Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Drodzy moi - wnet u mnie będą instalacje, posadzki i tynki. Czy oprócz wypisanych na liście misiów macie jakieś sprawdzone kontakty? Czy ktoś ma posadzki robione przez p. Juliana z Kobierzyc?

 

Jakie teraz chodzą ceny za posadzki i tynki CW ?

 

Zastanawiają mnie też różnice w cenach - janzar oferuje mi posadzkę za ponad 75 PLN netto za metr za komplet materiału i robociznę (izolacja pozioma, styro, wylewki). Inni dotychczas obdzwonieni misie wołają ok. 10 PLN mniej.

 

Czy ta różnica (ok 2000 PLN na całości) jest usprawiedliwiona wyższą jakością? Czy po prostu dobrą marką, jaką janzar zyskał robiąc wiele świetnie wykonanych wylewek (choć przypominam sobie też o zepsutej - ale to ze 100 stron wstecz).

 

Pozdrav

 

Parę stron wcześniej podawałam namiary na posadzkarza, którego mogę polecić z czystym sumieniem. p. Darek Brzoza - sprawnie, solidnie, terminowo.

A piasek, cement, styro, folię itp. kupowaliśmy osobiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Zainteresowanym proponuję dla uspokojenia lekturę stanowiska Gminy Wisznia Mała w sprawie lokalizacji drogi S5

http://www.bip.wiszniamala.pl/webcm/ogoszenia2?wid=123&templateId=1&tdocid=4002

 

P.S. może jestem naiwny, ale liczę na zdrowy rozsądek decydentów w tej sprawie :roll:

 

tak tylko ze to nie gmina podejmuje decyzje w sprawie przebiegu tej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - będę mógł zrobić tynki dopiero pod koniec października po elektryku i wstawieniu okien. Co radzicie - robić i ryzykować ewentualne mrozy? Czy czekać do wiosny?

TS

 

Tynkarze mają nagrzewnice, więc mrozy to chyba nie problem?

 

pozdrawiam

 

 

 

Nie śpiesz się, ile zaoszczędzisz? tydzień? gra nie warta świeczki, miałem ten sam problem rok temu - tynki nie odpadły, ale poszło sporo prądu na nagrzewicę. Zaryzykowałem dwa pomieszczenia, resztę zostawiłem na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z Was kupowal drzwi zewnetrze i brame hormanna? Jesli tak to gdzie i w jakiej cenie?

 

Jedź do Budusa jak nic lepszego nie znajdziesz, Dam Ci dane na rabaty i sama ocenisz. Mają procedurę dla forumowiczów :wink:

 

Porta - 24%

Polskone - 18%

DRE - 18%

Cal - 12%

Dierre - 10%

bramy Horrmann - 10%

napęd do bram - 8%

montaż - 20%

 

 

Oczywiście na hasło u odpowiedniego gościa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z Was kupowal drzwi zewnetrze i brame hormanna? Jesli tak to gdzie i w jakiej cenie?

 

Jedź do Budusa jak nic lepszego nie znajdziesz, Dam Ci dane na rabaty i sama ocenisz. Mają procedurę dla forumowiczów :wink:

 

Porta - 24%

Polskone - 18%

DRE - 18%

Cal - 12%

Dierre - 10%

bramy Horrmann - 10%

napęd do bram - 8%

montaż - 20%

 

 

Oczywiście na hasło u odpowiedniego gościa 8)

 

Mozna prosic o haslo i nazwisko do budusa na drzwi wewnetrzna

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Jestem tu nowa i zielona :( zarówno w kwestii forum jak i tej zasadniczej zwanej budową domu.

 

Ale co tam.... damy radę :) Mam wielką nadzieję ze moja niewiedza będzie zmniejszać się odwrotnie proporcjonalnie do przebywania (czytania) na forum.

 

Podobno pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla znajomych a dopiero trzeci dla siebie. Mamy nadzieję pominąćc te dwa pierwsze budynki :)

 

Widze że możan tu o wiele spraw pytać i otrzymuje się konkretne odpowiedzi - dla mnie super :)

 

Jesteśmy oczywiście z Wrocławia a będziemy pod jego zachodnią częścią może już za rok (przy dobrych wiatrach)

 

Pozdrawiam.

Ryska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Jestem tu nowa i zielona :( zarówno w kwestii forum jak i tej zasadniczej zwanej budową domu.

 

Ale co tam.... damy radę :) Mam wielką nadzieję ze moja niewiedza będzie zmniejszać się odwrotnie proporcjonalnie do przebywania (czytania) na forum.

 

Podobno pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla znajomych a dopiero trzeci dla siebie. Mamy nadzieję pominąćc te dwa pierwsze budynki :)

 

Widze że możan tu o wiele spraw pytać i otrzymuje się konkretne odpowiedzi - dla mnie super :)

 

Jesteśmy oczywiście z Wrocławia a będziemy pod jego zachodnią częścią może już za rok (przy dobrych wiatrach)

 

Pozdrawiam.

Ryska

 

Witaj Ryska,

jesteś z mojej strony Wrocławia, czasem pewnie coś podpowiem, ale sama pomyszkuj też w poprzednich stronach naszego postu. Potężna jest tam baza informacji, często powtarzanych po 5 razy :wink: Czytaj dzienniki i kup sobie neospasminkę na uspokojenie 8) POWODZENIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek - czy to jakiś czas powrotów nastał? Ivonesca, Secam. Może jeszcze kulka wpadnie.

 

Wczoraj domówiliśmy się z p. Kocotem (dzięki Natalia i Xena za rekomendacje) a dzień wcześniej z insztalatorem wod-kan, co. od Joli (dzięki).

 

Wygląda na to, że tynki nam wyjdą dopiero w listopadzie bo okna jeszcze nie zamówione, a czas oczekiwania to ok. 4 tygodnie.

 

Raczej padnie na DRUTEX - ten sam co u Secama jeno w kolorze. Muszę jeszcze rozkminić sprawy alarmu, czujek, kabli, centralki i monitoringu, ale na to mam jeszcze 2 tygodnie.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej padnie na DRUTEX - ten sam co u Secama jeno w kolorze. Muszę jeszcze rozkminić sprawy alarmu, czujek, kabli, centralki i monitoringu, ale na to mam jeszcze 2 tygodnie.

 

Pozdrav

 

Poziomicę dobrą kup ;) bo u mnie wszystko ok ale 2 okna to mi lekko pojechali po przekątnej. Dopiero teraz przy tynkach wyszło. Nie było czasu żeby nad nimi stać przy montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...