Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Wprawdzie juz kupiłam ser na sernik, no i tłustą, kaloryczną, obrzydliwie słodką polewę czekoladową, rodzynki etc. więc sama będę musiała zjeść obrzydliwie dobry, słodki, tłusty sernik, nafaszerowany rodzynkami (mój mąż twierdzi że sernik to mają być rodzynki posklejane serem), kaloryczny, mniam mniam.

:D

ojejeku, sadystka!!!

taki serrrniczek, mniam! :cry:

poki co -13 nam pasi, więc ni ma problema 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, już miałem powiedzieć że jadę w tę sobotę zapewne sam ale jadę a tu.... mogę potwierdzić i w rzeczy samej to czynię: jadę z połowinką 13-ego do Ivo, bierzemy coś z domowych wyrobów (rocznik 2003, czyli takie nasze boże'o'le!, półwytrawne wino czarne), z tym, że dotrzemy pewnie dopiero koło 20tej :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam. Jak zwykle gadam sam ze sobą ale i tak jest ciekawie. Jeśli ktoś mi kiedyś powie że świat jest wielki, to chyba wyśmieje. Jeśli już wymieniamy absolwentów AR to moja żonka też się do nich zalicza, i jest "rasowym " T.Żetowcem. Czy tak jak Ivonesca. Nie wiem kiedy kończyłaś studia ale jak mi żonka opowiadała o prowadzących to szłyszałem często " ta KURA jest poje...!!!" Wiesz o kogo chodzi?

A jak GAGATA idzie na studiach? Ja z wieloma prowadzącymi w naszym instytucie jestem na TY. Masz zajęcia z Łomotkiem. Ja pisałem u niego pracę mgr. Super gość. Teraz robie do niego podchody że by mi znalażł pracę w zawodzie bo praca w handlu mnie nie długo wykończy.

Muszę kończyć

Jak zawsze Was serdecznie pozdrawiam

KrasnaLL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wrocławiaki,

 

powiedzcie, co do licha z tą WIOSNĄ ??? Za oknem zawierucha (przynajmniej w okolicach Rynku z lodowiskiem), jakieś minusy Celsjusza... A mój humus czeka na zdarcie, przy czym ma obecnie konsystencję skały magmowej :cry: Może jakby tak zbiorowo huhnąć... Co Wy na to? Bo jak nie to się wnerwię, posypię 300 m2 solą jodowaną i wywiozę z działki mimo mrozu :o Ja chcę już zaczynać!

 

A może macie jakieś pomysły racjonalizatorskie na przyciągnięcie wiosny? Postrzelone odpowiedzi mile widziane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może macie jakieś pomysły racjonalizatorskie na przyciągnięcie wiosny? Postrzelone odpowiedzi mile widziane :wink:

 

podobno trzeba mocno chcieć ;)

ja chwilowo jestem w stanie szlagu :lol:

[ http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=22847&highlight= ] i chce mi się tylko normalności, wiosna może poczekać....

pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może macie jakieś pomysły racjonalizatorskie na przyciągnięcie wiosny? Postrzelone odpowiedzi mile widziane :wink:

 

podobno trzeba mocno chcieć ;)

ja chwilowo jestem w stanie szlagu :lol: [http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=22847&highlight=] i chce mi się tylko normalności, wiosna może poczekać....

pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to yemiołka masz problem, ja też się tego bałam, dlatego nie kupiłam działki wydzielonej z pola 10 ha, z PRYWATNA DROGA należącą do właściciela. A co jak właściciel zwariuje i postawi murek? Była to hipotetyczna sytuacja, ale jak widać wszystko jest możliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...