Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witaj motoazja!

 

UWAGA UWAGA

 

 

Po trzech latach wydeptywania chodników w gazowni MAM GAZ!!!!!!

Położyli mi wczoraj mimo deszczów niespokojnych moje 10,5m żółtej, najpiękniejszej rury pod słońcem!!!

 

Idę się upić ze szczęścia!

 

Qrna, szybko muszę nabyć piec... JAKI??? :oops:

 

 

gratuluje gratuluje

upije sie z toba :wink: hahah i ja mam powod do radosci pare dni temu zalozyli mi pradddddddddd huraaaa walczylam z nimi ponad 2 lata

jedyna narazie na osiedlu z nowobudujacych mam prad ufffffffffjaka ulga ufffffffffffffffffff moge kawke zaparzyc i herbatke

a na powaznie betoniarke moga podlaczyc i inne urzadzenia

teraz walcze z gazownia wiem co mnie czeka

pani koalo

ciesze sie wiem jakie to szczescie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witaj motoazja!

 

UWAGA UWAGA

 

 

Po trzech latach wydeptywania chodników w gazowni MAM GAZ!!!!!!

Położyli mi wczoraj mimo deszczów niespokojnych moje 10,5m żółtej, najpiękniejszej rury pod słońcem!!!

 

Idę się upić ze szczęścia!

 

Qrna, szybko muszę nabyć piec... JAKI??? :oops:

 

GRATULUJE!

Ja niestety o gazie mogę pomarzyć, ale ciesze sie Twoim szczęsciem :))))

 

Mi pozostaje ogrzewanie brudnym, czarnym ekogroszkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bemark

 

jeszcze dziś pamiętam smak mojej pierwszej kawki w domu po odpaleniu prundu... Pyszna była! Nie mogę się doczekać pierwszego gotowania u siebie...

 

Kuchnia zamówiona, biała, błyszcząca, w kształcie U, same dolne szafki. 6000 u stolarzy pod Trzebnicą... Jak mi zamontują, to powiem, czy warci polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bemark

 

jeszcze dziś pamiętam smak mojej pierwszej kawki w domu po odpaleniu prundu... Pyszna była! Nie mogę się doczekać pierwszego gotowania u siebie...

 

Kuchnia zamówiona, biała, błyszcząca, w kształcie U, same dolne szafki. 6000 u stolarzy pod Trzebnicą... Jak mi zamontują, to powiem, czy warci polecenia

 

dzieki

jak czasmi wiele nie potrzeba czlowiekowi do szczescia prundddddd podlaczyli i tyle radosci

niesamowite uczucie

jak czlowiek mieszka w bloku to uwaza ze wszystko mu sie nalezy i tak ma byc

a tutaj walka o wszytko

prad kanalizacje /u mnie poszlo na cito poklony dla kierownika/

gaz tutaj mamy problem

 

dzieki milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "Silną Grupę"

Mało razy uczestniczyłam w rozmowach, ale zawsze na bieżąco wczytuję się w Wasze posty.

Ja buduję koło Trzebnicy i jestem w tej chwili po tynkach a tuż przed hydraulikiem i pogoda o której wszyscy piszą też mnie nie nastraja pozytywnie.

Postanowiłam że wproszę się do grupy gdyż jesteście na różnych etapach budowy, więc to co już wiem to podzielę się z Wami a czego nie wiem to będę pytać. I choć trochę do zabudowy kuchni jeszcze mi brakuje to z chęcią poproszę o namiary na stolarza z okolic Trzebnicy - prośba do p.KOALI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, ciekawe, już druga osoba, która robi hydraulikę po tynkach. Niestety pierwsza nie chciała podzielić się refleksjami DLACZEGO, może Ty bogelo powiesz mi dlaczego akurat tak. Czy hydraulik nie zniszczy za dużo tych nowych tynków?

VACO - kupa ludzi tak robi.

Nie wyobrażam sobie maszyny do tynków lub pracowników jeżdżących/chodzących po mojej podłogówce i innych rurach, nie wspomnę o systemie docieplenia.

A tak - panowie/hydraulicy piłą elegancko wycinaja w ścianch precyzyjnie pdejścia pod armaturą, potem po sobie je zaklejają i jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro K coś w tym jest, ale podłogówkę można położyć po tynkach chyba, a całą resztę zrobić przed - czyli podejścia pod armaturę i kanalizę. Póżniej trochę tego kucia chyba jest.

