Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

No i przyszła kryska na matyska... muszę zamówić drzwi. Czy nadal obowiązuje hasło z nazwą wdzięcznego, białego kwiatka?

 

Rzucił mi się w oczy salon z drzwiami Sapeli. Handlują też tam Portą. Zagaję tam, czy nie daliby nam lepszego rabatu na Portę niż w Budusie. Kto będzie zamawiać drzwi niebawem?

haslo aktualne , rabaty tez - choc cos z nimi kreca i trzeba sie co chwile upominac, ja zamowilam, zobaczymy jak to wyjdzie docelowo

 

Jestem od niedawna na forum i co jakiś czas natrafiam na informacje o rabatach na drzwi itp na ,,hasło``

czy mógłby mi ktos wytłumaczyć o co chodzi?

jestem właśnie na etapie poszukiwania i za niedługo zamawiania drzwi i okien i bardzo by mnie interesowały informacjie gdzie można kupić okan i drzwi z niezłym rabacikiem

Prosze o wytłumaczenie o co chodzi z tym hasłem,gdzie i jak go zdobyć i w jakich sklepach ono obąwiązuje ?

Jakie okna wogóle wybrać-drewniane czy też z PCV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Grupo pstryczkowa mam pytanie dot. ceny berkera kwadrat

piszecie o rabatach 12-20 procent, ale od jakiej ceny?

 

podajcie mi proszę cenę gniazda, ramki i klawisza (np. pojedynczego), mam jakas oferte i chcialabym ja sobie porownac z Waszymi cenami.

z gory dzieki

a.

np w fedze po 12% upuscie

B-kwadrat gniazdo z uziemieniem 11,10

B-kwadrat ramka pojedyncza 2,78

B-kwadrat ramka podwojna 4,59

Łącznik klaw.przycisk. zestyk zwierny 10,26

 

ceny brutto

 

Kine wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hasło w budusie działa, ale trzeba się przypominać. Ja zamawiam wewnętrzne w przyszłą sobotę, w poniedziałek będe miec montowane drzwi CALa, przy okazji pan pomierzy

 

A, odnalazl sie mój pan i to był inny pan jednak, znowu zapomniałam nazwiska ale na pewno na literke P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Nie mam jeszcze pradu na dzialce, a budowa juz ruszyla ...

Czy ktos z szanownych forumowiczow uzywal agregatu pradotworczego? Jaka moc musi to miec zeby obsluzyc betoniarke? Na co jeszcze zwrocic uwage przy zakupie?

 

Pozdrawiam

Bartek

 

Ja kupilem Wolfa 4001 ( 3,9 kW) . Wiem ze sa tansze ale wole kupic jeden a dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

Czy znacie elektryka, który znajdzie chwilkę i dokończy to, co mój nie ma czasu/chęci skończyć? Sprawa dość pilna, bo tynkarz czeka i nie wiem ile jeszcze poczeka. Roboty mało. Większość przewodów już pociągnięta. Pozostaje kilka puszek. I oczywiście sprawdzenie czy obecny "elektryk" położył to co powinno być.

 

Dodatkowo - czy może u kogoś działa p. Janik? Może działa u Was a nie u mnie jak obiecywał. Ogólnie nie polecam tego pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

Czy znacie elektryka, który znajdzie chwilkę i dokończy to, co mój nie ma czasu/chęci skończyć? Sprawa dość pilna, bo tynkarz czeka i nie wiem ile jeszcze poczeka. Roboty mało. Większość przewodów już pociągnięta. Pozostaje kilka puszek. I oczywiście sprawdzenie czy obecny "elektryk" położył to co powinno być.

 

Dodatkowo - czy może u kogoś działa p. Janik? Może działa u Was a nie u mnie jak obiecywał. Ogólnie nie polecam tego pana.

.

 

Trociu, spróbuj tu

elektryk 502-612-717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

Czy znacie elektryka, który znajdzie chwilkę i dokończy to, co mój nie ma czasu/chęci skończyć? Sprawa dość pilna, bo tynkarz czeka i nie wiem ile jeszcze poczeka. Roboty mało. Większość przewodów już pociągnięta. Pozostaje kilka puszek. I oczywiście sprawdzenie czy obecny "elektryk" położył to co powinno być.

 

Dodatkowo - czy może u kogoś działa p. Janik? Może działa u Was a nie u mnie jak obiecywał. Ogólnie nie polecam tego pana.

.

 

Trociu, spróbuj tu

elektryk 502-612-717

Dzięki wielkie. Powyżej też znalazłem namiary na p.Sebastiana. Mam nadzieję, że któryś z nich będzie miał chwilkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie doczytalem do konca, ale chyba kapitalny material trafilem przypadkiem na temat "oddychania ścian"

 

Moze komus sie przyda podczas podejmowania decyzji o ociaplaniu welna/styro.

