Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

witam

 

INFO dla wszystkich budujących w okolicach Chrząstawy/Nadolic/Jelcza

odkryłem nową hurtownię budowlaną - W Nadolicach Wielkich

(słabo widoczna z drogi - od roku koło niej przejeżdżam ale nie rzuciła się w oczy)

A gdzie to dokładniej. Bo też od roku jeżdżę przez Nadolice i nic ciekawego nie widziałem po drodze. Na razie się zaopatruję w Domexie, bo jest właśnie po drodze.

 

najlepiej zadzwoń do właściciela to cie popilotuje -

Bartek +48 722 10 6000

 

powiedz że dostałeś tel od Dawida

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Nie daje się styropianu.

 

Nawet styroduru ?

 

rael_ww ja mam taki sam pomysł na elewację. Planujemy jednak ocieplenie 15 cm. Myślę, że przymocujemy łaty do przybicia oblicówki na uchwytach blaszanych jak do rusztu G-K i pod nie ociepleniowcy wkleją styro.

 

Jaki masz plan u siebie?

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Ci dobry człeku niech Ci w dobrych fachowcach los wynagrodzi :)

 

Najprzemilsze życzenia jakie usłyszałam na forum :lol:

 

Pozdrawiam

Aga

 

Równie życzliwe byłoby - Niech Bóg Cię ustrzeże przed moim murarzem.

 

Kto czytał mój dziennik ten wie, jaką moc mają takie życzenia.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie życzliwe byłoby - Niech Bóg Cię ustrzeże przed moim murarzem.

 

Kto czytał mój dziennik ten wie, jaką moc mają takie życzenia.

 

 

U mnie początek również był gorący :wink:

Panowie, mimo moich protestów, wykopali o dwie warstwy bloczków za głęboko pod ławy. Na mój koszt 360 bloczków, dodatkowa zaprawa, styropian, dysperbit i robocizna za poprawki zbrojenia i wykopów.

Ekipa nie dotrwała nawet do zalania ław. Mieliśmy powyżej uszu proszenia o ustawienie zbrojenia w osiach, o wykopy odpowiedniej szerokości i wysokości.

W dzień zalewania ław coś w nas pękło... A pękło chwilę po tym, jak majster zrobił oczy jak pięciozłotówki, gdy dowiedział się, ze w słupach też przewidziano zbrojenie. Bo projektu od początku nie miał!? WRRRR...

Beton odwołany. Ekipę wrzuciliśmy słownie w:

http://images27.fotosik.pl/277/70b6053a97ba7ed8m.jpg

 

Szef ekipy jest tak zawstydzony obrotem sprawy, że nie pojawia się po swoje szalunki leżące na naszej budowie. Choć telefony zawsze odbierał, teraz odwaga go opuściła. A ja chciałam sie tylko uczciwie rozliczyć :roll:

 

Pozdrawim stąd wszystkich DOBRYCH budowlańców :wink:

 

P.S. Oczywiście, że czytuję Dzienniki Trabantowe! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poszukuje namiarów na kontener do wywozu gruzu budowlanego, na razie znalazlam tylko Korone i zyczą sobie az 500 zł a jeszcze w zeszlym roku brali od nas 300 zł takze prawie 2x tyle teraz chcca bede wdzieczna za info w sumie jestem po wschodniej czesci wrocławia

pozdrawiam flowi

 

Transma jest chyba tańsza - wszystko zależy co chcesz wywieźć.

 

niestety nie podstawiają kontenerów :-( ale dzięki

pozdrawiam flowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poszukuje namiarów na kontener do wywozu gruzu budowlanego, na razie znalazlam tylko Korone i zyczą sobie az 500 zł a jeszcze w zeszlym roku brali od nas 300 zł takze prawie 2x tyle teraz chcca bede wdzieczna za info w sumie jestem po wschodniej czesci wrocławia

pozdrawiam flowi

 

Transma jest chyba tańsza - wszystko zależy co chcesz wywieźć.

