Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

hmmmm nie wiem o jakim Edku WY mówicie, ale ja polecałam i polecam Edka, który u mnie robił .....Scur czy Ty mowisz o tym samym gościu?

 

SPokojnie - Edek jest teraz mój 8) 8) ....mam nadzieję, że on o tym tez wie ;) :D

A różnice w wykonaniu zależą zazwyczaj od poziomu nadzoru i upierdliwości inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

SPokojnie - Edek jest teraz mój 8) 8) ....mam nadzieję, że on o tym tez wie ;) :D

 

Życzę Ci aby to był Edek polecany przez Xenę.

 

A różnice w wykonaniu zależą zazwyczaj od poziomu nadzoru i upierdliwości inwestycji.

 

A ja myślałam, że przede wszystkim od sprawnych rączek i lotnego umysłu wykonawcy. :roll: :roll:

Coś tam jeszcze było o rzetelności....że innych cech nie wymienię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się tak zapytam - gdzie zaopatrywaliście się w profile fo g-k? Niestety tego nie da się kupić na allegro, bo kurierzy nie chcą przewozić takich długich elementów. Więc szukam gdzie by to lokalnie kupić.

 

Czekam na wycenę od naszego MaciekWroc. Ale warto zawsze zajrzeć do innej hurtowni po inną wycenę. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana grupo poradźcie proszę gdzie można kupić tanie i ładne kafelki. Gdzie można zobaczyć aranżacje w realu.

Tak się jakoś złożyło, że dzisiaj spisywałem do swojego kajecika notatki z forum i tam mam zapisane, że kafelki to Cer-max'ie z JelczaLaskowic z Oławskiej 269.

 

A pooglądać to najlepiej w dużych salonach, na przykład Cermag (Strzegomska 36-40). Zawsze można jeszcze pooglądać po marketach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba chodzi o chudziak. Jeśli tak, to najpierw chudziak, a potem tynki. U nas jest właśnie taka sytuacja. Mamy stan surowy zamknięty i nie mamy jeszcze chudzika (na razie jest ubity piach). Tynkarz powiedział, że do tynkowania powinienjednak być chudy beton i właśnie zamierzamy go wylać. Na to idzie podłogówka i styropian, a potem wylewki. Ale to już po tynkach.

 

Jolu - chudzik to ja mam, chodi mi o styro+instalacje i to zalane betonem. I właśnie - najpierw to czy najpierw tynki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu - chudzik to ja mam, chodi mi o styro+instalacje i to zalane betonem. I właśnie - najpierw to czy najpierw tynki???

Najpierw tynki. Bardziej się przy nich brudzi dookoła aniżeli przy posadzce. I łatwiej jest tynkarzom, bo mogą zostawić z 1-2cm na dole nie wytynkowane, przez co praca tam swobodniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu - chudzik to ja mam, chodi mi o styro+instalacje i to zalane betonem. I właśnie - najpierw to czy najpierw tynki???

Najpierw tynki. Bardziej się przy nich brudzi dookoła aniżeli przy posadzce. I łatwiej jest tynkarzom, bo mogą zostawić z 1-2cm na dole nie wytynkowane, przez co praca tam swobodniejsza.

 

Dzięki teraz jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałam zabudowę poddasza. Ekipa pana Edzia spisała się na medal. Tylko z dwóch rzeczy jestem trochę niezadowolona, ale to efekt niedoprecyzowania z mojej strony tego, czego chcę :-? Panowie ładnie po sobie posprzątali, śmieci ładnie popakowali, skasowali też ładnie :lol:

 

Skąd tego Edzia dorwałaś? Ja po Edziu od zabudowy poddasza mam tylko ciary na plecach :evil: :evil: :evil:

 

 

Mój Edzio był od Xeny :lol: Ekipa OK.

 

A o namiary na podbitkowca poproszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana grupo poradźcie proszę gdzie można kupić tanie i ładne kafelki. Gdzie można zobaczyć aranżacje w realu. Jak wybrać te dobre. Gorąco pozdrawiam. Czy wiecie może ile trzeba zapłacić za robociznę kafelkowania.

 

 

Ja zamierzam kupić w necie. Upatrzone kafle na e-płytkach są o 25zł tańsze na metrze. Oglądałam w Cermagu i Domarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się tak zapytam - gdzie zaopatrywaliście się w profile fo g-k? Niestety tego nie da się kupić na allegro, bo kurierzy nie chcą przewozić takich długich elementów. Więc szukam gdzie by to lokalnie kupić.

 

Czekam na wycenę od naszego MaciekWroc. Ale warto zawsze zajrzeć do innej hurtowni po inną wycenę. Co polecacie?

 

Ja kupowałam w Arisie rezem z płytami k-g. Wyceniałam też wszystko u MaciekWroc, ale Aris był tańszy. Nieznacznie, ale biłam sobie punkty na rabacik na :lol: tynk zew

 

Zostało mi kupę płyt zwykłych. Sprzedam chętnie po 20,00 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidk - u mnie za chwile skończy zabudowę poddasza Fila - z listy misiów, bierze 45zł/mkw poddasza. Jest bardzo solidny - i szybki niesamowicie. Trochę u mnie jeszcze porobi - bo ja chcę oszlifować i zabejcować wszystkie krokwie i jętki, a tego jest od groma. Brać Filę!!!!

Fila Wojciech

http://www.fila.wroclaw.pl tel. 602-325-931

 

Suspenser - co tam z tynkami, kupiliście?

 

Wszytko do zabudowy brałam w Madarze na Kwidzyńskiej, płyty G-K były po 21 zł. z groszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Grupo,

 

poszukuję adresu pod którym będę mógł kupić w dobrej cenie kręgi studzienne z klamrami (drabinką) i zwężkę z pokrywą.

 

Za półtora tygodnia ruszamy ze stawianiem ścian fundamentowych, więc będę wdzięczny za namiar na folię fundamentową i dysperbit.

 

Proszę też o radę - ławy mają 60 cm a ściana fundamentowa 24 cm - jakiej szerokości ma być folia? 30 czy 40 cm?? a może jeszcze szersza?

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Suspenser - co tam z tynkami, kupiliście?

 

 

Na razie zamówiłem styropian, bo w każdej chwili może podrożeć.

Reszta systemu później, bo póki co podobno na podwyżki się nie zanosi.

 

Nie wiem jak u innych, ale u mnie do ocieplania jeszcze sporo czasu tzn. 1-2 miesiące.

 

Zauważyliście, że w Castoramie cement podrożał o 2-3 zł na worku 25 kg ?

Podobno szykują się podwyżki, więc zamówiłem sobie na posadzki już teraz w Complex-bud w Jelczu-Laskowicach a odbiorę za kilka tygodni :)

 

Planuję też kupić płyty OSB 22x1250x2500 na strych i dostałem ofertę po 92 zł/sztuka w Drewno System w Miłoszycach - jest to taniej niż w Castoramie (tam 98 zł + transport) - czy to dobra cena ?

 

Czy ktoś z Was kupował styropian dźwiękochłonny na posadzki - jeśli tak to gdzie i po ile (szukam, szukam i nikt tego nie ma w sprzedaży) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...