Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

stanęło na berker kwadrat

Pozdrawiam z oświetlonego domu :wink:

 

P.S> a tak w ogóle to nie pamiętam do czego miała być ponad połowa wystających kabli ze ścian :o

 

cieszę się z tego Berkera, już nie raz przekonałem się, że to dobry osprzęt.

Zamontujemy kiedy zechcesz.

Z tymi niesfornymi kabelkami damy sobie radę ;) (cholery[czyt. "tynkarze"] powywlekały je ze swych domków i teraz wiszą biedne bez celu :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

To nie autoreklama ,bo nie raklamuje swojej Firmy tylko polecam kogos ,kto ma dobra opinie i podaje jego numer,zeby ktos mogl z tego skorzystac.
Tylko najciekawsze jest to, że zgodnie z posta z forum zaczynających w 2009 jeszcze swojej budowy nie rozpocząłeś.

 

a ja dalej zakładam, że to autoreklama :) hint:

http://forum.muratordom.pl/post2528773.htm?highlight=#2528773

 

"W Polsce studiowalismy Prawo,pozniej wyjechalismy za granice.Obecnie MAZ prowadzi firme budowlano-remontowa w USA ,a ja po malu pakuje nasz dobytek ,poniewaz za 2 miesiace wracamy do Polski i bedziemy prowadzic ta sama firme w Polsce.Mam nadzieje ,ze sie wszystko ulozy ,chociaz wiem ,ze pocztki sa zawsze najciezsze."

 

z marketingu pała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Chcialbym zamontowac podwojne drzwi przesuwne, nascienne. Dzwonilem do firmy, ktora ma Porte i powiedzieli mi ze wszystkie drzwi maja 203 cm wysokosci.... a ja sobie wymyslilem ze chcialbym miec wyzsze - ok. 220.

Macie namiary na jakas firme gdzie moglbym zamowic takie drzwi ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy ktoś z Was może mieszka w nieocieplonym domu, bo nie starczyło na ocieplenie w pierwszym/drugim roku budowy? Bardzo źle jest. Ściany to porotherm 24cm.

 

Dopiero pojawiła się nadzieja na środki na ocieplenie ale nie wiem, czy teraz zdążę / znajdę ekipę. A zamieszkać by się już chciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary do dobrej ekipy wykonczeniowej,robia tez docieplenia poddaszy i budynkow z zewnatrz

 

Podaje ich numer 0790209291 moze komus sie przyda .Sa solidni i terminowi i co wazne nie zdzieraja z czlowieka

Mozna zadzwonic do ich wczesniejszych klientow ,ktorzy rowniez bardzo dobrze sie o nich wypowiadaja .

 

autoreklama? ciekawe :)

 

 

Nieistotne - nie rozmawiamy z nieznajomymi, mama tak mi kazała wiele lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam domu dla tych kotków

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/r/3/7/9/38466992_d.jpg

może ktoś chce kotka?

 

Xena - Boga w sercu nie masz ? Za rok Koleżanko, za rok...

 

A teraz muszę się szykować do snu ze świadomością, że takie śliczne kociaki nie będą moje (choć raczej chciałbym czarnego albo rudzielca).

 

Ale popytam, a jakże.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co mają oczyszczalnie, jakich preparatów używacie do zasilania flory bakteryjnej?

 

Temat kiedyś dociekałem i z odpowiedzi różnych mądrzejszych jedno było ciekawe.

Najprościej dostarczyć glukozy pod jakąkolwiek postacią. Nawet jak pamiętam cukier zwykły rozpuścić w wodzie i do rury wpuścić.

Chyba wyjdzie najtaniej.

 

A tak w temacie to jeszcze wszystkim co mają oczyszczalnie.

Nie wiem czy spotkaliście się z wymieraniem złoża kiedy ktoś w domu choruje i zażywa atybiotyki.

Miałem taką akcję w zeszłym roku, że pojawił się zapaszek z oczyszczalni.

dzwonię do serwisanta a on pierwsze pytanie czy ktoś chorował. Faktycznie chorowaliśmy i byliśmy wszyscy na jakichśtam lekach.

No i logiczne, w końcu częśc leku spływa z odchodami i wybija bakterie w oczyszczalni. Więc chyba faktycznie trzebaby takie zasilanie wlewać w okresach leczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - co robicie z popiołem i innymi produktami spalania węgla w piecu bądź drewna w kominku.

 

My wyrzucamy do smietnika...

 

Nie wiem kto u ciebie odbiera śmieci, ale z tego co pamiętam WPO Alba ma zapis w umowie że nie można wyrzucać popiołów...

 

Ja jeszcze mało pale i popiołu mam bardzo niewiele, ale myślę żeby jakiś "dołek" może na to wykopać, tego popiołu nie będzie chyba dużo, no chyba że ktoś używa pieca na węgiel do ogrzewania i CWU, no to pewnie ma większy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

Dalej poszukuję ekipy do wykonania ogrodzenia - muru + bram, śmietników i furtek od frontu.

Ok. 50 m bieżących.

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... :D

 

To ja się dołącze do pytania - mam skromne 46m do ogrodzenia siatką. Może ktoś ma jakąś podpowiedz na ekipę od takich ogrodzeń.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - co robicie z popiołem i innymi produktami spalania węgla w piecu bądź drewna w kominku.
Ja jeszcze mało pale i popiołu mam bardzo niewiele, ale myślę żeby jakiś "dołek" może na to wykopać, tego popiołu nie będzie chyba dużo, no chyba że ktoś używa pieca na węgiel do ogrzewania i CWU, no to pewnie ma większy problem.
No właśnie wszyscy Ci któzy mają piece na eko-groszek palą tym dla co i cwu. U niektóych dochodzi również jeszcze popiół z kominków. I co z tym robić.

U mnie obecnie wychodzi z dobre wiaderko na tydzień. Póki co idzie w drogę przed dom. Ale co za jakiś rok, jak już będzie mniej błota przed domem a więcej trawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...