Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

KrasnaLL - oglądałam kiedyś dawno temu jakąś ruinę do remontu w Skokowej - ale ruina była straszeczna naprawdę :wink: :lol:

no i szkoda że jednak nie przyjedziesz :(

a co do tynków to ja mam tradycyjne...zaraz poszukam w dzienniku ile płaciłam, bo juz nie pamietam :-( ;-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

krasnaLL - i już znalazłam: materiał + robocizna "tynki: wewnetrzne tradycyjne 14,5 PLN/m2 i zewnętrzne 16 PLN/m2"

Mam pytanie, czy jesteś zadowlona z ich roboty? I kiedy były kłdzione te tynki? Były robione z agregatu?

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrasnaLL - chciałam miec taki drobny piaseczek nie gładź i mam :-) co prawda w niektórych miejscach wyszło więcej w niektórych mniej, ale to w ogóle mi nie przeszkadza....ma wyglądać naturalnie, a jak będzie trochę postarzać to akurat tak mi pasuje :-)

agregat, a kiedy hmmmmmm znów musze się cofnąć do dziennika, bo cholerka skleroza :wink:

znalazłam: maj ubiegłego roku :-)

 

daj się skusic na spotkanie to będziesz te tynki mógł pooglądać, a nawet dotknąc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca, przeczytałem twój dziennik budowy i jest imponujący. Moim zdaniem powinnaś zgłosić do muratora chęć publikacji Twojego dzieła. Były by z tego niezłe kwartalniki. Ja niestety nie mam czasu żeby tak sobie popisać o mojej budowie.

 

Pozdrawiam

KrasnaLL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu prosze nie kuście tak. Naprawdę nie mam czasu a i w robocie mam zapie..... . Ale chyba jest mozliwośc podjechania w późniejszym terminie aby oglądnąć tynki? A ekipa skąd była? A gdzie dokładnie macie swoją twierdzę?

 

Pozdrawiam

KrasnaLL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, prawdziwy, meżczyzna rąbie prawdziwą siekierą a nie wysługuje się jakąś maszynką - żony mają wtedy na co popatrzeć 8)

 

yhm, żony i nieżony, choć ja osobiście kasztana nie pamiętam :oops:, ale reflektuję na kolejne pokazy [[zielona morda]];

 

no i kosąąą, a nie jakieś tam samojezdne badziewia [tu puszczam oko do Gagaty :wink: , jeśli jeszcze o nas pamięta]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o rady, chętnie przyjmę namiary sprawdzonych ekip i jakieś wskazówki ile taka przyjemnośc w naszym regionie kosztuje.

Co do domku to zdjęcia możecie zobaczyć tutaj (tylko nie wiem czy uda mi się wpakować tutaj link więc z góry przepraszam za kłopoty)

[/url]http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=15236&q=kraraf&k=2

 

Dzięki za wszelkie rady i dzięki za to miłe powitanie.

Pozdrawiam

KrasnaLL

Ja korzystałem w przypadku tynków gipsowych z usług Pana Adama Turleja, który jest włąśnie z Obornik śl.. Jestem zadowolony z z niego a właściwie z jego roboty, choć gaduła z niego straszny tel.604345586. Będzie mi robił też tynki zewnętrzne...możesz się powołać na krzyśka z dobrzykowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, prawdziwy, meżczyzna rąbie prawdziwą siekierą a nie wysługuje się jakąś maszynką - żony mają wtedy na co popatrzeć 8)

 

yhm, żony i nieżony, choć ja osobiście kasztana nie pamiętam :oops:, ale reflektuję na kolejne pokazy [[zielona morda]];

 

 

a co dokładnie chciałabyś zobaczyć ? (zielona morda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...