Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Grupo ziemiowa północno-wrocławska.

piach i ziemie bralam od Szostaka. (to brat tego Szostaka co ma hurtownie)

tel. 601058126

a możesz cos więcej powiedzieć-chodzi o ceny jakie tam mają,co i jak z transportem?bo różnie to u ludzi wygląda,czasem transport trzeba we własnym zakresie szukac

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo ziemiowa północno-wrocławska.

piach i ziemie bralam od Szostaka. (to brat tego Szostaka co ma hurtownie)

tel. 601058126

a możesz cos więcej powiedzieć-chodzi o ceny jakie tam mają,co i jak z transportem?bo różnie to u ludzi wygląda,czasem transport trzeba we własnym zakresie szukac

Pozdrawiam

 

Lenistwo na tym swiecie! 8)

masz telefon, wystarczy wykrecic numer

cen nie pamietam, transport maja swoj.

mozna bez faktury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie też od Pana Szostaka brałem, ale coś ostatnio zawalił z dostawą piasku (na szczęście nie był mi na już potrzebny i dowiózł za dwa dni), no i na ziemię czekam... chyba muszę my bardziej głowę suszyć ;)

 

z ziemią to jest różnie u niego, jak się zamawia "niwelacje terenu" to za samą ziemię z transportem nic, tylko praca koparki za godzinę( chyba 100zł), a jak sama ziemia z transportem to za byle jaką z odrobiną gruzu (no przesadzam, na całą wywrotkę zdarza się ze 3 cegłówki lub krawężnik ;) 50zł za wywrotkę (ok 20t), a za lepszą to niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo ziemiowa północno-wrocławska.

piach i ziemie bralam od Szostaka. (to brat tego Szostaka co ma hurtownie)

tel. 601058126

a możesz cos więcej powiedzieć-chodzi o ceny jakie tam mają,co i jak z transportem?bo różnie to u ludzi wygląda,czasem transport trzeba we własnym zakresie szukac

Pozdrawiam

 

Lenistwo na tym swiecie! 8)

masz telefon, wystarczy wykrecic numer

cen nie pamietam, transport maja swoj.

mozna bez faktury

 

:-? to nie z LENISTWA pytałam o cene jedynie z chęci porównania cen gdzie i jakie są bo już słyszłam ceny 200-300 zeta za wywrotkę humusu+transport a czarnej ziemi nawet 1000 zeta za wywrotkę dlatego pytałam jak u Szostaka jest :wink: i tylko dlatego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nieco droższy niż pstryczki tzw tańsze ale seria kwadrat jest najtańsza z berkerów. Można powiedzieć, ze jest to sordek stawki, za to jakość bdb

 

Ostatnio wyszłam z założenia, ze w wykończeniówce w rzeczy, które trudno będzie wymienić tyou parapety, halogeny, pstryczki, armtura, kafelki inwestuję, żeby miec spokój, rzeczyłatwe typu meble, farba, panele podłogowe jestem skłonna odpuszczać, bo za kilka lat i tak będe wymieniać a może wtedy z kaską bedzie lepiej.....

 

także ten berker to wprawdzie tez kompromis, bo mi sie podobał Legrand wood, ale już nie chce odpuszczac z jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xeno, moja mama wlasnie w nowym domu zamontowala kuchenke gazowa (ja jestem zwolenniczka elektrycznej) ale mnie przegonuje tak:

dziecko jak braknie prundu ;) to jak ty obiad ugotujesz, nie mowie juz o wodzie na kawe. gaz mamy z sieci. i kupila taka z plyta ceramiczna boshowska bardzo ladna, ja mam przewidziane i na prad i na gaz bo ciagle niezecydowana jestem :roll: widzialam takie pol na pol ale troche dziwnie to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gazową kuchenkę, bo i gaz z sieci. U nas często są zaniki prądu. Nie używałam nigdy elektrycznej. Mam za to piekarnik elektryczny i piecze rewelacja :-).

 

Nasi sąsiedzi mają elektryczną i już się przyzwyczaili, ale w p. gospodarczym jest zapasowa gazówka na butlę :-). Z ich obserwacji: więcej płacą za prąd/mc, ciężko było się przestawić z gazu na elektryczną płytę, potrawy na gazie są jednak jakieś inne, chyba smaczniejsze :-), zdecydowanie łatwiejsze utrzymanie czystości (p. ceramiczna). Kolezanka twierdzi, że jakby teraz jeszcze raz robiła to miałaby gaz. Chciała jedynie uniknąć rur w domu.

Ja ten problem obeszłam na dworze i nie mam żadnych szpecących rur w domu - mam trójnik na głównej rurze i bezpośrednie podłączenie z zewnątrz do kuchenki oraz do kotłowni z piecem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gazową kuchenkę, bo i gaz z sieci. U nas często są zaniki prądu. Nie używałam nigdy elektrycznej. Mam za to piekarnik elektryczny i piecze rewelacja :-).