 

Cytat z wnioskow koncowych:

 

Nie znajduje zatem uzasadnienia podejmowanie specjalnych zabiegów, prowadzących do zapewnienia ścianom zewnętrznym jak największej paroprzepuszczalności, a zwłaszcza "zrzucanie winy" za nadmierną wilgotność w pomieszczeniach na ściany zewnętrzne, jako "nie oddychające", na przykład w wyniku ocieplenia ich styropianem. W szczególności wyniki obliczeń nie upoważniają do formułowania specjalnych zaleceń do projektowania lub termomodernizacji budynków mieszkalnych - ukierunkowanych na zapewnienie minimalnego oporu dyfuzyjnego warstw ściany zewnętrznej i/lub ocieplenia.

 

pozdrowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od niedawna na forum i co jakiś czas natrafiam na informacje o rabatach na drzwi itp na ,,hasło``

czy mógłby mi ktos wytłumaczyć o co chodzi?

jestem właśnie na etapie poszukiwania i za niedługo zamawiania drzwi i okien i bardzo by mnie interesowały informacjie gdzie można kupić okan i drzwi z niezłym rabacikiem

Prosze o wytłumaczenie o co chodzi z tym hasłem,gdzie i jak go zdobyć i w jakich sklepach ono obąwiązuje ?

Jakie okna wogóle wybrać-drewniane czy też z PCV?

 

Poczytaj kilka stron wstecz - tam było sporo o oknach.

Większość wybiera PCV z różnych względów.

 

Rabat na drzwi jest w firmie Budus na Ślężnej, a na bramy gdzie indziej - szczegóły mogę podać na Priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do mnie zadzwonił ociepleniowiec z którym byłam umówiona na ocieplenie domu, robi też zabudowy G-K pan Edek (podaje telefon: 604-842-029) i oznajmił, że rezygnuje - bo mu za daleko, w dodatku jak powiedział Krakowska ulica jest zamknięta i jemu się nie opłaca :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Takich lubię najbardziej.... Nie czuje się winny, bo podał mi namiar na kolesia który mi to zrobi. Kolega ten nie zgodził sie, bo ma dużo innej pracy, ale EDZIO już umył ręce i czuje się rozgrzeszony.

 

Xena, nie polecaj go więcej. Ja teraz muszę szukać fachowca od nowa, najprawdopodobniej cena już będzie wyższa, a jak przełożę to np. na jesień - to i za materiał zapłacę kapkę drożej.

 

SUSPENSER - to może daj mi namiar na tego stolarza.

 

Pani Koalo - w Dobroszycach w tartaku wyliczyli mi schody na 8.000-10.000 w zależności od materiału - buk, dąb. Może tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od niedawna na forum i co jakiś czas natrafiam na informacje o rabatach na drzwi itp na ,,hasło``

czy mógłby mi ktos wytłumaczyć o co chodzi?

jestem właśnie na etapie poszukiwania i za niedługo zamawiania drzwi i okien i bardzo by mnie interesowały informacjie gdzie można kupić okan i drzwi z niezłym rabacikiem

Prosze o wytłumaczenie o co chodzi z tym hasłem,gdzie i jak go zdobyć i w jakich sklepach ono obąwiązuje ?

Jakie okna wogóle wybrać-drewniane czy też z PCV?

 

Poczytaj kilka stron wstecz - tam było sporo o oknach.

Większość wybiera PCV z różnych względów.

 

Rabat na drzwi jest w firmie Budus na Ślężnej, a na bramy gdzie indziej - szczegóły mogę podać na Priv.

 

Dzięki,musze usiąść porządnie nad lekturą :roll: i będę baaaaaaaardzo wdzięczna za szczegóły na temat rabatów

czekam na info na Priv.

jeszcze raz wiekie dzięki i pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do schodów z Dobroszyc koło Oleśnicy to widziałam je na targach w zeszłym roku i w tym zresztą też i wyglądają moim zdaniem bardzo porządnie. Myślę, żeby u nich zamówić. Cena jak pisała Natalia, więc całkiem niezła. Pamiętam, że ktoś z naszej grupy tam zamawiał i jest zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia bardzo mi przykro.

Nikogo z osób które znam i u których robił nie wystawił.

Tak jak Kocot, którego chwalisz.

Anyway - nie mam na to wpływuwięc moge tylko powiedziec, że bardzo mi przykro.

 

Nie bronie p. Edka, ale dodakowo sytuacja mu się skomplikowała przez nieprzewidziane awarie i tyle. Ze swojej strony Natalio już szukam dla Ciebie kogoś w zastępstwie - jak kogoś namierzę to sekundę później będziesz miała telefon do niego. Głowa do góry i cierpliwości życzę - ta jest potrzebna przy budowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

czy ktos mnie poratuje namiarami na tynkarzy-od zaraz?

mam dosc juz jakania sie wykonawcy, ktory nie wiem, przewiduje za pare dni,itd itd.?bardzo proszę, zona juz mi tak suszy glowe, jak to tylko niewinna istota potrafi:)

 

a propos, czy 6 tys zł za robociznę, ocieplenie domu styropianem z zaciagnieciem siatki klejem to duzo?

 

pozdrawiam

bzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...