Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki wielkie Agnieszko Napisz czy kostkę miałaś ze Strzelina czy ze Strzegomia. jedni mówią że ze Strzegomia jest taka rudo-szara, drudzy że ze Strzelina jest bardziej krucha... :roll: Przecie nie pojadę porównywać.

ja nie Agnieszka ale odpowiem ;-)

w strzegomiu jest kostka szara i jest rudo-szara - kiedyś to był II gatunek i tańszy - załapałam się jeszcze na to, ale to było w 2004 - teraz chyba cena jest jednakowa

pozdrawiam

 

Natalia ja kupowałam kostkę w Strzegomiu. Byliśmy w tych okolicach w dzień roboczy i postanowiliśmy pztry okazji "ruszyć" ten temat. W Strzegomiu i okolicznych wioskach jest x-dziesiąt zakładów. Można wybierać w kostce: w kolorach, rozmiarach, jakości (równość) itd. Kupowałam w najgorszym czasie tzn w pierwszej połowie 2007, kiedy kostka była najdroższa i jeszcze słabo dostępna. Trzeba było na nią sporo czekać. Teraz jest lepiej.

Powtarzając za Iwonką, w Strzegomiu jest kostka szara, rudo-szara, żółta, czerwona, czarna i jaka tylko chcesz. Rudo-szara jest obecnie tylko nieco tańsza od szarej i raczej to nie ważyło na moim wyborze tylko wzgl. estetyczne.

Gdybym jeszcze raz miała organizować przedsięwzięcie kładzenia bruku prawdopodobnie wyglądałoby inaczej tzn.

1. znalazłabym ekipę i zarezerwowała termin.

2. dowiedziała sie czy nie mają swoich źródeł kostki (sami kupili, sami wybrali = nie narzekają że kostka szajsowata)

3. tylko kiedy nie zajmuja sie zakupem kostki lub kiedy cena znacznie odbiega od rzeczywistosci, wybrać i kupić samemu.

 

Na temat kostki ze Strzelina mało wiem więc sie nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trociu

 

i jak te wylewki ?jest satysfakcja, podaj cennik i namiar jeśli tak. Własnie sie przymierzam :D

Szczerze mówiąc - nie mam pojęcia :D

Robili to wczoraj - a tak wypadło, że nie mogłem wczoraj być na budowie

Ustalonej ceny nie pamiętam - dzisiaj się dowiem, bo będę dzwonić do majstra.

Jak chcesz zobaczyć na żywo - dzisiaj jadę sprawdzić jak wyglądają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla podniesienia morale u innych spieszę donieść, że nasz murarz olał ustalony 2 tygodnie temu termin rozpoczęcia pracy przy ścianie kolankowej i nie raczył nas o tym poinformować. Po serii telefonów z obcych numerów odebrał dzisiaj rano i ze spokojem pokerzysty powiedział, że nie wie kiedy przyjedzie - prawdopodobnie po niedzieli, ale na 100% to nie wie.

Ludzie trzymajcie mnieeeeeeeeee !!!!!!!!!!!

 

Trzymam mocno I Ciebie i kciuki żeby siez gnojem szybko rozstać i zapomnieć o koszmarze.

 

 

Jak przyjedzie murować to się też będę zastanawiał jak z płaceniem.

 

A potem pójdzie taki syn do ludzi i powie, że on terminowo i wogóle tylko ci inwestorzy to sukinsyny. Krew się gotuje.

 

Pozdrav

 

Zastanawiam sie dlaczego mamy tylko liste solidnych. Uważam, że lista partaczy też byłaby bardzo pomocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ludzie ---na AGD z Netu się czeka dłuuuugo. Mówią że do 2 tygodni góra, to nieprawda. Ja czekam prawie miesiąc na "skompletowanie zamówienia"

 

 

Ja dostałam w ciągu 2 dni a kurier jechał z Białegostoku więc blisko nie miał. Obsługa, komunikacja, cena, zabezpieczenie towaru - super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ---na AGD z Netu się czeka dłuuuugo. Mówią że do 2 tygodni góra, to nieprawda. Ja czekam prawie miesiąc na "skompletowanie zamówienia"

A ile elementów wchodzi w to zamówienie. Może po prostu mają brak jednego z elementów i sprowadzają i dlatego czekasz. Jeżeli mają coś pod ręką, to masz to sprawnie - jak pisze scur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi ukradł avatara. Wszyscy mają a mój domek przepadł :o :o :o :evil: :evil: :evil:

Coś w trawie piszczy??

 

Juziuuu - Aga zostaliście bezdomni !!! Jakby co to u nas jest już strop i przynajmniej nie będzie padało na głowy ;-) Zmieścicie się bez problemu tylko trochę niewygoda przez te stemple i trudno się będzie meble wnosić ;-)

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trociu

 

i jak te wylewki ?jest satysfakcja, podaj cennik i namiar jeśli tak. Własnie sie przymierzam :D

Szczerze mówiąc - nie mam pojęcia :D

Robili to wczoraj - a tak wypadło, że nie mogłem wczoraj być na budowie

Ustalonej ceny nie pamiętam - dzisiaj się dowiem, bo będę dzwonić do majstra.

Jak chcesz zobaczyć na żywo - dzisiaj jadę sprawdzić jak wyglądają ;)

 

Trociu,

 

dzięki za zaproszonko, ale troszkę mi nie w ta stronę. Wiec czekam na opis.

 

A tak poza tym poradzcie proszę. Okazało sie ,że mam jakieś 2 cm za wysoko drzwi wej. i połozona juz podłogówke.Jak to teraz zgubić? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko zamówiłam w mixmedia.pl - to co mnie interesowało było najtaniej. Niestety nie ma wybranego przeze mnie modelu zmywarki i faktycznie wstrzymali dostawę. Dzisiaj zmieniłam model z Boscha na Siemensa i ponoć dziś będzie wysłane. Zobaczymy .

 

Ludzie ja czekam na tę kuchnię, bo zamierzam letniskować się- jak będzie na czym grzybki smażyć :lol:

 

Agnieszko a twoi brukarze mogą załatwić kostkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Agnieszko a twoi brukarze mogą załatwić kostkę?

 

Nie wiem, ja już miałam więc nie pytałam.

ale staraj sie umawiac na zakup z tymi, ktorzy będą u Ciebie robić.

 

Jak to Trabi ??? Dziś nie Trabi tylko Agnieszka. Rano to Trabik jeszcze w płetwach śmigał. :lol: :lol: :lol:

A w sumie jak sie dobrze zastanowić to chyba Ania, co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszmar,nigdzie nie ma ziemi za free

obdzwoniłam ludzi nawet tych co sprzedają to powiem że pan Szostak wychodzi cenowo najlepiej

ceny wysokie ogólnie ale cóż zrobić jak potrzeba to trzeba bedzie kupić ale jakby ktoś z forumowiczów chciał oddać to chętnie przyjme każdą ilość bo u mnie tego baaaaaaaaardzo dużo potrzeba

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...