Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witajcie poszukuje jakiegos fachowca od kafelek i zabudowy G-K w lazience

nasz kafelkarz od 1,5 tyg nie odbiera telefonu :-( a mial juz w tym tygodniu zaczynac 2 lazienki i WC oraz pokoje:-(

bede wdzieczna za pomoc pozdrawiam flowercia

Ja bym do gościa pojechał 8)

 

Hehe tylko ja nie wiem gdzie mieszka :-) tzn wiem w jakiej dzielnicy :-)

 

a moj eks kafelkarz to polecany na misiach Sebastian Czachajda jak widac potrafi zawiesc :-( , moglby chociaz odebrac telefon i powiedziec ze nie moze :-(

ech tak to jest z tymi fachowcami :-(

 

 

Flowerko bardzo Ci współczuję bo wiem co to znaczy i niestety muszę Ci powiedzieć, że potraktował Ciebie tak samo jak mnie.

 

Byłam z Czachajdą umówiona na listopad 2007 r. W tamtym roku nie zrobił bo już niby zimno było. Obiecał że na wiosnę przyjedzie i zrobi. Umowa to umowa, postanowiliśmy poczekać choć widzieliśmy, że inne ekipy robią bruki bo tak naprawdę prawdziwej zimy i ujemnych temperatur to nie było. W lutym dzwonił jeszcze żeby przypomnieć mi że o nas pamięta. 3tyg. przed rozp. prac był u nas. Ustaliliśmy ostatnie szczegóły. wszystko było ok. zadnych "zakłóceń " ani niedomówień. Tydzień przed planowanym rozpoczęciem prac mąż dzwonił do niego ale nie odebrał i od tego czasu ani sie nie odzywa ani nie odbiera.

Kiedy był u kulki, kulka zapytała go dlaczego od nas nie odbiera telefonów - nie potrafił odpowiedzieć konkretnie. Że niby mu sieludzie wykruszyli, poprzesuwały prace itd. Poprosiła go żeby chociaż zadzwonił i powiedział, że nie zrobi, żebyśmy tak nie czekali w zawieszeniu. Powiedział jej, że podjedzie do nas JUTRO. Oczywiście nie podjechał.

:evil: :evil: :evil: :evil:

 

Wojty proponuję wykreślić Czachajdę z listy solidnych misiów polecanych na FM.

 

Doliczając Xenę oszukał już 3 osoby. Myślę, że to wystarczy.

Xena a do czego Ci Czachajda potrzebny? Bo jak widać to on z różnymi ludzmi do różnych zakresów prac się umawia.

 

Tyle w smutnym temacie. Ręce mi opadają jeśli sie ludzi nie traktuje jak ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

akurat u nas czachajda miał robić kafle. czekałam ale się nie doczekałam więc

suma sumarum "robił" niejaki dariusz ambrożyński z kotowic (z ekipy Edka)

I tym samym chcę napisać, że to jeden z największych oszustów w mojej karierze budowlanej

zgarnął zaliczkę, powołując się na moje zaufanie do Edka tynkarza (jest z jego "teamu") krzywo przykleil kafle (z mega zużyciem kleju i połowe zniszczył ) i .... wypiął się na nas....zostawaiając nas z krzywym sufitem, krzywimi kaflami bez fug, źle zlutowaną instalacją...

Edek, zeby w jakiś sposób "odrobić" jego artystyczną fuszerę dokończył mi za darmo tynki...

to tyle na temat fuszerek i mega-naciągaczy partaczy.

Dlatego radzę- ekipa Edka tak - ale zastrzegajcie sobie, że bez tego typka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agneszko ty aktualnie kładziesz kostkę - jak wychodzą cenowo materiały pomocnicze? -robociznę i cenę kostki za m2 znam. Ale jak wygląda reszta?

 

Natalia wszystko zależy w jakiej technologii (jak to brzmi) jest kładziona kostka. Musisz się dogadywać z konkretnym brukarzem. Jedni kładą na piach z cementem i proporcje tych 2 składników bywają diametralnie różne. Inni na tzw mączkę (tańsza metoda). Do tego zawsze potrzebny utwardzacz w postaci klińca. I tu znów w zależności czy teren jest mniej więcej ukształtowany do ostatecznego poziomu czy trzeba nawieźć więcej. W każdym razie "kupę" kasy trzeba doliczyć. W moim przypadku około 3,5 tys zł. przy wielkości 160 m2, czyli z grubsza biorąc ok. 22 zł na m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jesteśmy nowi na grupie i zaczynamy niebawem budowę domu w Dobrzykowicach.

Szukamy ziemi ( najlepiej za darmo ) w okolicy do wyrównania terenu na działce ok 1000m - więc w miarę czystą :)

 

Jeśli ktoś wie, gdzie można by dostać ziemię ... polecamy się uwadze

 

pozdrawiamy

:D

 

Witam nowo przybyłych forumowiczów. Witam tym bardziej, że krajanie i sąsiedzi.

:D :D .

Jutro coś może o ziemi będę wiedziała to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Agnieszko Napisz czy kostkę miałaś ze Strzelina czy ze Strzegomia. jedni mówią że ze Strzegomia jest taka rudo-szara, drudzy że ze Strzelina jest bardziej krucha... :roll: Przecie nie pojadę porównywać.

 

Ludzie ---na AGD z Netu się czeka dłuuuugo. Mówią że do 2 tygodni góra, to nieprawda. Ja czekam prawie miesiąc na "skompletowanie zamówienia"

 

Ja też potrzebuję dużo ziemi - na północy Wrocławia.

