Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

czy ten post jest po moim dzisiejszym brakogotówkowym wpisie do dziennika ? :lol: :lol: :lol:

 

Nie :) wiadomo że wszyscy budujący zbytnio pieniądzem nie śmierdzą :D A jak każdy ze sobą przyniesie choćby małą torebkę chipsów to w jakims tam stopniu odciązy gospodarza i jest szansa, że w niedługim czasie zrobi u siebie kolejny spęd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak znam życie, to rozkojarzył Cię ten stuletni kasztan :wink:

 

 

ciekawe, kto mnie teraz będzie rozkojarzał jak kasztana nie stanie :>>

 

Dobrz, ty się lepiej zbytnio nie rozkojarzaj, bo wiesz - konkursy będą i inne takie, toporki, siekierki i kosy - mógłbyś se krzywdę zrobić.

a poza tym jesteś gapa, bo nie zauważyłeś jak mój drugi kundel ma na imię!

a już zupełnie poza tym - jak można lubić oliwki??!?!?!? :o

[morda]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Właśnie wróciłem z tyry i mogę tylko się przyglądnąć jak sobie tu gawożycie na forum w czasie pracy :cry: . Dzięki Asia za informację, i czy cena dotyczyła tylko robociżny czy całości? Mam pytanie do Ivonesci: czy twoją chałupkę widać jadąc trasą do Wrocka. Bo ja tą drogą przejeżdzam codziennie i szukałem ale nie dojrzałem. Latem tamtego roku zboczyłem :wink: z drogi bo okazało się tam gościu buduje ten sam dom co ja i poszedłem poszpiegować.

Acha GAGATA ja już jestem absolwentem AR tylko I.Ś. i ta uczelnia jest COOL. Zresztą sama wiesz że NIC TAK NIEOGRANICZA JAK AKADENIA ROLNICZA!!! :D :D :D :D

Pozdrawiam i do "przeczytania" jutro.

KrasnaLL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA O SPOTKANIU FORUMOWYM

 

Spotkanie niestety nie będzie się mogło odbyć w sobotę 6 marca :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Wypadł mi jutro wyjazd i nie wrócę przed niedzielą wieczorem :(

 

Chciałabym przełożyć całe spotkanie o tydzień, czyli na 13 marca jeśli tylko będzie Wam pasowało.

 

Bardzo mi przykro z tego powodu, bo bardzo się już nastawiłam :( :( :(

 

dobrzykowice, yemiołka, Smok, BK, Gagata - czy będzie Wam pasować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA O SPOTKANIU FORUMOWYM

 

dobrzykowice, yemiołka, Smok, BK, Gagata - czy będzie Wam pasować??

Ivo, każdemu się zdarza :D Może 13 będzie dla nas szczęśliwy ? Poza tym Ci co nie byli zdecydowani albo nie mogli 6 marca, mają teraz szansę na "rehabilitację" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...