Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o kominki to moge polecić KOMBUD z Karmelkowej - robią bardzo starannie portale z kamienia wg wzoru przedstawionego przez inwestora i po dobrej cenie. Można się pohandlować. Właściciel bardzo kontaktowy. Należy jedynie zwrócić uwagę na staranność wykończenia pudła z płyt KG.

 

Ja jestem zadowolony. Podam więc nr telefony do właściciela: 509 400 294.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

No to mamy jak w banku, że nas w/w fima pozwie do sądu za zniesławienie :lol: :lol: :lol: - w czasie montażu naszego kominka opisałam uszkodzenie komina w dzienniku.

Po czym mój mąż pojechał do nich sprawę omówić. Na dzień dobry został powitany, że oni nas do sądu podadzą za zniesławienie :roll: :o , bo opisałam w dzienniku muratora, że to oni uszkodzili kominek. Opis oględnie zmieniłam, ale zdanie moje o firmie zmianie nie uległo, jeżeli już to w drugą stronę.

 

Ktoś jeszcze jest chętny na sporty ekstremalne z dużą dawką adrenaliny? Serwowane przez w/w firmę?

 

Ale monitoring sieci to mają dobry co? :lol: :roll:

Strasznie ciekawa jestem jaki byłby efekt takiej sprawy :) Duża antyreklama dla nich chyba, ale ciekawa jestem jak to się ma do prawa prasowego / wolności słowa i tak dalej. Czy faktycznie mogą dochodzić roszczeń jak ludzie wyrażają swoją opinię?

Ja kiedyś opisałam na forum jak bardzo znany w Polsce i za granicą tartak schrzanił nasze więźbę za 25 tysięcy (cztery lata temu, zaznaczam ...), to było trochę szumu ale nikomu z firmy nie przyszło do głowy żeby dochodzić. O sprawie dowiedziały się wszystkie autorytety w branży - co mnie cieszyło. ALe nikt nie mówił o zniesławieniu, bo i tak by przegrali w sądzie.

 

Z takiego powodu padło nasze lokalne forum społecznościowe - po prostu prowdzący forum przestraszył się gości którzy zaczęli mu odgrażać. Ktoś się może orientuje?

 

E tam - co prawda pozwanie kogoś za zniesławienie ma wymiar dwupłaszczyznowy; karny i cywilny. W karnym powód wnosi oplatę 300PLN i sprawa nabiera biegu. W cywilnym trzeba wpłacić wadium w wysokości zależnej od wysokości odszkodowania o jekie powód występuje - często na cele społeczne. Byle aki adwokcina wybroni Cie z tych opresji jak dojdzie do bitwy.

Ale zawsze trzeba wykazać, że to Ty umieściłaś ten post. Po drugie wszystkie winformacje o tej firmie możemy puścić w bardziej otwarte fora z innego nicka z kafejki internetowej - ja bym tak zrobił.

Jak chcesz to zorganizuj kilka wpisów z niezależnych źródeł i zokopiemy pseudo fachowców w interentowym bagnie. Albo zmienią nazwę firmy albo pożegnają się z promocja przez internet. Niech tylko pdskoczą - daj znać. Myślę, że jak jeden team tu na forum ruszymy do opisywana kwiecistych przygód z tą firmą.

Podejrzewam, że są tylko mocni w gębie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę/pytanie - gdzie jest w miarę duży wybór cegieł i płytek klienkierowych na kominy i cokół? Jakich producentów polecacie?

 

Czy uda mi się dobrać tak, aby z dokładnie tego samego typu cegły wybrac zarówno cegłę pęłną na kominy jak i płytkę klinkierową?

 

Czy na kominy systemowe też daje się cegłę pełną czy może być zwykła?

 

Dzięki za szybkien info! :). Dekarz mnie zaskoczył i zamiast 2 tygodnie zrobił więźbę w 4 dni... :wink:

 

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam - co prawda pozwanie kogoś za zniesławienie ma wymiar dwupłaszczyznowy; karny i cywilny. W karnym powód wnosi oplatę 300PLN i sprawa nabiera biegu. W cywilnym trzeba wpłacić wadium w wysokości zależnej od wysokości odszkodowania o jekie powód występuje - często na cele społeczne. Byle aki adwokcina wybroni Cie z tych opresji jak dojdzie do bitwy.

Ale zawsze trzeba wykazać, że to Ty umieściłaś ten post. Po drugie wszystkie winformacje o tej firmie możemy puścić w bardziej otwarte fora z innego nicka z kafejki internetowej - ja bym tak zrobił.

Jak chcesz to zorganizuj kilka wpisów z niezależnych źródeł i zokopiemy pseudo fachowców w interentowym bagnie. Albo zmienią nazwę firmy albo pożegnają się z promocja przez internet. Niech tylko pdskoczą - daj znać. Myślę, że jak jeden team tu na forum ruszymy do opisywana kwiecistych przygód z tą firmą.

Podejrzewam, że są tylko mocni w gębie.

 

Myślę że sprawa nie do wygrania prze firmę, bo to nie jest zniesławienie. Przynajmniej w moim przypadku ;) Dlatego napisałem, że ja jestem z nich niezadowolony, że mnie potraktowali tak i tak.... A nie pisałem że Oni są nie rzetelni i nie fachowi - bo to jest różnica. Choć fakt, że nawet jak ktoś się zapędzi i wyląduje w sądzie to szanse wygrania sprawy raczej marne. Mnie też zresztą straszyli sądem jak coś napiszę na ich temat, hehehe i napisałem i co i nic :p

 

P.S. Daro_K przypominam się ze zdjęciami twojego komina, nie musi być bardzo z bliska, może być zdalsza z zoomem byle bym widział jak to wykonałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę/pytanie - gdzie jest w miarę duży wybór cegieł i płytek klienkierowych na kominy i cokół? Jakich producentów polecacie?

