Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Potrzebuję ludzi od tynków wewnętrznych oraz posadzek.

Pan Szpak już sprawdzony - chcę porównać z innymi (coś bez faktury nie bardzo chce zrobić - za dużo ludzi chce bez faktur :).

Termin to już az 2-3 tygodnie więc trochę zaczęło się spieszyć.

Jeżeli macie kogoś do polecenia to chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja jeszcze podciagnę temat Kuchni.

Pierwszy kolo wycenił nam za 8,5 ale tak ni edo końca mu się chciało - dziwie się bo zapewne troche czasu staracił na jej projekt ale to już jego problem.

Drugi Pan wydał cenę 16 a po negocjacjach 14 - mimo wszystko stwierdziliśmy że to dużo, ale po Waszych opisach stwierdzam że to MEGA zajefjne ceny dostaliśmy.

Oczywiście bez sprzętu - masie rozumieć, a kuchnie mamy z 15mk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję ludzi od tynków wewnętrznych oraz posadzek.

Pan Szpak już sprawdzony - chcę porównać z innymi (coś bez faktury nie

 

Nam miał robić Pan Szpak, ale wkońcu się nie dogadaliśy,

robił nam Mariusz Tracz (501-283-928) - młody chłopaczek.

 

Zdecydowaniej taniej - ustaliliśy cenę z poprzedniego roaku na 26/m2

Z racji że z jego powodu była obsuwa z 1,5 tyg - wynegocjowaliśmy na 25/m2.

 

Zrobił dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuch - ja muszę kupić sprzęt AGD.

Tu masz linka do sklepu z Wrocławia Megamedia, możemy tam uderzyć razem

 

http://www.megamedia.pl/kontakt.ph

 

Słuchajcie, zaczynam się docieplać - niestety handlowiec z Basfa z którym się umawiałam już tam nie pracuję i nie ma w tej chwili przedstawiciela na Dolny Śląsk.

 

Jakie polecacie tynki do siatki i styro? Koalo - ty kupowałaś w Pwarisie? Mam tylko 2 dni na zakup wszystkich pier...Strukturę wezmę Duffe na Żernickiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj pierwszą wycenę mebli do kuchni - 7 000 zł

 

W cenie:

fronty z HDF, uchwyty, amortyzatory w szufladach i szafkach (żeby nie trzaskały), blaty itd. po prostu komplet (z halogenami, listwami maskującymi i małym stołem kuchennym).

Wymiary 3 zabudowanych ścian 2.5x2.9x1.2 m

 

Czekam na kolejną wycenę choć ta wydaje mi się ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam KOMBUD z Karmelkowej. Pokazałem zdjęcie obudowy klasycznej angielskiej w marmurze. Pan wynalazł odpowiedni blok marmuru, z którego chciałem obudowę, obudowę wykonał idealnie, i zgodnie z założeniami, terminowo i czysto. dodatkowo jest bardzo elastyczny i da się z nim "dogadać" co do ceny. Co ważne kominek grzeje bez zarzutów. Jeden z niewielu fachowców, którego gorąco polecam.

Nr telefonu do właściciela: 509 400 294

 

a mozesz pokazac zdjecie i podac koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uderzam na maximedia

 

ale nadal nie wiem jakiej firmy kupić> Samsung? Electrolux?

 

Zależy co za sprzęt - skoro do zabudowy to można kilku firm - zależnie od tego w czym się dana marka dobrze czuje.

 

Do poprzedniego mieszkania kupilismy lodowke Liebherr (kiedys powiedziano mi ze to mercedes lodowkowy), natomiast np zmywarke Neff (marka Bosch-Siemens na Austrie, Wlochy, Niemcy). Z obu jestesmy zadowoleni (niestety zmywarka zostala w mieszkaniu http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/a025.gif ), ale teraz mamy bardzo ergonomiczny zlewozmywak ;-)

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wbrew pozorom drogi sklep. Ja polecam http://www.mixmedia.pl.

Taniej nie znalazłem nigdzie.

Albo polować w MM na ceny bez vatu - na niektórych rzeczach wychodzi taniej :) My kiedyś kupiliśmy tak pralkę, najtaniej w necie było coś ok 1550 i już mieliśmy ją zamówioną, a w MM wyszło 100zł taniej - w ostatniej chwili anulowaliśmy zamówienie w sklepie internetowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak był temat kuchni - jakiej firmy macie AGD? Myśleliśmy o Whirlpoolu 6'th sense ale opinie nie najlepsze....

 

POtrzebujemy dużej lodówki nie do zabudowy, piekarnika, płyty ceramicznej, mikroweli, zmywarki, okapu.....

 

Wszytko zależy od finansów. Whirpool jest skręcany we Wrocławiu i jakość pozostawia wiele do życzenia.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a samsung? wygląda super ale martwią mnie te części z Chin, chyba stanie na electroluxie

 

tak, w MM propmocja bez VAT ostatnio była słynna jak sie okazało, zę cena tydzieńprzed promocja była znacznie niższa niż promocyjna bez VATu :wink:

 

mieliście szczęście :D

 

Jeśli mogę coś doradzić to wybierz sobie modele w MM lub Saturnie a potem sprawdź w sklepach internetowych typu Agito.pl czy inne. Różnice sa kosmiczne a przy dużym zamówieniu można jeszcze negocjować ceny.

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, w MM propmocja bez VAT ostatnio była słynna jak sie okazało, zę cena tydzieńprzed promocja była znacznie niższa niż promocyjna bez VATu :wink:

 

mieliście szczęście :D

To mnie akurat nie dziwi ;-) A rzeczywiście szczęście mieliśmy - było to z pół roku temu. Potem kolega do mieszkania kupił prawie całe duże AGD ;)

 

Ale już np duża lodówka samsunga (taka 2metrowa) w MM już była droższa niż w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie robie - wybieram w MM czy Saturnie a potem kupuje w www. maximedia.pl. Jak kupujesz dużo (np. całe AGD do kuchni) można negocjowac jeszcze w dół od podanych na stronie cen. Maja taniej niz najtańsi na ceneo, przynajmniej na tych sprzętach, które sprawdzałam, no raz mieli 10 PLN drożej :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo polować w MM na ceny bez vatu - na niektórych rzeczach wychodzi taniej :)

 

Na takie polowanie to trzebia miec mase czasu i zaciecia, zeby to wszystko sledzic. No i czasami tez sporo sily i tupetu, zeby wyprzedzic innych w kolejkach ustawiajacych sie na dlugo przed otwarciem sklepu ;)

 

Pamietam jak w swojej naiwnosci pojechalismy kupowac telewizor 'z gazetki' (do tej pory nie mamy telewizora i raczej nie jest on niezbedny) - po pracy. Oferta wazna od rana tego dnia. Pan w sklepie popatrzyl na nas z politowaniem i objasnil, ze bylo 20 telewizorow i rozeszly sie w 15 minut po otwarciu sklepu :D

 

Ale nie! Przypomnialo mi sie - kupilismy wypasione zelazko w Auchan! Cena prawie 100 zl nizsza niz w najtanszym sklepie internetowym!!! Mam je juz pare miesiecy i sprawuje sie rewelacyjnie. To jeszcze dodam, ze trzeba miec szczescie do okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...