 

niestety nie podstawiają kontenerów :-( ale dzięki

pozdrawiam flowi

 

A to dziwne co piszesz, bo widzę z okna biura, że na naszym parkingu stoi kontener TRANSMA 0601-700-971

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poszukuje namiarów na kontener do wywozu gruzu budowlanego, na razie znalazlam tylko Korone i zyczą sobie az 500 zł a jeszcze w zeszlym roku brali od nas 300 zł takze prawie 2x tyle teraz chcca bede wdzieczna za info w sumie jestem po wschodniej czesci wrocławia

pozdrawiam flowi

 

Transma jest chyba tańsza - wszystko zależy co chcesz wywieźć.

 

niestety nie podstawiają kontenerów :-( ale dzięki

pozdrawiam flowi

 

A to dziwne co piszesz, bo widzę z okna biura, że na naszym parkingu stoi kontener TRANSMA 0601-700-971

 

Pozdrav

no widzisz tez się dziwie gościu mi powiedział przez telefon, że nie podstawi kontenera i tyle... nie podał powodu, ale znalazłam firmę z Oleśnicy akurat ta część okolic Wroclawia i placi się tylko 360 zł (260 za kontener 100 zł za transport)

Firma (jakby ktoś na przyszłość podtrzebował) "Angeles" Oleśnica, 508 050 490 pozdrawiam flowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie życzliwe byłoby - Niech Bóg Cię ustrzeże przed moim murarzem.

 

Kto czytał mój dziennik ten wie, jaką moc mają takie życzenia.

 

 

U mnie początek również był gorący :wink:

Panowie, mimo moich protestów, wykopali o dwie warstwy bloczków za głęboko pod ławy. Na mój koszt 360 bloczków, dodatkowa zaprawa, styropian, dysperbit i robocizna za poprawki zbrojenia i wykopów.

Ekipa nie dotrwała nawet do zalania ław. Mieliśmy powyżej uszu proszenia o ustawienie zbrojenia w osiach, o wykopy odpowiedniej szerokości i wysokości.

W dzień zalewania ław coś w nas pękło... A pękło chwilę po tym, jak majster zrobił oczy jak pięciozłotówki, gdy dowiedział się, ze w słupach też przewidziano zbrojenie. Bo projektu od początku nie miał!? WRRRR...

Beton odwołany. Ekipę wrzuciliśmy słownie w:

http://images27.fotosik.pl/277/70b6053a97ba7ed8m.jpg

 

wyrzuciliście ekipe w poletko marihuany :o

 

gdzie się budujecie, może jeszcze coś tam zostało? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poszukuje namiarów na kontener do wywozu gruzu budowlanego, na razie znalazlam tylko Korone i zyczą sobie az 500 zł a jeszcze w zeszlym roku brali od nas 300 zł takze prawie 2x tyle teraz chcca bede wdzieczna za info w sumie jestem po wschodniej czesci wrocławia

pozdrawiam flowi

 

Transma jest chyba tańsza - wszystko zależy co chcesz wywieźć.

 

Ja zamówiłem kontener w Vangansevinkel (http://www.vangansewinkel.pl/) w Oławie - 150 zł za podstawienie + 120 zł za tonę śmieci (gruz zużyłem do wykonania tarasów).

 

Termin oczekiwania na kontener na dziś to około tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Pilnie poszukuję kierownika budowy pracującego na południu Wrocławia (ok.Żernik, Żurawina). Potrzebuję solidnego fachowca a nie figuranta. Czy możecie kogoś polecić?

Jeszcze pytanie do sąsiadów: gdzie zamawiacie piach na Wasze budowy?

 

Asia

 

Może by oporządził dwie budowy w pobliżu? My za chwilę będziemy wstawiać okna i zakończymy raczej współpracę z naszym kierbudem.

 

Nie usłyszałem jeszcze od chłopa żadnej sensownej rady, a na spieprzony wieniec odrzekł, że się zdarza.

 

Figuranta mogę mieć darmo, ale nie chcę.

 

Jakby się znalazł chętny to proszę o P.W.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...