Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

To jeszcze dodam, ze trzeba miec szczescie do okazji ;)

W rzeczy samej :D

U nas wyglądało to tak, że wpierw szukaliśmy na necie, potem pojechaliśmy do MM zobaczyć jak to wygląda na żywo (nie było jeszcze tej promocji bez vatu), a potem zamówiliśmy to w sklepie internetowym. Jakieś 2-3 dni później po coś poszedłem do MM, i przy okazji chciałem jeszcze raz obejrzeć na żywo naszą pralkę :D Jak tylko zobaczyłem cenę, od razu telefon w łapę i anulowaliśmy tamto zamówienie :)

 

A co do ofert o których głośno, to masz rację. Kiedyś tak chciałem kupić gps'a w biedronce - 10 minut po otwarciu sklepu, o 7:10, już nie było. Rozeszło się po pracownikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Zuch - ja muszę kupić sprzęt AGD.

Tu masz linka do sklepu z Wrocławia Megamedia, możemy tam uderzyć razem

 

http://www.megamedia.pl/kontakt.ph

 

To jest wbrew pozorom drogi sklep. Ja polecam http://www.mixmedia.pl.

 

Taniej nie znalazłem nigdzie.

 

Kilka stron wcześniej pisałem o megamediach.

Potwierdzam, że można znaleźć w necie taniej, ale magazyn jest we Wrocku i jak masz możliwość odebrać sprzęt swoim transportem to po uwzględnieniu kosztów przesyłek wychodzi różnie.

Mnie wyszło taniej tu, choć męczyłem temat ze 2 tygodnie. Ale fakt, że zależy to od sprzętu i który slkep z kim jakie ma marże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potyrzebuję wytyczyć geodezyjnie granicę działki i zrobić mapkę do celów projektowych. Geodeta z którym się kontaktowałem chce za to 1300-1500zł. Czy to są realne ceny? A może możecie kogoś polecić kto zrobi to taniej?

 

W październiku 2007 płaciłam geodecie 600 zł za tą przyjemność (2 mapki do celów projektowych + płytka CD) - geodeta ze Św. Katarzyny.

Co do wytyczenia granicy - pojęcia nie mam...

W razie czego chętnie podam namiary - dopytasz o cenę :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił dobrze.

 

hmm.. jakos tak bez przekonania ?

 

Spokojnie - jest dobrze i nam sie podoba.

U nas miał o tyle dobrze że mamy równiutnie ściany wiec tynku poszło max po 1cm (podobno książkowo).

 

Albo robia ok albo nie ok :)))

U nas jest Ok.

Gereralnie w okolicy juz pare domkó obskoczył i niekt nie narzekał.

Wybór zawsze nalezy do Ciebie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mi5aka,

kiedyś byłam Twoją fanką, w zakresie tematyki działek, często podzielając opinie, no i też wybrzydzając z dzialkami w końcu zapłaciłam te 60 tys. więcej. Nam geodeta za wytyczenie budynku zaspiewał 800 zł - 1200 zł. ale znajomy ma wytyczenie za 500zł

 

Dzięki :)... na tym forum najpierw muszę poznac dobrze tamat, abys się udzielać. Aktualnie jestem czytelnikiem, ale powoli moja budowa nabiera rozpędu. Ja może i dałem więcej przez wybrzydzanie, ale jestem zadowolony z wyboru, a na tym zależało mi najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wcześniej pisałem o megamediach.

Potwierdzam, że można znaleźć w necie taniej, ale magazyn jest we Wrocku i jak masz możliwość odebrać sprzęt swoim transportem to po uwzględnieniu kosztów przesyłek wychodzi różnie.

Mnie wyszło taniej tu, choć męczyłem temat ze 2 tygodnie. Ale fakt, że zależy to od sprzętu i który slkep z kim jakie ma marże.