 

Pepe - odezwij się na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla podniesienia morale u innych spieszę donieść, że nasz murarz olał ustalony 2 tygodnie temu termin rozpoczęcia pracy przy ścianie kolankowej i nie raczył nas o tym poinformować. Po serii telefonów z obcych numerów odebrał dzisiaj rano i ze spokojem pokerzysty powiedział, że nie wie kiedy przyjedzie - prawdopodobnie po niedzieli, ale na 100% to nie wie.

 

Ludzie trzymajcie mnieeeeeeeeee !!!!!!!!!!!

 

Jakby nie to, że ma klucze od mojego blaszaka i kontenera oraz zapłaconą, niedokończoną robotę przy ociepleniu fundamentu to bym go deską z gwoździem szubrawca pogonił. Jak zacząłem go opitalać, że skoro się umawiał to wypadałoby chociaż zadzwonić wcześniej to mi odpowiedział, że on to pi..doli i mam sobie szukać kogo innego.

 

A po informacji, że przecież na jego robotę czeka cieśla i dekarz swołocz mi mówi, że se ich przesunę. No normalnie !)*$(@*#@(*&!*@#&$(*(!*@#$(*!&(@*#$, żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie.

 

Jak przyjedzie murować to się też będę zastanawiał jak z płaceniem.

 

Sąsiad u którego też ma kończyć (i poprawiać po sobie) mówi, żebym się nie martwił, bo jeśli mi się nie uda to on go zmusi do przyjazdu bo ma na niego papier (i betoniarkę z blaszaku).

 

A potem pójdzie taki syn do ludzi i powie, że on terminowo i wogóle tylko ci inwestorzy to sukinsyny. Krew się gotuje.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie to, że ma klucze od mojego blaszaka i kontenera oraz zapłaconą, niedokończoną robotę przy ociepleniu fundamentu to bym go deską z gwoździem szubrawca pogonił.

Te klucze to pikuś, można zamek zmienić.

Gorzej z tą zapłatą - dlatego nie warto płacić wcześniej.

 

Ja zapłaciłem raz - hydraulikowi na materiały - i jak się spóźnił z rozpoczęciem o jeden dzień, to już miałem pikawe, że dałem się wystawić.

Całe szczęście nie miałem aż takich problemów jak Ty i wczoraj skończył robić swoje a dzisiaj się zrobiły wylewki z marszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla podniesienia morale u innych spieszę donieść, że nasz murarz olał ustalony 2 tygodnie temu termin rozpoczęcia pracy przy ścianie kolankowej i nie raczył nas o tym poinformować.

 

A potem pójdzie taki syn do ludzi i powie, że on terminowo i wogóle tylko ci inwestorzy to sukinsyny. Krew się gotuje.

 

To może podaj, który to - nikt z nas przynajmniej go nie weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę swoje 10 groszy o wykonawcach....

 

Mój oświadczył, że do Danii wyjeżdża :roll: Czy to już nie przebrzmiała wymówka, niemodna??

Na tyle był przy tym wspaniały, ze dał znać wcześniej i polecił swoje zastępstwo :wink: To juz coś :lol:

Był na samym szczycie mojej listy, bo ceny umiarkowane.

A tu takie kwiatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Agnieszko Napisz czy kostkę miałaś ze Strzelina czy ze Strzegomia. jedni mówią że ze Strzegomia jest taka rudo-szara, drudzy że ze Strzelina jest bardziej krucha... :roll: Przecie nie pojadę porównywać.

ja nie Agnieszka ale odpowiem ;-)

w strzegomiu jest kostka szara i jest rudo-szara - kiedyś to był II gatunek i tańszy - załapałam się jeszcze na to, ale to było w 2004 - teraz chyba cena jest jednakowa

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie to, że ma klucze od mojego blaszaka i kontenera oraz zapłaconą, niedokończoną robotę przy ociepleniu fundamentu to bym go deską z gwoździem szubrawca pogonił.

Te klucze to pikuś, można zamek zmienić.

Gorzej z tą zapłatą - dlatego nie warto płacić wcześniej.

 

Ja zapłaciłem raz - hydraulikowi na materiały - i jak się spóźnił z rozpoczęciem o jeden dzień, to już miałem pikawe, że dałem się wystawić.

Całe szczęście nie miałem aż takich problemów jak Ty i wczoraj skończył robić swoje a dzisiaj się zrobiły wylewki z marszu.

 

Torciu

 

i jak te wylewki ?jest satysfakcja, podaj cennik i namiar jeśli tak. Własnie sie przymierzam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ---na AGD z Netu się czeka dłuuuugo. Mówią że do 2 tygodni góra, to nieprawda. Ja czekam prawie miesiąc na "skompletowanie zamówienia"

Pepe - odezwij się na PW

 

Zależy u kogo zamawiasz.

Ja kupiłem już kilka rzeczy znalezionych w Ceneo i póki co wszystko jest ok i bardzo terminowo.

Kupowałem w sklepach:

Sirius.pl , NEO24.pl

 

Pod koniec tygodnia odbieram kuchenkę w Zadowolenie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ---na AGD z Netu się czeka dłuuuugo. Mówią że do 2 tygodni góra, to nieprawda. Ja czekam prawie miesiąc na "skompletowanie zamówienia"

 

Zależy czego szukasz, duży wybór ma megamedia http://www.megamedia.pl/ i magazyn we Wrocławiu :) Brałem od nich m.in. aparat fotograficzny i miałem możliwość odbioru osobistego i sprawdzenia przed zapłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...