Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Jola, ja mam zrobioną wycenę na tynk silikonowy samoczyszczący się, on jest najdroższy 2mm baranek brutto 20.37zł/mkw ściany. Obiecali mi zrobić kilka próbek i dopiero wtedy zamówię odpowiedni kolor. Przedstawiciel BASFa- Mariusz Barszcz 608-570-100

Xeno, tak jest u nich tynk silikatowy i mineralny również, namiary jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Przypominam też o rabatach na drzwi w Budus i bramy w Irga.

 

Nadal szukam żyznej ziemii do ogrodu w ilości 2-3 wywrotek - proszę o namiary, bo żona już nie wytrzymuje i okupuje pokój coraz większą ilością doniczek :D

 

PS w OBI na Długiej jest super wyprzedaż płytek po inwentaryzacji - trafiłem akurat na te, które planowałem kupić przecenione o 50%, a dekory do nich (zwykle droższe od płytek) przecenione o 75-80% !!!

 

Niestety trochę zabrakło a w OBI na Bielanach ściemniają tzn. najpierw podnieśli ceny a potem obniżyli do poprzedniego poziomu - no cóż poczekamy, zobaczymy - może się też ugną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w sam tynk.

 

W poniedziałek weszło na obiekt 8 chłopa. Efekt: chałupa oklejona styro, zakolkowana z zewnątrz. Wewnątrz założone stelaże i druga warstwa wełny, zafoliowane, regipsy w łazience i jednej sypialni :o

 

Oj, lubię jak tak idzie :lol:

 

Jak mam sprawdzić, czy mi dobrze wyszlifowali te regipsy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu cena za ocieplenie-robocizna teraz waha się od 45 do 60zł/mkw. Polecany przez Kulkę tera bierze 55zł.

 

Materiał - zależy jaki. Ja mam wyceny od kilku firm (STO, STOMIX, BASF, CAPAROL, BAUMIT) i najtańza oferta to 53zł/mkw ze styropianem 12, najdrożej wyszedł STO-74zł/mkw. Średnią cenę ma CAPAROL ale STO daje wszystko do ocieplenia-listwy, taśmy, listewki ochronne do okien.

 

Ja wybrałam BASF

 

Hmm z tego co ja słyszałem to robocizna nawet od 35 zł/m2, choć zwykle średnio biorą 50.

 

Materiał - w Mega1000 jeśli zorganizujemy się na co najmniej 5 domów to aktualnie za styro 10 cm + reszta z tynkiem silikonowym Terranova wychodzi 29zł/m2.

 

Jeśli chcecie tynk innej firmy też tam przedzwońcie spytać na ile wyceniają - oczywiście chwaląc się, że jesteście z Grupy Wrocławskiej forum :wink:

Ja chętnie skorzystam z tej oferty Mega 1000,mam 2 domy do ocieplenia,jeszcze 3 i mamy ekipę na niezłą cenę,ktoś reflektuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W takim razie jest już na trochę:

 

1. Suspenser

2. Voco

3. Slav

 

Kto jeszcze chętny ?

 

Trzebaby zamówić jeszcze w Marcu, bo od Kwietnia może być podwyżka cen styropianu (w tym roku podrożał już z 80 do 100 zł netto).

Odebrać można do końca roku, bo zamówiony materiał poczeka u producenta na placu :)

 

Owszem - proszę dopisać trabi-wrc możliwe, że z robocizną.

 

Aha, jeszcze wziąłbym materiał na ocieplenie ściany fundamentowej.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy jakiś skur... rozwalił mi zaparkowane prawidłowo przy ulicy auto :evil: :evil: :evil: Wbił się w przód z prawej strony tak, że aż opona na krawężniku "się zdjęła". Całe przednie zawieszenie poszło :evil: :evil:

 

Nie potrzebuje ktoś Forda na części? Nie mam auto casco, sprawca nieznany, cześć pieśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale numer,

mogę w porozumieniu z innymi sąsiadami zaproponować nazwę dla mojej przyszłej ulicy :D

myślałem o Sunset Bulvar :D co wy na to?

 

Ja też niby mogłem i wybrałem, a potem "szanowna" komisja stwierdziła, że to nie pasuje do reszty osiedla i nadali inną :evil:

Całe szczęście, że ta ich też jest całkiem ładna.

 

Twoja propozycja jest super :D

 

Lepiej jednak miej na podorędziu jakąś polską np. Marszałkowska :lol:

 

ja tez moglam w Krzyzanowicach, w poprzednim domu, wiec mialam 2 pomysly

ul. Końca Tęczy lub ul. Połowy Księżyca ;)

komisja wybrała ul. Lipowa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy jakiś skur... rozwalił mi zaparkowane prawidłowo przy ulicy auto :evil: :evil: :evil: Wbił się w przód z prawej strony tak, że aż opona na krawężniku "się zdjęła". Całe przednie zawieszenie poszło :evil: :evil:

 

Nie potrzebuje ktoś Forda na części? Nie mam auto casco, sprawca nieznany, cześć pieśni

 

Kur...a mac.

pewnie jakis pijany kierowca.

normalnie zajeb..... bym chu,,,,,

 

wspolczuje,

a mi oprocz wlamu do przyczepy na budowie, wyjeb... drzwi od chaty od strony ogrodu, cale szczescie wlezli tylko do garazu, bo przejscie do domu porzadnie zaryglowane.

firma ochroniarska potrzebna od zaraz.

jakie wybraliscie?

solid?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie mamy już ponad 5:

 

1. Suspenser

2. Voco

3. Slav

4. Damro

5. Damro

6. Trabi WRC

7. Jola z melisy (tynk + robocizna)

8. Pani Koala (tynk)

9. Xena z Xsary (tynk)

10. Lakusz (tynk)

 

Super - jutro rano dzwonię do szefa tej firmy, ustalam hasło i jadę zamówić jako pierwszy, żeby wszystko dogadać :D

 

to na mnie tez czas na 2 domy :) tylko tynk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie mamy już ponad 5:

 

1. Suspenser

2. Voco

3. Slav

4. Damro

5. Damro

6. Trabi WRC

7. Jola z melisy (tynk + robocizna)

8. Pani Koala (tynk)

9. Xena z Xsary (tynk)

10. Lakusz (tynk)

 

Super - jutro rano dzwonię do szefa tej firmy, ustalam hasło i jadę zamówić jako pierwszy, żeby wszystko dogadać :D

 

to na mnie tez czas na 2 domy :) tylko tynk

A ja tak jak Jola z Melisy potrzebuję tynk+robocizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...