 

Nasi sąsiedzi mają elektryczną i już się przyzwyczaili, ale w p. gospodarczym jest zapasowa gazówka na butlę :-). Z ich obserwacji: więcej płacą za prąd/mc, ciężko było się przestawić z gazu na elektryczną płytę, potrawy na gazie są jednak jakieś inne, chyba smaczniejsze :-), zdecydowanie łatwiejsze utrzymanie czystości (p. ceramiczna). Kolezanka twierdzi, że jakby teraz jeszcze raz robiła to miałaby gaz. Chciała jedynie uniknąć rur w domu.

Ja ten problem obeszłam na dworze i nie mam żadnych szpecących rur w domu - mam trójnik na głównej rurze i bezpośrednie podłączenie z zewnątrz do kuchenki oraz do kotłowni z piecem.

 

witajcie

u nas też gaz z sieci ale płytę zrobiłam ceramiczną i nie żałuję. Używam już od 3 miesięcy i nie zamieniłabym na gazową. Kupiłam pożądne garnki i potrawy naprawdę są smaczniejsze. Gotowane na małej mocy płyty i pod przykryciem. Nie ma tłustego osadu na szafkach w kuchni i na okapie tak jak przy gazie. Jeszcze nie zdażyło się, że była długa przerwa w dostawie prądu ale gdy tak się zdarzy to będzie to dobry powód żeby zorganizować wyjście do restauracji :-) Pierwszy raz w życiu mam płytę ceramiczną i kwestia przestawienia się na gotowanie "na nowo" była bezproblemowa.

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xeno, moja mama wlasnie w nowym domu zamontowala kuchenke gazowa (ja jestem zwolenniczka elektrycznej) ale mnie przegonuje tak:

dziecko jak braknie prundu ;) to jak ty obiad ugotujesz, nie mowie juz o wodzie na kawe. gaz mamy z sieci. i kupila taka z plyta ceramiczna boshowska bardzo ladna, ja mam przewidziane i na prad i na gaz bo ciagle niezecydowana jestem :roll: widzialam takie pol na pol ale troche dziwnie to wyglada.

 

Ja planuję gazową lub gazowo elektryczną - jeśli takie są. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywalem przez 2 lata elektrycznej (3 fazy) i przez ostatnie 4 gazowej. W nowym domu planuje gazowa.

bo latwiej utrzymac w czystosci

bo latwiej ustawic temperature do gotowwania (jesli sie chce gotowac pod przykryciem)

bo jak ustawisz wlasciwa tem. to nie kipi, nie pryska itp

bo nie ma tlustego osadu na okapie

bo nie chce miec rur w kuchni

 

Co do kosztow to sie wypowiem, bo teraz mam piec i kuchenke wiec zuzycie trudno rozdzielic. Jak mialismy elektryczna to nieodczuwalismy jakis wiekszych kosztow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo ziemiowa północno-wrocławska.

piach i ziemie bralam od Szostaka. (to brat tego Szostaka co ma hurtownie)

tel. 601058126

a możesz cos więcej powiedzieć-chodzi o ceny jakie tam mają,co i jak z transportem?bo różnie to u ludzi wygląda,czasem transport trzeba we własnym zakresie szukac

Pozdrawiam

 

Lenistwo na tym swiecie! 8)

masz telefon, wystarczy wykrecic numer

cen nie pamietam, transport maja swoj.

mozna bez faktury

 

:-? to nie z LENISTWA pytałam o cene jedynie z chęci porównania cen gdzie i jakie są bo już słyszłam ceny 200-300 zeta za wywrotkę humusu+transport a czarnej ziemi nawet 1000 zeta za wywrotkę dlatego pytałam jak u Szostaka jest :wink: i tylko dlatego :D

 

ja bralem piach do zasypania fundamentow po 220 za okolo 14 ton (1 kamaz) i do murowania bloczkow po 270 - jesienia. Gosc wozi kamazem na polnocnej stronie WRO. Tel 504 833144.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywalem przez 2 lata elektrycznej (3 fazy) i przez ostatnie 4 gazowej. W nowym domu planuje gazowa.

bo latwiej utrzymac w czystosci

bo latwiej ustawic temperature do gotowwania (jesli sie chce gotowac pod przykryciem)

bo jak ustawisz wlasciwa tem. to nie kipi, nie pryska itp

bo nie ma tlustego osadu na okapie

bo nie chce miec rur w kuchni

 

Co do kosztow to sie wypowiem, bo teraz mam piec i kuchenke wiec zuzycie trudno rozdzielic. Jak mialismy elektryczna to nieodczuwalismy jakis wiekszych kosztow.

 

 

czekaj to jaką wkońcu planujesz bomi wychodzi , ze elektryczną

ALE

- w gazie tez możesz ustawić właściwą temp.

- rury mozna zrobic na zewnątrz i wejśc przes ściane do kuchni bezpośrednio

 

z osadami nie dyskutuję:)

z czystościa też

 

przy okazji

nie polecam MBS NA TARNOGAJU

obiecują rabat a potem się z tego wycofują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...