Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

w kwestii AGD - wzięlismy ofertę z maximedia i poszliśmy do Saturna z pytaniem ile będzie to kosztowac u nich. I wyszło jednak taniej (po uwzględnieniu kosztów przesyłki z maximedia) a z Magnolii czyli tylko kawałeczek - w razie reklamacji nie jest daleko i nie msuze sie użerać z kurierami i napinać zeby byc na miejscu o okreslonej porze, po porstu się umówiłam z Satrunem na konkretna datę i godzine dostawy

 

mamy Boscha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty - mam prośbę o zmiany na liście misiów wrocławskich.

Wykasuj, proszę z listy misiów pana pod hasłem:

ziemia, piach

p. Andrzej tel. 606-218-698

Dzwoniłam i Pan już nie działa w branży.

 

oraz

Sebastian Czachajda tel. 509-845-632 po oszukaniu co najmniej trzech forumowiczów myslę, że miano solidnego misia już mu się nie należy.

 

Z góry dziękuję i przy okazji zapytam jak żyjecie bo jakoś tak głucho ostatnio. :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry dziękuję i przy okazji zapytam jak żyjecie bo jakoś tak głucho ostatnio. :roll: :roll:

Może dlatego, że pogoda ładna i każdy na budowie do późnych godzin. Ja akurat mam przerwę, bo wylewki schną i nawet nie ma się gdzie przebrać, aby coś przy domu zrobić, bo wszystkie rzeczy na poddaszu.

 

I w temacie wylewek - bo miałem się wypowiedzieć - wyglądają fajnie. Co prawda jeszcze nie obszedłem całości, bo za świeże. Ale przez okna i drzwi wejściowe wyglądają ładnie. Wreszcie to dom zaczyna przypominać.

Ekipa sprawna. Zostawili po sobie trochę piachu, który się przyda w kolejnych krokach na ogrodzie ;)

Mam nadzieję, że wszystko zrobili jak chciałem. A tak wygląda. Jeszcze tylko sprawdzę jaką wysokość zostawili pod drzwiami balkonowymi i będę mógł ich polecać. Tylko że terminy mają poobstawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszmar,nigdzie nie ma ziemi za free

obdzwoniłam ludzi nawet tych co sprzedają to powiem że pan Szostak wychodzi cenowo najlepiej

Wysokie to jakie? Ja za chwilę zacznę poszukiwania - jak tylko wykopię jeszcze kilka ostatnich okopów na działce - i przyda się element do porównania.

 

Dzień dobry wszystkim w ten piękny chłodniejszy poranek.

U mnie maliny oszalały i codziennie częstują pysznymi owocami. Przyniosłam tez dzisiaj i dla Was. Proszę częstujcie się.

 

http://www.ulicafotograficzna.pl/foto_galeria/1922_Obraz%20080_1_b.jpg

 

Danadom- gdzie potrzebujesz przywieźć tą ziemię bo jakoś zapomniałam gdzie jest Twoja budowa. :oops:

 

Trociu - wiesz, ze mamy problem z przywiezieniem ziemi przez firmę, która musi wrócić do Wrocławia. Powrót samochodów pow. 3,5 tony jest objazdem przez Oławę. Jak myślisz - kto za to płaci? I tak mniej więcej przez najbliższy rok. Albo inaczej - co najmniej przez najbliższy rok. :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trociu - wiesz, ze mamy problem z przywiezieniem ziemi przez firmę, która musi wrócić do Wrocławia. Powrót samochodów pow. 3,5 tony jest objazdem przez Oławę. Jak myślisz - kto za to płaci? I tak mniej więcej przez najbliższy rok. Albo inaczej - co najmniej przez najbliższy rok. :evil: :evil:

No to trzeba się chyba rozglądnąć po okolicy. Swego czasu sąsiad mi mówił, że w Dobrzykowicach mają dość fajną ziemię. No i oni wracać nie muszą objazdem. Jak będę coś wiedział w tym temacie dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem na etapie poszukiwania ekipy do postawienia stanu surowego.

Oczywiście w pierwszej kolejności chciałbym sprawdzić dostępność ekip polecanych na forum.

W związku z tym mam prośbę, czy oprócz ekip wymienionych na stronie wrocławskich misiów znacie może jeszcze jakieś inne godne polecenia? (Budować będę w okolicy Leśnicy).

Mam też pytanie o ekipę Jacka Biskupa. Widnieje on na liście misiów, ale nie mogę trafić na żadne posty które by go polecały, czy są na forum osoby które miały z nim do czynienia i mogą podzielić się wrażeniami?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Jeśli jeszcze jesteś na etapie poszukiwań to mogę polecić Ci moją ekipę (także

zachodnia strona W-wia). Daj znać na priv lub maila.

Pozdrov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scru

moja budowa mieści się w Ligocie Pięknej w kierunku na Trzebnice

 

o, widze że moja wieś się rozrasta ;-)

gdzie budujecie?

budujemy w Ligocie Pięknej,niedaleko boiska :D taką (jak to wiele osób mówi)wielką chate,z tym że ona tylko tak wygląda ponieważ to jest typowa parterówka bez użytkowego poddasz

a Ty gdzie budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scru

moja budowa mieści się w Ligocie Pięknej w kierunku na Trzebnice

 

o, widze że moja wieś się rozrasta ;-)

gdzie budujecie?

budujemy w Ligocie Pięknej,niedaleko boiska :D taką (jak to wiele osób mówi)wielką chate,z tym że ona tylko tak wygląda ponieważ to jest typowa parterówka bez użytkowego poddasz

a Ty gdzie budujesz?

a ja już mieszkam :-) na tym osiedlu zaraz po prawej jak wjeżdzasz do Ligoty :-)

zapraszam na rekonesans ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...