszystkiego razem ledwie tona).

 

Niestety muszę podzielić zamówienie, bo wkoło działki jeszcze zbyt mały ruch i przez święta stal mogłaby cudownie dostać nóg.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...