Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

TMK ma rację

radiówka to nie jest dobre rozwiązanie - u nas we wsiach okolicznych takie coś jest, i ci którzy mają, skarżą się na problemy. To nie może być dobre rozwiązanie z racji technologii :) Do tego bezpieczeństwo etc.

 

Ja mam neo, przetestowałam też iplusa - iplus bardzo źle działa (zaznaczam że u nas na wsi), neo bez zarzutu czwarty rok. Ale mam 1 MB - na razie wystarcza.

 

Netia owszem - ale trzeba się upewnić przed podpisaniem umowy że właśnie u ciebie będzie działać, na wioskach często tepsa nie ma obiektów i transfer jaki jest taki jest - może się zdarzyć tak że te 4 MB będzie po prostu niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Joluś a pokaz jakie wybralas

Ania, model D3 (pełne bez szyby) Oczywiście w kolorze cemny orzech. http://www.korona-drzwi.com/?go=katalog

 

Jola

no nie powiem, drzwi też bardzo gustowne, szkoda tylko że nie robia białych :-?

Co do impro potwierdzam, brałam zewnętrzne, obsługa ok, tylko że ja w salonie na gwiaździstej.

Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga grupo!

 

Czy ktoś z Was ostatnio kupował płytę OSB? Gdzie można dostać dobre ceny?

 

Pozdrav

 

http://www.allegro.pl/item470948092_osb_22mm.html

 

ale z ich terminowością i umawianiem się jest różnie....

 

Po krótkim rozpoznaniu rynku najtaniej wychodzi w Mrówce w Jelczu. Elewacjaplus owszem ma niezłe ceny, ale puste magazyny.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem u nas polega na tym że neostrada wymaga utrzymywania linii telefonicznej i płacenia abonamentu za telefon stacjonarny, z którego praktycznie nie korzystam. Wolalabym płacić za sam internet i zrezygnować z linii telefonicznej.

Właśnie to jest ten problem - też mi to nie odpowiada.

Można za ok 30 zł brutto zrezygnować z połaczeń i płacić tylko za utrzymanie linii - ale to jest 30 zł. Można też zawiesić (miesięcznie ok 25 zł) telefon :) i mieć neostradę.

Ale faktycznie nie ma za darmo.

U mnie jest czasem problem z rozmową telefoniczną przez komórkę a co dopiero wynalazki typu iplus ... więc wyboru nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacjaplus owszem ma niezłe ceny, ale puste magazyny.

 

znowu... Na początku roku fajnie się z nimi współpracowało, niestety z każdym miesiącem gorzej. Na niektóre artykuły mieli naprawdę fajne ceny, ale są tak niepozbierani że czasami coś trafiało czekając na dostawę i wysłuchując kolejne bajeczki. Trzeba kliknąć parę płyt przez allegro i wystawić odpowiedni komentarz, może się czegoś nauczą...

 

Mrówka ma płatny transport? Za chwilę będę potrzebował z 20płyt OSB na zrobienie stryszku i nie wiem czy się opłaca od nich ściągać (Castoramę mam znacznie bliżej) - wiesz po ile mieli 22mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacjaplus owszem ma niezłe ceny, ale puste magazyny.

 

Mrówka ma płatny transport? Za chwilę będę potrzebował z 20płyt OSB na zrobienie stryszku i nie wiem czy się opłaca od nich ściągać (Castoramę mam znacznie bliżej) - wiesz po ile mieli 22mm?

 

Mrówka ma transport płatny ok. 50 zł (mają do mnie ok 30 km.).

 

Takie ceny mi podano (brutto płyta 2500x1250):

12 mm - 41,- (w casto jest po 40,56)

18 mm - 68,- (taniej jest na Bielanach 63,82)

22 mm - 75,50

i frezowane

18 mm - 68,-

22 mm - 87,50

 

Wszystkie ceny nie negocjowane, ale Pani powiedziała, że jest teraz promocja więc zejdzie max 2% czyli prawie nic.

 

Ja dzisiaj zamawiam.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrówka ma transport płatny ok. 50 zł (mają do mnie ok 30 km.).

 

Takie ceny mi podano (brutto płyta 2500x1250):

12 mm - 41,- (w casto jest po 40,56)

18 mm - 68,- (taniej jest na Bielanach 63,82)

22 mm - 75,50

i frezowane

18 mm - 68,-

22 mm - 87,50

Pozdrav

 

Dzięki za info :) Dzwoniłem do casto na Bielanach:

18mm 59,20PLN

22mm 82,83PLN

transport do 800kg 67zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joluś a pokaz jakie wybralas

Ania, model D3 (pełne bez szyby) Oczywiście w kolorze cemny orzech. http://www.korona-drzwi.com/?go=katalog

 

Jola

no nie powiem, drzwi też bardzo gustowne, szkoda tylko że nie robia białych :-?

Co do impro potwierdzam, brałam zewnętrzne, obsługa ok, tylko że ja w salonie na gwiaździstej.

Do zobaczyska

Jeśli chodzi o Impro, to rzeczywiście mają dwa oddziałay, ale rabaty mamy wynegocjowane na Robotniczej. Nie wiem jak na Gwiaździstej, pewnie też. O rabatach dla grupy rozmawiałam właśnie na Robotniczej z p. Sebastianem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa za węzłem bielańskim, w razie czego daj znać na PW. Dzwoniłem do sobótki, teoretycznie mają 22mm na stanie i cena z allegro jest aktualna... Za nimi nie dojdziesz :)

 

No to kilka kilometrów. Napiszę na PW co i jak.

 

Faktycznie mają 22, ale ja na podłogę chcę frezowane - nie ma dużej różnicy, a pasuje jak ulał i nie ma szczelin. Widziałem u secama jak to wygląda i jest git.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...