 

Czy uda mi się dobrać tak, aby z dokładnie tego samego typu cegły wybrac zarówno cegłę pęłną na kominy jak i płytkę klinkierową?

 

Czy na kominy systemowe też daje się cegłę pełną czy może być zwykła?

 

Dzięki za szybkien info! :). Dekarz mnie zaskoczył i zamiast 2 tygodnie zrobił więźbę w 4 dni... :wink:

 

Pzdr,

TS

 

Witam

Ja rónież dołączam się z prośbą o namiar na płytki klinkierowe

TS zazdroszcze Ci tego zaskoczenia,bo moi też mnie zaskoczyli tylko że na odwrót,mówili że zrobią więźbe w 3-4 dni a już robią ją 2 tygodnie i nadal nie skończona

Pozrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę/pytanie - gdzie jest w miarę duży wybór cegieł i płytek klienkierowych na kominy i cokół? Jakich producentów polecacie?

 

Czy uda mi się dobrać tak, aby z dokładnie tego samego typu cegły wybrac zarówno cegłę pęłną na kominy jak i płytkę klinkierową?

 

Czy na kominy systemowe też daje się cegłę pełną czy może być zwykła?

 

Dzięki za szybkien info! :). Dekarz mnie zaskoczył i zamiast 2 tygodnie zrobił więźbę w 4 dni... :wink:

 

Pzdr,

TS

 

Witam

Ja rónież dołączam się z prośbą o namiar na płytki klinkierowe

TS zazdroszcze Ci tego zaskoczenia,bo moi też mnie zaskoczyli tylko że na odwrót,mówili że zrobią więźbe w 3-4 dni a już robią ją 2 tygodnie i nadal nie skończona

Pozrowionka

 

ja dolaczam sie do pytania o cegle klinkierowa kratowke (po raz 3 :roll: )

plytki klinkierowe kupowalismy u Szostaka z Trzebnicy, mial najlepsza cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja rónież dołączam się z prośbą o namiar na płytki klinkierowe

TS zazdroszcze Ci tego zaskoczenia,bo moi też mnie zaskoczyli tylko że na odwrót,mówili że zrobią więźbe w 3-4 dni a już robią ją 2 tygodnie i nadal nie skończona

Pozrowionka

 

Tylko z tego zaskoczenia nie mam ani wybranej cegly ani nic :wink: . Dzisiaj zawoziłem im już folię na dach - naprawdę jestem pozytywnie (tfu tfu - zobaczymy do konca) zaskoczony jak na razie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS

my folie już w zeszły wtorek zawieźliśmy bo nasi panowie mówili że bedą już w środe foliować tylko nie zapytaliśmy w którą środe :lol: bo już mineła środa na którą niby chcieli folie,potem mineła kolejna i znowu gadają że foliować bedą w środe :evil: ale znowu nie wiemy w którą a o płytkach na komin krzyczeli już miesiąc temu ale widząć jak to im idzie to nie spieszyliśmy się z szukaniem ale chyba w tym tygodniu trzeba bedzie to załatwić co by nie mieli pretekstu aby gadać że mają przestój bo czegos nie dowieźliśmy,tak że ostro się biore do szukanie i chyba dziś wskocze do Trzebnicy za radą anjamen do Szostaka i zobacze co tam mają ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

 

no skończył u mnie hydraulik :lol: i mogę go z czystym sumieniem polecić.Facet naprawdę zna sie na rzeczy i ma dużo fajnych pomysłów. Pan Jacek 667-677-624.

Sam zamawiał materiał przywoził i jeszcze faktury na nas brał.

 

Szkoda tylko że nie bawi się w montaż kominków :(

 

Może Wasz hydraulik montuje również kominki?? albo możecie dać namiar będę wdzięczna o tak :p :D :lol: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D :D witam po urlopie. :D :D

 

Jeśli ktoś szuka fajnej szkółki to polecam Dobrzykowice, rośliny pięknie rosną, i ceny naprawdę OK.

 

To prawda. Jesienią kupiłam tam 80 thuj, wszystkie się przyjęły i pięknie rosną.

 

Choć wybró mały - takie najbardziej typowe rośliny.

 

To niestety też prawda. Byłam wczoraj i roslinek niewielki wybór.

Jesli mogę coś dodać to pan miły ale wcale nieskłonny do jakiejkolwiek negocjacji ceny. Nawet jak kupowałam jesienią około 100 roślinek nie zszedł z ceny. Jakiejś kobiecie, która mu powiedziała, że codziennie u niego coś kupuje więc jakąś złotówkę mógłby opuścić odpowiedział, że on też codziennie po chleb chodzi i nikt mu taniej nie daje. :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy silną grupę krzakową!

 

Ja wracam do WRO na początku sierpnia, koło połowy sierpnia zaczynam zbierać zamówienia na krzaczki. Do tego czasu wyrównujcie, usypujcie i róbcie listę roślinek. Sama mam do rozrzucenia 60 ton :roll: I muszę dwa spady uprofilować jakoś :roll:

 

Listę juz przygotowuję. Zapisuję sie z radością do grupy. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...