Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Pani Koala

 

Widziałem dziś Twoich Panów w akcji - ładnie szpachlują, ale ten tynk gipsowy w niektórych miejscach będzie wymagał chyba co najmniej szpachlowania.

 

U mnie ten wykonawca się trochę bardziej postarał w przeciwieństwie do wylewek. Pomimo głoszonego wszem i wobec mistrzostwa ekipy pewnego Pana, który jest chwalony pod niebiosa na forum - moje wylewki to po prostu KATASTROFA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja moich tynkarzy cały czas opierdzielałam, że za gładko robią :wink:

No i teraz cały czas kombinuję, co tu z tymi tynkami zrobić, żeby takie gładkie nie były... Mam pewien pomysł z klejem do glazury. Niedługo zaczynam eksperymenty w garażu!

 

No to miałeś pecha z tymi wylewkami. Dlaczego są katastrofą? Ja z moich wylewek jestem super zadowolona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem przez telefon z właścicielem Mega1000 - jest chory i spotkam się z nim najszybciej w poniedziałek.

 

Tymczasem proszę wszystkich zainteresowanych tynkami i sys. ocieplenia o info na priv czego i ile potrzebują oraz imię i nazwisko (facet nie chce hasła tylko spis osób zainteresowanych).

 

Najlepiej piszcie krótko np.:

Imię i nazwisko

System ocieplenia - styro 15cm, tynk silikonowy Weber Terranova.

Ilość: na 150 m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno.

Kogo pozwalibyście do sądu jeżeli w planie zagospodarowania przestrzennego wpisali mi że ciepło i wodę użytkową ma dostarczyć elektrociepłownia a ona zrobi instalacje może w przyszłym roku.

 

Kobitka ze starostwa podbiła mi pozwolenie ale ze wzmianką, że właśnie ciepło ma być z elektrociepłowni.

 

Ja chcę się wprowadzić na jesień.

 

Z kim się sądzić - gmina czy starostwo ?

 

I kogo tu za dup... wziąć ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, cena 2tys po rabacie za projekt przylacza elektrycznego ok 100m wg warunkow technicznych (wg projektujacego "prosta sprawa") to cena niska, srednia czy wysoka? Mam okazje bardzo przyspieszyc sprawe mojej skrzyneczki ZK (podlaczenie mojego projektu pod wiekszy projekt ktory jest juz na ukonczeniu i zaraz bedzie inwestycja, projektant znajacy realia okolicy i mojego rejonu energetycznego), ale nie wiem czy facet nie chce tego wykorzystac...

 

pozdrowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie szukamy fachowca,

 

Potrzeba ocieplic 1 komin i oklinkierowac 4. Znacie moze kogos wolnego. Dekarze nam czekaja z dachowka.

 

Pozdrawiam

 

ps

Uwaga na oszusta, szefa ekipy budowlanej z Olesnicy Miroslawa W. Dostal kase a nie wywiazal sie z roboty. Teraz mamy problem z zakonczeniem dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

posty mówiące o nierzetelności wykonawców, proponuję poprzedzić poinformowaniem rzeczonych, tak by mogli tu na stronach forum zapoznać się z zarzutami i odpowiedzieć na nie.

Przykładem niech będzie sprawa Secama, który wysłał producentowi link strony , na której opisał sytuację i swoje uwagi. Niestety szef firmy nie raczył odpisać, zatem możemy mieć prawo do własnych osądów .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haniairafal - z tym projektem to trochę drogo, ale jak zależy Ci na czasie, to nie bardzo masz wyjście. Tylko nie uważaj, bo ja na takich projektantach się przejechałem, kasy nie straciłem, ale 3 miesiące do tyłu, bo czekałem na projekt który niby się robił, a potem okazało się że żadnego projektu niema, i i tak musiałem iść drogą oficjalną, czyli jakieś 9 miesięcy :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suspenser - był u mnie dzisiaj Twój pan stolarz, mam wycenę obudowy schodów jesion 16 stopni, w tym z 6 zabiegowych 8.500. Parapety jesion 100 zł/ mbież. bierzemy, termin na połowe lipca

 

co do tynków - my tez b. chętnie ale nie wiemy co i jak? mamy silikaty, już położone styro pociapane klejem, nawet nie wiemy jakim. około 160-180 m kw. ale jakie dac silikonowe? silikatowe? ni emam pojęcia jakies wskazówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaw Was w ten deszczowy dzien;)

pilnie potrzebuje informacji na temat kominów....jak macie rozwiązany system kominów w Waszych domach? Czy macie normalnie kominy murowane czy tez jakis gotowy system kominowy - jeżeli tak, to jakiej firmy?

z góry dziękuję za informacje;)

ania

Komin Systemowy ceramiczny Kom-Went ul. Karmelkowa (odpowiednik Schidla ale tańszy )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...