Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

musze znaleźć troche czasu i założyć wkońcu dziennik budowy naszego domku i oczywiście musze przekopać forum aby zorientować się jak to zrobić i jak wklejać(a przedewszystkim zmniejszać wieklość)zdjęcia z postępów budowy :-?

bo domek roście powoli a tu zero fotek z mojej strony,może w weekend uda mi się coś wymodzić

pozdro dla wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze znaleźć troche czasu i założyć wkońcu dziennik budowy naszego domku i oczywiście musze przekopać forum aby zorientować się jak to zrobić i jak wklejać(a przedewszystkim zmniejszać wieklość)zdjęcia z postępów budowy :-?

bo domek roście powoli a tu zero fotek z mojej strony,może w weekend uda mi się coś wymodzić

pozdro dla wszystkich :wink:

 

zdjecia w wiekszosci programow do obrobki zdjec np naprostszym microsoft pictures manager jest opcja zmien rozmiar/resize i mozliwosc wyboru ile procent zmniejszyc.

zakladaj dziennik, poogladamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kulko!

 

Mi jest szczególnie miło - ściągam twoich budowlańców i jestem bardzo zadowolona. Właśnie zamówiłam kuchnię u twojego stolarza-bardzo porządny gość, czekam na mebelki.

 

Szukam drzwi zewnętrznych - u mojego stolarza wyszły dość drogo prawie 7.000zł Ale i wymiar mam nietypowy - 144/230 - czyli naświetle boczne i górne.

 

gdzie są bardzo ładne i niedrogie :lol: ???????

 

Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze znaleźć troche czasu i założyć wkońcu dziennik budowy naszego domku i oczywiście musze przekopać forum aby zorientować się jak to zrobić i jak wklejać(a przedewszystkim zmniejszać wieklość)zdjęcia z postępów budowy :-?

bo domek roście powoli a tu zero fotek z mojej strony,może w weekend uda mi się coś wymodzić

pozdro dla wszystkich :wink:

Witam serdecznie Danadom i wszystkich grupowiczow :D dawno mnie tu nie bylo, ale teraz pewnie bede częściej :D Też chcę założyć dziennik budowy i anjamen podała mi ten adres, wiec przekazuję dalej http://forum.muratordom.pl/prosze-o-pomoc-jak-zalozyc-dziennik-budowy,t72765.htm tam znalazłam o zdjęciach http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=30921

Tylko nie mam czasyu poczytać :roll:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kochani!

 

Czas na poważną dysputę 8)

Co dać z drewna na ogrzewanie podłogowe?

 

Merbau, Palisander czy moze coś jeszcze innego.

Wiadomo, że musi mieć poniżej 16mm, aby bezwładność cieplna nie była zbyt duża a jednocześnie aby nie ulegało zbytniemu odkształceniu.

 

No ciekawy jestem Waszych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kochani!

 

Czas na poważną dysputę 8)

Co dać z drewna na ogrzewanie podłogowe?

 

Merbau, Palisander czy moze coś jeszcze innego.

Wiadomo, że musi mieć poniżej 16mm, aby bezwładność cieplna nie była zbyt duża a jednocześnie aby nie ulegało zbytniemu odkształceniu.

 

No ciekawy jestem Waszych opinii.

Napewno nadaje się deska barlinecka,wiele osób ma panele np classena położone i nic się od paru lat z nimi nie dzieje,ja również chcę położyć drewno i zaczynam poszukiwania w tym temacie,jak coś ciekawego znajdę to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zejść z grubością ponżej 14mm, ale oprócz brzydkich paneli nic poniżej nie spotkałem. Wygląda na to, że przy ogrzewaniu podłogowym 14mm to norma.

Skłaniam się też ku materiałom warstwowym (np. trój), ale jakoś ceny mnie nie zachwycają. Jak znam życie Xena masz już coś namierzone :lol: 8)

 

Byłem w Domarze - kosmos. Byłem w Świecie Parkietów (przed mostami warszawskimi) - ceny juz lepsze, ale doradztwo nie za wysokich lotów.

Ma ktoś już namierzonego kompetentngo dostawcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z serii POLECAM I ODRADZAM:

 

POLECAM

Firmę KRYSIAK Okna Avante, po za swietnymi oknami, idelana współpracą, dużym rabatem i FACHOWĄ OBSŁUGĄ to przede wszytskim nastawienie do klienta i profesjonalne podejście do kontrachenta

 

ODRADZAM

Hurtownie P.W. DOM Iveneta Voynarowska na Długiej we Wrocławiu

 

Żenujące podejście do klienta, mimo bieżącej zapłaty za FV wystawili ostateczna z 5 dniowym terminem, nie ustalając tego ze mna i ścigają moich pracowników o zapłatę a nikt nie raczy zatelefonować do mnie...żenada, Pan Wesołowski bardzo nieuprzejmy powiedział do mnie, że jestem "smieszna" i tłumaczy się ze to Pan Zenek jest dla niego stroną (instalator) a nie ja jako nabywca i płatni....

Przywieźli mi uszkodzony grzejnik drabinkowy w łazience, uszkodzony piec...

 

NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...