Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

My też będziemy mieli z Helopal'a. Kolor 17 podpasował nam do złoego dębu okien.

 

halszka.ka, Trociu czy możecie podać orientacyjny koszt np. 1mb takiego parapetu (typ. kolor i cenę) albo np koszt całego parapetu o określonej długości?

 

Dzięki.

 

Pozdrav

 

w drewnie polecam przeliczenie wszystkiego i zamówienie za jednym razem, jak urzędowski przesłał nam brakujący parapet do mieszkania, to różnią sie jak czekolada mleczna i gorzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Havena,

ja mam pompę ciepła, ale dopiero w tamtym tygodniu odpalilem wiec jeszcze mam male doswiadczenie jesli chodzi o eksploatacje,

ale bufor 200 l i zbiornik cwu 300 l, bardzo szybko się nagrzały, za pol darmo

mogę tylko radzic, podlogowke w calym domu

w razie jakichs pytan pytaj,

 

a jesli sie zbiera grupa pstryczkowa Berker-21% rabatu, proszę o info na priva, bede mógl ten rabat wykorzystac jednokrotnie, tzn, bede potrzebowal wasze zestawienia, zeby moglo pojsc 1 zamowienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie Kontakt Simon? Ja biorę właśne te, są tanie jak barszcz (z rabatem w Instelu u Łukasza) i bardzo ładne.

Daro - pisałem 2 posty wyżej o nich. My bierzemy z Kontakt Simon gniazdka (bo mamy ich prawie 50, a są rzeczywiście sporo tańsze niż Berkera). Czy porównywałeś swoje ceny z http://www.elektrosklep.com.pl? Na razie tam znalazłem najtaniej (i odpada mi przesyłka, bo będę tam kupował aparaturę Moeller'a). My bierzemy gniazdka w wersji Classic. Wpierw także łączniki świateł chcieliśmy z Simon'a, ale po popstrykaniu sobie i tym i Berkerem, wybór padła na włączniki świateł Berker'a. Obydwa możne sobie popstrykać w Obi (aczkolwiek wszystkie są pod marą "Duvi", ale to tylko opakowanie)

GosiaIAdam znalazłam lepsze źródło na zakup pstryczków niż podawany przez Was http://www.elektrosklep.com.pl. Jeśli chcecie namiary podam na priv.

Ja wciąż się waham- Berker czy Kontakt Simon :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest, ale od paru dni nie dostawałam powiadomień. Bzyk, wyślę Ci wkrótce zestawienie moich pstryczków. Też waham się między Berkerem a Simonem, zwłaszcza że te drugie widzialam na żywo u Daro i wyglądaja bardzo ok. Ale rabat 21% przy Berkerze jest spory. Pstryczki sa dla mnie juz bardzo pilne. Przypominam też, że mamy duży rabat dla grupy wrocławskiej na drzwi w Impro, http://www.impro.com.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest, ale od paru dni nie dostawałam powiadomień. Bzyk, wyślę Ci wkrótce zestawienie moich pstryczków. Też waham się między Berkerem a Simonem, zwłaszcza że te drugie widzialam na żywo u Daro i wyglądaja bardzo ok. Ale rabat 21% przy Berkerze jest spory. Pstryczki sa dla mnie juz bardzo pilne. Przypominam też, że mamy duży rabat dla grupy wrocławskiej na drzwi w Impro, http://www.impro.com.pl

Tylko na Simona tez dostaniecie rabat a ceny wyjściowe/cennikowe są nieporównywalne.

Oto moje:

http://images32.fotosik.pl/402/122315ca9d755c8em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie we Wroclawiu duzy wybor wkladek do zamkow - potrzebuje kupic wkladke do drzwi wejsciowych. W castoramie nieznalazlem takiej jaka mi pasuje a powinna byc to:

wkladka podwojna tzn. dól na klucz z obu stron a gora na klucz z zewnatrz i galke z wewnatrz

- rozmiar 7(3/4)

- kolor: nikiel czesany

- ten sam klucz do obu wkladek

 

 

druga sprawa to moze ktos ma namiar na dobry i niedrogi ekogroszek najlepie workowany z transportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie we Wroclawiu duzy wybor wkladek do zamkow - potrzebuje kupic wkladke do drzwi wejsciowych. W castoramie nieznalazlem takiej jaka mi pasuje a powinna byc to:

wkladka podwojna tzn. dól na klucz z obu stron a gora na klucz z zewnatrz i galke z wewnatrz

- rozmiar 7(3/4)

- kolor: nikiel czesany

- ten sam klucz do obu wkladek

druga sprawa to moze ktos ma namiar na dobry i niedrogi ekogroszek najlepie workowany z transportem

 

Mimo usilnych strań, nie zdobyłem wiedzy by zaspokoić Twoje potrzeby wiedzy na temat wkładek. Ale to dość dziwne, że masz z tym tak poważne problemy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...