Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Tynki - jak fachowiec sam kupi materiał to położy tak cienko jak się da, coby się nie wykosztować. Tynk np. Baumita MP 25 to 7-8zł na mkw przy 1.5-2cm grubości tynku. Do tego dochodzą narożniki( u mnie poszło 3 paczki po 50szt. to koszt rzędu 300zł) i robocizna 18zł/mkw. Łącznie około 25zł/mkw c-w za all

I uwaga - powiedzcie tynkarzom - że tynki będziecie odbierać z kafelkarzem :-?

 

Jak dachówka cementowa - to Braas z powłoką cisar, jest taka gładsza i ładniej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

jola ja nie mialam wylewanych wiec musialam zrobic cale schody z drewna

pytalam jeszcze w styczniu-lutym wszedzie w okolicach wroclawia i wroclawiu

to krzyczeli ceny 21-23 tys za dab, buk okolo 2 tys taniej , dla mnie cena zaporowa,dostalam namiar od znajomych na stolarza spod Rawicza i za polowe tego mam piekne debowe wraz z barierka na gorze (barierki jest okolo 3 mb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

mam pytanko a raczej prośbe o porade

robi sie u nas więźba-wkońcu a chodzi mi o porade w sprawie dachowki

miała być ceramika ale kosztynas zerzarły więc idziemy w beton a pytanie czy też prośba dotyczy jaką wybrać,BRASSA czy też EURONIT -obydwie tą to dachówki podójne delikatne eski

co wybrać którą z tych firm? która lepsza????????//

prosze o podpowiedzi

pozdrowionka

 

Jak wybierzesz BRASSA podwojne S w czerweinie to zostalo mi okolo 120 takich dachowek wiec za jakas niewielka oplata moge sie tego pozbyc.

 

a dach wyglada super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suspenser - Ty to masz zawsze dobre wiadomości. Ja właśnie jestem na etapie wyboru ceramiki i kafli, więc się przejadę do nich. Nie wiem tylko kiedy, bo pewnie otwarci w godzinach w jakich ja pracuję. Pozostanie sobota.

 

Pracują do 17-tej (ja byłem nawet o 17.15 i się załapałem) :wink:

To tak jak ja - ;) a w 15 minut to ze Strzegomskiej we Wro nie dojadę tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jola ja nie mialam wylewanych wiec musialam zrobic cale schody z drewna

pytalam jeszcze w styczniu-lutym wszedzie w okolicach wroclawia i wroclawiu

to krzyczeli ceny 21-23 tys za dab, buk okolo 2 tys taniej , dla mnie cena zaporowa,dostalam namiar od znajomych na stolarza spod Rawicza i za polowe tego mam piekne debowe wraz z barierka na gorze (barierki jest okolo 3 mb)

Kine ja również ładnie poproszę o namiar na priv:)

Z góry dziękuję :D

Masz jakieś fotki tych schodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam brassa :)

 

13-14zł/m2 gipsowe? gdzie tak tanio robią, bo ja pilnie szukam. Znalazłem 20zł/m2 bez materiały, i 30zł/m2 z materiałem ( i wygląda że z materiałem wychodzi taniej)

 

Drugie pytanko ile płaciliście za robotę hydraulikowi sama robota za punkt (czyli punkt poboru wody ciepłej i zimnej)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy spotkaliście się w którejś z hurtowni we Wro lub wschodnich okolicach Wro z produktami firmy Izohan - konkretnie Izohan Izobud serii W - najlepiej 20kg WL i WM. Bo albo nie mają albo mają tylko 10kg

 

p.s.

Czy też tak macie, ze sobie coś upatrzycie w sieci, naczytacie się na ten temat a potem nie możecie tego kupić w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jola ja nie mialam wylewanych wiec musialam zrobic cale schody z drewna

pytalam jeszcze w styczniu-lutym wszedzie w okolicach wroclawia i wroclawiu

to krzyczeli ceny 21-23 tys za dab, buk okolo 2 tys taniej , dla mnie cena zaporowa,dostalam namiar od znajomych na stolarza spod Rawicza i za polowe tego mam piekne debowe wraz z barierka na gorze (barierki jest okolo 3 mb)

Kine ja również ładnie poproszę o namiar na priv:)

Z góry dziękuję :D

Masz jakieś fotki tych schodów?

wyslalam na priv a:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...