Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Przypominam wszystkim, że mamy rabaty na drzwi w Budusie, bramy Horrmann w kolejnej firmie oraz bardzo dobre ceny na tynki i system ocieplenia w Mega1000.

 

Co do rynien ja też myślę o PCV Galeco, bo są podobno z tego samego tworzywa co Marley a sporo tańsze.

Podobno tworzywo to nie odkształca się trwale pod naciskiem do wystarczająco wysokiej temperatury.

Zastanawiam się też nad metalowymi Galeco, lecz obawiam się, że farba prędzej czy później z nich odejdzie, a PCV mają kolor w masie, więc to im nie grozi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja mam pytanie czy jest jakis sposob na sprawdzenie jakiej jakosci sa bloczki betonowe ? Na co zwrocic uwage przy zakupie ?

znalazlem cos takiego :

http://www.allegro.pl/item338580615_bloczki_betonowe_bloczek_14_trans_hds_wroclaw.html

cena atrakcyjna ale skad mam wiedziec czy sa ok.? moze ktos od nich juz kupowal? albo ma namiar na dobra jakosc w atrakcyjnej cenie.

Hej,

 

dzwoniłem do tego gościa jakiś czas temu. Mają bloczki z Termatu i z Wiki - możesz próbować dzwonić bezpośrednio, może będzie taniej. Kiedyś wyczytałem na forum taki sposób sprawdzenia: "zrzucić z 1m jeden bloczek na drugi, jak pęknie na pół albo nic się nie stanie to ok, w przeciwnym wypadku to źle", ale osobiście tak nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anjamen - gratulacje :-)

patrzę często w Waszą stronę i zastanawiam się sąsiadko kiedy na kawkę to na rowerku będzie można podjechać :-) - oby jak najszybciej :-).

 

Jeżeli chodzi o Wikę z Pęgowa - bralismy od nich beton i był jak najbardziej w porządku, więc bloczki też powinny być ok. Poza tym sensowny kontakt z obsługą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terra piatta Pfleiderer(coś tego typu)

 

Nawet jej nie widzialem, ale nasz dekarz polecal Freiderera (jak on to ja nazywal), stawial ja na rowni z Bogenem.

A wcvzoraj sie nasluchalem zupelnie przy okazji bardzo wiele zlego na temat Bogena, ale zbylem koklesia milczeniem - nie robimy tej dachowki, ale z innych wzgledow - uwazam, ze jest rewelacyjna.

 

pozdrowka!

 

haniairafal - a co wam mowił ten koleś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anjamen - gratulacje :-)

patrzę często w Waszą stronę i zastanawiam się sąsiadko kiedy na kawkę to na rowerku będzie można podjechać :-) - oby jak najszybciej :-).

 

Jeżeli chodzi o Wikę z Pęgowa - bralismy od nich beton i był jak najbardziej w porządku, więc bloczki też powinny być ok. Poza tym sensowny kontakt z obsługą.

 

Izuniu, 6.maja zapraszam :)

wprowadzamy sie chwilowo do rodziców, bedziemy mieli budowe pod nosem, bede mogla w ogrodku pogrzebac i nie bedziemy musieli placic za wynajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Wikę z Pęgowa - bralismy od nich beton i był jak najbardziej w porządku, więc bloczki też powinny być ok. Poza tym sensowny kontakt z obsługą.

Słyszałem że te z Pęgowa są dużo lepsze niż te z Betardu - znajomi testowali metodą uderzeniowo zrzutową

 

Ale żeby mnie być posądzonym o kryptorekalmę powiem ze ja mam z Betardu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie budowlane

 

Możecie mi polecić jakiegoś fachowca - mechanika samochodowego,

coby mi przejrzał moją leciwą Micrę,

musiałam kupić autko dla siebie po przeprowadzce na wieś,

jakieś dobre i tanie,

no, ale to dobre - zdało by sie kapeczkę poprawić

 

brat mojego Dawida jest mechanikiem.

zadzwon powolaj sie na mne, na pewno Cie nie skroi Jacek- 501986808

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poratuje wykonawcą przyłącza wodnego i kanalizacyjnego w okolicach Trzebnicy, Obornik? Wczoraj lokalny wykonawca wycenił nas na... 8300zł brutto :evil:

 

A do wykonania:

- przedłużenie istniejącej sieci o 30 metrów, z przeniesieniem hydrantu (w linii prostej, od środka działki sąsiada do środka naszej działki) - niestety takie warunki otrzymaliśmy od wodociągów :cry:

- przyłącze wody - w sumie 19 metrów

- przyłącze kanalizacyjne - w sumie ok 25metrów (studzienka jest w rogu działki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo Budusowa, błagam o ratunek

 

przyszły moje CALe i musze skontaktowac się z panem motazystą. niestety diabeł ogonem nakrył mi listę montazystów, która dostałam w Budusie a na niej miałam zanaczone namiary do "mojego" pana. Nie pamiętam nazwiska ani numeru, porażka po prostu. Macie może gdzies możlwiość zeskanowania tego cuda? Jestem wzrokowcem niestety i pamiętam wizualnie listę.

 

W Budusie nie sa w stanie mi powiedziec kto u mnie robił pomiar :evil:

 

Montażysta Rafał Jędrychowski kom.503646622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuś - gratulacje, bardzo domowo już u Ciebie. :) :)

Ale czy z górki ?? Teraz dopiero się zacznie - szczególnie dla Ciebie.

Bo Dave może i trochę odpocznie. :wink: :wink: :roll: :roll:

 

jak domowo to zapraszam na kawke :)

Ja mu nie dam odpoczac :),

bedzie np.....

myl okna :)

 

Na kawkę kiedyś przyjedziemy na pewno.

Może jak sie cieplej zrobi - to przy okazji, do kawki, kiełbaskę zjemy. :wink: :wink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...