 

no ja nie posiadam niestety transportu własnego takich gabarytów a przy takim zakupie rozłoży sie ładnie, róznice sa nawet do 500 PLN

 

 

a w ogóle na wykończenie to trezba mieć czasu a czasu i nerwów a nerwów - ja mam coraz mniej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto może polecić dobrego hydraulika - instalatora ?

 

Tylko takiego, który nie będzie stękał albo drapał się po głowie.

 

Bo ostatnio Pan "specjalista" bardzo mnie przekonywał, żebym zrobił też grzejniki oprócz podłogówki, bo mi podłogówka na drugi dzień dopiero zacznie grzać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a samsung? wygląda super ale martwią mnie te części z Chin, chyba stanie na electroluxie

 

tak, w MM propmocja bez VAT ostatnio była słynna jak sie okazało, zę cena tydzieńprzed promocja była znacznie niższa niż promocyjna bez VATu :wink:

 

mieliście szczęście :D

 

Zuch, nie polecam samsunga. Wprawdzie mamy tylko odkurzacz, ale jest beznadziejny. Kosztował niemało bo coś ponad 7 stów. Niby wypasiony, ale a to kabel przestał się zwjać, a to cyklon pękł, a to rura się rozwaliła. Totalny bubel. Co do sprzętyu AGD śmiało mogę polecić Boscha. Może nie najpiekniejsze wzornictwo, ale praktycznie bezawaryjny. mamy pralke i zmywarkę od 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a samsung? wygląda super ale martwią mnie te części z Chin, chyba stanie na electroluxie

 

tak, w MM propmocja bez VAT ostatnio była słynna jak sie okazało, zę cena tydzieńprzed promocja była znacznie niższa niż promocyjna bez VATu :wink:

 

mieliście szczęście :D

 

Zuch, nie polecam samsunga. Wprawdzie mamy tylko odkurzacz, ale jest beznadziejny. Kosztował niemało bo coś ponad 7 stów. Niby wypasiony, ale a to kabel przestał się zwjać, a to cyklon pękł, a to rura się rozwaliła. Totalny bubel. Co do sprzętyu AGD śmiało mogę polecić Boscha. Może nie najpiekniejsze wzornictwo, ale praktycznie bezawaryjny. mamy pralke i zmywarkę od 10 lat.

 

Z tym samsungiem to chyba strasznego pecha miałaś. Też mam odkurzacz tego typu prawie 3 lata i zasysa bardzo dobrze, cyklon kręci i nie pęka a kabel się zwija.

Może w ferworze walki na budowie wbijaliście nim gwoździe w ściany ;)

Ogólnie trudno mówić że jakaś firma jest super i nic się nie dzieje a druga już nie. Dużo zależy od półki cenowej i na tym polu należałoby porównywać sprzęt.

Samsunga lodówki wyglądają świetnie, mają bardzo dobrą technologię No frost - oni ją wymyślili, jak przekonywał sprzedawca, wieć doświadczenie mają raczej duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Havena, sam dom jest bardzo ładny i wydaje się być bardziej funkcjonalny niż nasz (na etapie projektowania, wydawało mi sie ze obejrzałam wszystkie gotowce, okazuje się jednak, że nie). A pustka nad salonem, tylko doda mu uroku. Nie jest tak wielka jak u nas i nie bedzie takich strat powierzchni na piętrze. Nasz projekt to Dom w melisie z Archonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję ludzi od tynków wewnętrznych oraz posadzek.

Pan Szpak już sprawdzony - chcę porównać z innymi (coś bez faktury nie

 

Nam miał robić Pan Szpak, ale wkońcu się nie dogadaliśy,

robił nam Mariusz Tracz (501-283-928) - młody chłopaczek.

 

Zdecydowaniej taniej - ustaliliśy cenę z poprzedniego roaku na 26/m2

Z racji że z jego powodu była obsuwa z 1,5 tyg - wynegocjowaliśmy na 25/m2.

 

Zrobił dobrze.

 

Dziękuję za namiar, jutro zamierzam umówić się z chłopaczkiem i zobaczymy co powie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...