Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie WokołoWrocławscy,

Ivonesca - chętnie bym do Was dołączyła i popodziwiała Twój dom, ale niestety sobotę muszę spędzić w pracy. Życzę Wam udanego oblewania nowych murów.

KrasnaLL - mieliśmy dobrą ekipę tynkarzy. Podobnie jak Ivonesca mamy tynki tradycyjne, robione ręcznie, ale solidnie, no i cena zblizona do 15 zł/m2. Jeśli jesteś zainteresowany to daj znać, wtedy "pokopię" za numerem telefonu.

Pozdrowionka.Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Grupo Wrocławska!

Wybieramy się w ten weekend do słynnej Ligoty Pieknej - proszę nas (dwie osoby) dopisać:-)

Tyle, że nie będzie to wczesniej jak o 19.00 bo oboje mamy zajęcia N A U K O W E!!

Tzn - ja, moi Drodzy, własnie szczęśliwie zaliczyłam pierwszy i rozpczęłam drugi semestr ....... studiów "Architektura Krajobrazu" na Wrocławskiej AR. Ha!

 

Nie jestem zresztą, ku mojemu zdziwieniu, wcale najstarsza na roku :D

 

No i właśnie mam teraz zjazd, ale co tam! przyjadę po zajęciach, no i jakoś chyba będę musiała wrócić, żeby w niedzielkę rano, z uśmiechem i radośnie (na 8.00!!) znów pobiec do szkółki.

A poza tym Ivonesca, jak już kiedyś Ci wspominałam - kiedyś o mało nie kupilismy domu w Ligocie bo baaaardzo nam się tam podobało. Więc tym chętniej zobaczymy Twój Domek (?).

A co z forumowiczami zanymi mi z mojego niegdysiejszego spotkania majowego? Nieoceniony Frankai albo Agnicha?

Yemiołki są,w składzie szczęśliwie powiększonym :D , a co z resztą?

 

Można zabrać Piesia?

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagata - i to mi sie podoba !!!!!!!!!!!!!

a nie jakies tam wykręcanie że ma się zajętą sobotę :lol: :lol:

grunt to chcieć ! :wink:

wysłałam mailika z dojazdem :-)

 

Jesli masz namiary jeszcze na kogoś (np Agnicha) to daj jej znać....może akurat się skusi ;-).....Ojciec marnotrawny naszej grupy :wink: Frankai nie dojedzie zza Wielkiej Wody :wink: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagata - sorrki...miałam napisac o piesiu :-( a to jest pies domowy czy polowy ? :wink: bo nie mam ogrodzenia, więc na dworze nie będzie go jak zostawić, a w domku będą dzieci...jesli jest łagodny i przezyje trzylatka, którego rozpiera energia to prosze bardzo......tylko zaznaczam ze nie miał wcześniej do czynienia z psiakami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trunki i konsumpcja

 

Do tej pory piwo cieszyło się największą popularnością to może przy tym ostaniemy?? ale prosze o sugestie, zawsze można zmienić :wink: -)

 

Ja zrobię ze dwie sałatki, na pewno nie zabierajcie pieczywa bo będę miała. BK przywiezie sernik....jesli komus chce się mieszać to można przywieźć jakąś sałatkę lub po prostu coś drobnego do przegryzienia na słono (lubie oliwki ;-) :lol: )..... tylko nie szaleć za bardzo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej, fajnie Was będzie Kosiarze zobaczyć! :)

Yemiołka czy Wasza Łajka (bo tam na imię?dobrze pamietam?) będzie z Wami?

Bo mój piesio to by bardzo chciał z nami jechać ale to jest Duzy Piesio....

dobrze pamiętasz, jest ponadto druga łajkopodobna sztuka zwana Płotką 8)

ale cholery zostawiam w chatce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...