Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

a tak w ogóle to przywitam się bo dawno mnie tu niei było :-)

 

dzień dobry grupo :-)

Dzien Dobry Ivonesco - ale się zmówiliśmy, bo po ponad pół roku niebytu na forum tez teraz wpadłem :D

 

no ja znów miałam odwyk :oops:

a może uda się kiedyś powtórzyć to spotkanko majowe na którym nie byłam?

to bylo w maju? chyba dobrze pamiętam....wydawało by się że miesiąc temu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w robocie niwelator, więc im zrobię aptekarstwo hehe.

 

Pozdrav

Ha ja tez byłem taki mądry i są w pionie ale mi przekosili kat :-?

 

no ja znów miałam odwyk :oops:

a może uda się kiedyś powtórzyć to spotkanko majowe na którym nie byłam?

to bylo w maju? chyba dobrze pamiętam....wydawało by się że miesiąc temu ;-)

 

Chyba w maju - dla mnie to było jak rok temu tak ten czas leci ;)

A odzwyczaić się nie da wiem z autopsji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej padnie na DRUTEX - ten sam co u Secama jeno w kolorze.

 

 

Nie sądzę aby coś się zmieniło na lepsze i szczerze odradzam Drutexa! Obecnie mam 3 okna od nich (z 5lat) tragedia z nimi :( Przyjeżdżali, poprawiali i gdyby nie budowa, to wymieniłbym je na inne... Podobną opinie o nich mieli praktycznie wszyscy (ekipy, znajomi, montażyści) i coś w tym jest... Kiedyś skusili nas ceną, teraz nie ma takiej siły abym powtórzył zakup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby coś się zmieniło na lepsze i szczerze odradzam Drutexa! Obecnie mam 3 okna od nich (z 5lat) tragedia z nimi :( Przyjeżdżali, poprawiali i gdyby nie budowa, to wymieniłbym je na inne... Podobną opinie o nich mieli praktycznie wszyscy (ekipy, znajomi, montażyści) i coś w tym jest... Kiedyś skusili nas ceną, teraz nie ma takiej siły abym powtórzył zakup ;)

Tylko że okna które masz są zapewne na innych profilach. Od końca zeszłego roku drutex robi na innych profilach - kiedyś robili na 4 i 5 komorowym aluplascie a teraz robią na własnym grubszym profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie

 

Gdzie można kupić w naszym pięknym Wrocławiu porządną taczkę? Zwiedziłem już kilka pożal się boże marketów i hurtowni i gucio! Nigdzie nie było w miarę solidnej taczki, z łożyskowanymi kołami. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :)

Jeszcze pytanie o drabinę - jakiej firmy i gdzie kupić coś solidnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam dwie sprzeczne informacje na temat, tynków zew:

 

Czy trzeba dawać grunt pomiędzy styropian a siatkę na kleju ?

Czy trzeba dawać grunt pomiędzy siatkę na kleju a tynk właściwy ?

 

I jeszcze jedno pytanie było już, ktoś pisał o tym, ale znaleźć coś wyszukiwarką na forum to nie lada wyczyn, więc pytam :)

 

Gdzie ubezpieczyć od kradzierzy i włamania mienie na "formalnej" budowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakusz , u nas dom był gruntowany przed położeniem siatki i keju. Ze strukturą musimy na razie się wstrzymać, przybnajmniej do wiosny. Też mam dylemat, czy powinniśmy zagruntować elewację jeszcze raz przed zimą, a potem znowu przed samą strukturą. Może ktoś coś poradzić? Raczej skłaniam się przed gruntowaniem, ale zastanawiam się jaki grunt wybrać. Czy wystarczy jakiś tani teraz, bo i tak potem muszę zagruntować gruntem przeznaczonym pod tynki silikatowe. Jak robiliście u siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...