Dociekam tak bo jestem o krok od decyzji i nie mogę się zdecydować co najpierw.

Nie ma żadnego kucia. Jest idealne cięcie piłą co do centymetra. Nie wiem jaka ekipa chce 3 razy wracać na tę samą budowę ze swoimi manelami.

Zrobię jutro (jak zdążę) zdjęcia z wycięć pod armaturę, to zobaczysz jak to robią zaodowcy :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voco to nowa świecka tradycja :)

 

kawa na budowie to jest to - u mnie jest nawet przyprawa cynamonkowa do kawy na budowie, tylko trzeba sobie przetrzeć wieczko z gipsu:) i mleczko jest obowiązkowo

 

dobra pytanie na dziś

kto z Was kupował lub jest obeznany w temacie kominek z szamotem - LEDA, Brunnery, i inne gady?

 

PS

przyjechał do mnie zarabisty kliniec. Jakby ktos chciał namiar to służe - jest naprawde cacy

ps. 2 TO KTO KUPUJE SZAMBO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogela- poszło na priva

 

Xena- ja potrzebuję DUUUUŻO klińca. Proszę o namiary

 

Ja hydraulikę robiłam przed tynkami. Hydraulik bez problemu po tynkach wrócił, żeby położyć podłogówkę. Tynkarze nie uszkodzili niczego. Ja nie wyobrażam sobie łatania pionów czy innych podkuć po tynkach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my rowniez wszystko przed tynkami.

Jak Daro napisal o zawodowcach, to powiem tez ze dzialaja w druga strone :)

Nic nie poniszczyli, ogrzewanie na probe odpalone przed wylewkami a teraz spokoj.

 

Tez chyba nie chcialabym zeby mi kupi po tynkach, bo tak elektryk wlasnie wstawial nowa rodzielnie ktora trzeba obrowic i oczywiscie ekstra zaplacic za obrobke.

 

Tak na marginesie ile trzeba czekac az wyschna posadzki??

Ktos mi mowil ze nawet i 3 miesiace przed panelami, a jak z kaflami, wykladzina?

 

Kto dysponuje namiarami na jakiegos "fajnego" brukarza? nie zadna firme, bo pewnie nie bedzie nas juz na to stac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, ciekawe, już druga osoba, która robi hydraulikę po tynkach. Niestety pierwsza nie chciała podzielić się refleksjami DLACZEGO, może Ty bogelo powiesz mi dlaczego akurat tak. Czy hydraulik nie zniszczy za dużo tych nowych tynków?

Jeżeli chodzi o kolejność robót to też byłam troche zdziwiona ale pan który u mnie będzie zakładał wodę, ogrzewanie, podłogówkę oraz montował piec i kominek /tzw:hydraulik/ powiedział że tynkarze bardzo niszczą ich robotę. Montuje to co wyżej opisałam i zawsze chodzi na poprawki - jeśli roboty robione są odwrotnie. Podobno wolą naprawić po sobie to co ewentualnie może się "popsuć" przy pracy.

Tak jak pisałam są z polecenia i opinie są bardzo dobre.

Ja wypowiem się w połowie maja bo wchodzą do mnie lada dzień. :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, ciekawe, już druga osoba, która robi hydraulikę po tynkach. Niestety pierwsza nie chciała podzielić się refleksjami DLACZEGO, może Ty bogelo powiesz mi dlaczego akurat tak. Czy hydraulik nie zniszczy za dużo tych nowych tynków?

Jeżeli chodzi o kolejność robót to też byłam troche zdziwiona ale pan który u mnie będzie zakładał wodę, ogrzewanie, podłogówkę oraz montował piec i kominek /tzw:hydraulik/ powiedział że tynkarze bardzo niszczą ich robotę. Montuje to co wyżej opisałam i zawsze chodzi na poprawki - jeśli roboty robione są odwrotnie. Podobno wolą naprawić po sobie to co ewentualnie może się "popsuć" przy pracy.

Tak jak pisałam są z polecenia i opinie są bardzo dobre.

Ja wypowiem się w połowie maja bo wchodzą do mnie lada dzień. :roll: :roll:

I to jest klu sprawy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...