Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dla tych co nie lubią wszelkich owadów pełzających i latających w murach swojego domu a jednocześnie lubią podmuch świeżego powietrza.

 

Niektóre z firm robiących rolety zewnętrzne oferuje już combo - rolety + moskitiery. Tak więc można szeroko otworzyć okno i nie mieć problemów z owadami. Dla okien balkonowych można montować drzwi z moskitierą - jak to na filmach widać.

 

Ewentualnie przecież jeżeli już zwykłe rolety zamontowane - można wstawiać moskitiery ruchome w ramkach.

 

W szale nadmiaru gotówki na początku budowy sprawiliśmy sobie takie combo rolety i zobaczymy jak się sprawować będą jak zamieszkamy. Jedyny problem - wejście na taras - nie znaleźliśmy jeszcze podwójnych drzwi moskitierowych tarasowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nadszedl czas aby powaznie wziasc sie za szambo

 

jest ktos chetny na grupe szambowa? potrzebne 4 osoby..

 

Wstępnie jestem zainteresowany. Potrzebuję szambo betonowe obliczone na 4os. tanie, betonowe - za 2-3 lata będzie u nas kanaliza i nie mam zamiaru przepłacać.

 

Napisz coś więcej nt cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nadszedl czas aby powaznie wziasc sie za szambo

 

jest ktos chetny na grupe szambowa? potrzebne 4 osoby..

 

 

 

 

Chetnie się właczę - my też już coś szukaliśmy

 

Ja jestem na tropie podwrocławskich firm.

Moje szambo musi być albo totalnie szczelne lub musi pochodzić z firmy do której osobiście mogę pojechać i zmusić ich na przykład do napraw gwarancyjnych :wink:

Namierzyłem:

- JA-CK w Błoniach - beton: 8m3 - 5400; 10m3 - 5800 plus za położenie rury 60pln/mb

plastik; 8m3 - 6900; 10m3-8500 :o plus j.w.

EKOBUD - betonowe 10m3 do 6000

 

Jakiś kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo! grupy drzwiowe, kto ostatnio zamawiał CAL-a w BUDUSIE? Na jakim rabacie?

Wybieram się po zamówienie, mam do kupienia 11 szt. drzwi.

Tak było kiedyś:

Porta - 24%

Polskone - 18%

DRE - 18%

Cal - 12%

Dierre - 10%

bramy Horrmann - 10%

napęd do bram - 8%

montaż - 20%

 

Rabaty się zgadzają.

 

Kilka stron wcześniej ktoś pisał, że znalazł we Wrocławiu Cale tańsze niż tam po rabacie - poszukaj, zweryfikuj i daj znać :wink:

 

Mam też namiary na Horrmanna i napędy z rabatem - 15%, a montaż - 20% - w tej sprawie odpisuję na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nadszedl czas aby powaznie wziasc sie za szambo

 

jest ktos chetny na grupe szambowa? potrzebne 4 osoby..

 

 

 

 

Chetnie się właczę - my też już coś szukaliśmy

 

Ja jestem na tropie podwrocławskich firm.

Moje szambo musi być albo totalnie szczelne lub musi pochodzić z firmy do której osobiście mogę pojechać i zmusić ich na przykład do napraw gwarancyjnych :wink:

Namierzyłem:

- JA-CK w Błoniach - beton: 8m3 - 5400; 10m3 - 5800 plus za położenie rury 60pln/mb

plastik; 8m3 - 6900; 10m3-8500 :o plus j.w.

EKOBUD - betonowe 10m3 do 6000

 

Jakiś kosmos.

 

 

Ja moge polecić firme Ekobud

 

znają sie, wszystko sprawnie przygotowali, zamontowali, nic mnie kompletnie nie interesowało.

 

W jeden dzień od świtu do nocy zrobili moje i sąsiada. Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Czy mozecie podac namiary na kogos, kto zrobi mi projekt wentylacji mechanicznej?

 

Naprawde nikt z grupowiczow nie ma wentylacji mechanicznej? Bardzo prosze o pomoc...

 

 

JA mam zrobioną, ale firma robiąca u mnie się lekko pogorszyła. Jak mocno Cię interesuje to napisz ile chcesz wydać, bo u mnie to kosztować będzie 24tys pLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...