Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Ja właśnie zakupiłam gazowo-elektryczną. Piekarnik elektryczny jest the best. Nienawidzę gotować na płycie lata męczyłam się z tym cholerstwem w wynajmowanym mieszkaniu. Nie da się na nich usmażyć blinów ani naleśników (podstawa pożywienia mojej córki), ciągle trzeba to wycierać, żeby jakoś wyglądało...

 

Temat ozdobniejszych szafek gazowych był już przerabiany, ale wnioski jakoś mi umknęły... Gdzie nabędę coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ja właśnie zakupiłam gazowo-elektryczną. Piekarnik elektryczny jest the best. Nienawidzę gotować na płycie lata męczyłam się z tym cholerstwem w wynajmowanym mieszkaniu. Nie da się na nich usmażyć blinów ani naleśników (podstawa pożywienia mojej córki), ciągle trzeba to wycierać, żeby jakoś wyglądało...

 

Temat ozdobniejszych szafek gazowych był już przerabiany, ale wnioski jakoś mi umknęły... Gdzie nabędę coś takiego?

 

Czekam na zdjęcie :p ...kuchenki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gazowni... Dzisiaj mieli mi zacząć ciągnąć mój kawałek rury. Mam do pociągnięcia niecałe 10m (gaz w drodze). Załatwiam formalności od maja 2005. Po zagubieniu dokumentacji przez gazownię sama wykonalam projekt na podstawie warunków wydanych przez gazownię. Kosztowało to prawie 2000. A dziś pani w gazowni powiedziała, że chyba błędne warunki mi wydali i trzeba by to na nowo opracować :o Mało zawału nie dostałam :evil:

 

Po burzliwej wymianie zdań stanęło na moim... PRECZ Z MONOPOLISTAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zakupiłam gazowo-elektryczną. Piekarnik elektryczny jest the best. Nienawidzę gotować na płycie lata męczyłam się z tym cholerstwem w wynajmowanym mieszkaniu. Nie da się na nich usmażyć blinów ani naleśników (podstawa pożywienia mojej córki), ciągle trzeba to wycierać, żeby jakoś wyglądało...

 

Temat ozdobniejszych szafek gazowych był już przerabiany, ale wnioski jakoś mi umknęły... Gdzie nabędę coś takiego?

 

Czekam na zdjęcie :p ...kuchenki

 

Jak tylko się uporam z gazownią :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś doświadczenia z reklamowaniem jakości wykonanych usług udowlanych (tynki wewnętrzne, chcę wezwać pana na poprawki)? Stoję na z góry straconej pozycji?

 

A opisz wady dla gawiedzi byśmy wiedzili na co zwracać uwagę.

A co do reklamowania - to ja reklamuję dach - nie płacąc 50% kwoty.

Mają wpaść kiedyś i poprawić co zbabrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swej strony poskarżę sie na BUDUS.

 

Dzisiaj chciałem zamówić drzwi POLSKONE. Na początku Pan powiedział, że od 1.04 podwyżka nastąpiła o 7%. Poźniej mówił, że podwyzka nastąpiła od wczoraj ;)

 

No to ja za telefon i dzwonie do producenta. I co? Okazało się, że podwyzka owszem jest, ale dopiero od 21.04!!!!

 

Jutro czekam na interwencję producenta w Budusie, bo im się poprzewracało w głowach.

 

Co z tego, że Pan wie o haśle, jak traktowany klient jest jak jakiś półgłówek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xeno, moja mama wlasnie w nowym domu zamontowala kuchenke gazowa (ja jestem zwolenniczka elektrycznej) ale mnie przegonuje tak:

dziecko jak braknie prundu ;) to jak ty obiad ugotujesz, nie mowie juz o wodzie na kawe. gaz mamy z sieci. i kupila taka z plyta ceramiczna boshowska bardzo ladna, ja mam przewidziane i na prad i na gaz bo ciagle niezecydowana jestem :roll: widzialam takie pol na pol ale troche dziwnie to wyglada.

 

Ja planuję gazową lub gazowo elektryczną - jeśli takie są. :lol:

 

Kupcie taką z 5 palnikami, z palnikiem WOK w środku. Nie ma sensu palnik do woka jeśli jest 1 z czterech - trudno poukładać pozostałe gary.

 

A kuchnia indukcyjna?

Gazowa jest OK, zawsze miałam gazową, ale teraz coraz popularniejsze są indukcyjne.

Gazowa jednak bardzo brudzi ściany. Są takie tluste opary, trudno to domyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś doświadczenia z reklamowaniem jakości wykonanych usług udowlanych (tynki wewnętrzne, chcę wezwać pana na poprawki)? Stoję na z góry straconej pozycji?

 

A opisz wady dla gawiedzi byśmy wiedzili na co zwracać uwagę.

A co do reklamowania - to ja reklamuję dach - nie płacąc 50% kwoty.

Mają wpaść kiedyś i poprawić co zbabrali.

 

Opisane bodajrze na poprzedniej stronie. W górnej łazience różnica między dołem a górą 3 cm :o , brak kątów prostych- masakra przy kładzeniu kafli. kafelkarz zaleca wyłożenie ścian k-g :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...