Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Smok - wyrównali tyle o ile, gdybysmy mieli zagospodarowany teren to bym ich ścigała, a ze u nas na razie sam piach - zreszta widziałeś - tyle że teraz nie ma trawy - scenografia iście księżycowa :lol: to zasypali i tyle.

A ten okrutny piach tak strasznie się nosi, że cóś :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 14 mesiącach załatwiania podziałów i scalań, załatwiania pozwoleń, wypisów i wyrysów, pism i załączników maści wszelakiej, projekrów, badań geotechnicznych etc. wczoraj uprawomocnił się ostatni papierek pozwalający na sprzedaż działki, w sprawie której biegałem, latałem i rozświetlałem uśmiechem pokoje urzędnicze ...

 

... i właściciel sprzedał ją za plecami swojemu sąsiadowi a mnie poinformował łaskawca po fakcie

 

 

kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.. :evil: :evil: :evil: :evil:

 

W związku z powyższym życzę wszystkim pięknej pogody budowlanej i więcej szczęścia w wyborze inwestycji. Niech wam ściany prosto się trzymają a kominki grzeją skutecznie. 8)

Na jakiś czas chyba znikam z forum.

Miło było

 

PS Ivo chyba jednak nie pojawię się na oblewaniu, bo w obecnym stanie ducha mógłbym zmonopolizować dostęp do alkoholu i goście mieli by mi za złe ))

 

hejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak biegałem 3 miesiące za domkiem ss zadaszony

i jak już miałem wszystko kredyt ugadanego notariusza to gość powiedział ze bank mu się nie podoba i cala ta procedura z bankiem to po to żeby go oszukać.

Później był Styrobud w Obornikach Śląskich - chodziłem oglądałem i mówię ok wchodzę w to a oni mi, że na luzie mi to wybudują. Podpisujemy umowę (zwykłą pisemną :lol: ) generalnie każdy etap prac zaliczkowany poza ostatnimi 5% . JA im na to że raczej wolał bym przyrzeczenie w formie aktu notarialnego, a oni mi na to, że po co? ŻEBYM ICH PO SĄDACH CIAGAŁ - odpuściłem w tym samym momencie

 

W końcu przyszedł czas na archipelag od razu zaproponowali mi że zaczynamy od tego, że kupuję od nich działkę. zaliczka 10% a później każda wplata po wykonaniu prac. urzekło mnie uczciwe podejście do sprawy i właśnie zaczynamy budowę.

 

Precz z burakami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak z terminami? mam już szykować coś na tę parapetówę ??

 

 

Powiedz tylko kiedy a na pewno przyjedziemy :)

dobrze Dobrzyk gada! :) :)

Bartt, cholibka,rzeczywiscie można się solidnie wq., :cry: ale ponoć wszystko ma swój sens - tam by Wam pewnie źle było :oops: ,znajdziecie lepszą!!!!! uszy do góry!

 

pozdrówka ekipos!

y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...