Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

No i wybrał u mnie BRASS dzięki waszym podpowiedziom i innymi przykładami

kiedyś ktos nam powiedział że lepiej wybrać dobry beton na dachówke niż gorszą ceramike,wiem że beton ma swoje wady tak też jak dachówka ceramiczna a zwłaszcza ta gorsza,dziś widzieliśmy kilka dachów z różną dachówką ceramiczną i tą gorszą i tą lepszą i w związku z tym że nie stać nas na dachówkę ceramiczną tą lepszą wybraliśmy betonową Brassa,może to i zły wybór ale to się okaże po latach użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

mam pytanko a raczej prośbe o porade

robi sie u nas więźba-wkońcu a chodzi mi o porade w sprawie dachowki

miała być ceramika ale kosztynas zerzarły więc idziemy w beton a pytanie czy też prośba dotyczy jaką wybrać,BRASSA czy też EURONIT -obydwie tą to dachówki podójne delikatne eski

co wybrać którą z tych firm? która lepsza????????//

prosze o podpowiedzi

pozdrowionka

 

Jak wybierzesz BRASSA podwojne S w czerweinie to zostalo mi okolo 120 takich dachowek wiec za jakas niewielka oplata moge sie tego pozbyc.

 

a dach wyglada super.

Boru jedank padło na podwójne S ale Antracyt tak że sorki ale jakbyś miał ten kolorek co mi pasi to by było oki ale niestety ;) to nie ten kolorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danadom

 

ja mam antracytowego Braasa i póki co jestem zadowolona.

 

Jak się już zdecydowałaś, to popatrz sobie na niemiecką stronę Braasa. Mają fajniejsze odcienie. Jakość też trochę inna, znaczy się lepsiejsza. Ja w zeszłym roku musiałam dokupić w Niemczech 70 szt, bo w całej Polsce przez 3 miesiące nie udało mi się ich zdobyć i przez to nie mogłam skończyć dachu :evil: . Cena była prawie taka sama w Polsce i w Niemczech. Ja kupowałam w Goerlitz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia,

 

może byś mi jakieś drzewo odstąpiła? U mnie łyso jak na Księżycu. Nawet krater z 60 t ziemii mam :lol:

 

Może byśmy jakąś grupę krzakową stworzyli? Kombinuję, jakby tu namówić pewną firmę ogródkową, dla której kiedyś pracowałam, żeby móc kupować w szkółkach w których się zaopatrują z ich rabatami. Na razie piętrzą problemy, ale to raczej z braku czasu, bo w szczycie sezonu są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia - ogródek z powodu wyczerpanych środków płatniczych baaaardzo pomalutku zaczyna powstawac ,

mam już trawnik, a nawet dwa :-?

jeden przed domem już całkiem ładniutki

i drugi w części użytkowej - porażka, a to ze względu na chwasty których mi się tam wyhodowało ogromne ilości :evil:

no ale coś z tym trzeba będzie zrobic :-?

 

a Ty kiedy planujesz przeprowadzkę ?

chyba już za momencik :roll:

pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halszka - nie nie nie, ja nie mam:

kominka ( firmy ociągają sie z wycenami Michell np. miesiąc wycenia, ja poganiam - podają tysiąc przyczyn dlaczego nie mogą),

podłóg...wybrane przynajmniej...

drzwi wewnętrznych, jutro pomiary...

oczyszczalni - nawet nie wiem którą wybrać...

 

Ale ręce mnie swędzą robić ogród - także Koalo - grupa wskazana jak najbardziej. Drzewo możesz sobie wykopać - choinki samosiejki aż prą z lasu na działkę... :lol: W niedzielę będę na działce - to ostatnia niedzieeela w następną będę nad morzem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy spotkaliście się w którejś z hurtowni we Wro lub wschodnich okolicach Wro z produktami firmy Izohan - konkretnie Izohan Izobud serii W - najlepiej 20kg WL i WM.

 

izobud WL 20kg kupowalem w gaji http://www.gaja-msm.pl

Dzięki - zajrzę do nich przy okazji. Szkoda tylko , że są za rozkopaną Krakowską.

I widzę, że tanie bloczki mają 2,99 /sztuka. Może od razu hurtem kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danadom

 

ja mam antracytowego Braasa i póki co jestem zadowolona.

 

Jak się już zdecydowałaś, to popatrz sobie na niemiecką stronę Braasa. Mają fajniejsze odcienie. Jakość też trochę inna, znaczy się lepsiejsza. Ja w zeszłym roku musiałam dokupić w Niemczech 70 szt, bo w całej Polsce przez 3 miesiące nie udało mi się ich zdobyć i przez to nie mogłam skończyć dachu :evil: . Cena była prawie taka sama w Polsce i w Niemczech. Ja kupowałam w Goerlitz

a moge prosić o linka do tej niemieckiej strony brassa?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danadom- po prostu http://www.braas.de

 

Szkółki ogrodnicze i zakup roślin:

 

Grota Roweckiego- dobry materiał w dość dobrej cenie

 

Szkółka pana Romana Bodnara w Rogoźnicy. Dobre ceny, niestety nie wszystkie rośliny dostępne w detalu

 

Bielany, naprzeciwko kościoła przy głównej drodze na Kłodzko- dość drogo, ale można dostać jakieś wymyślne okazy.

 

Kupując przez zaprzyjaźnioną firmę jest do 50% taniej. Ja na razie kompletuję listę, kupować chcę pod koniec sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...