Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Orientujecie się gdzie w okolicy Jelcza warto kupić ekogroszek workowany ?

 

Ktoś kiedyś pisał o tym na forum, ale nie mogę znaleźć tego posta :(

Hej

 

Ja do siebie zamawiam z dowozem od faceta z allegro. Ostatnio przywiozl mi dwie palety (1,5 tony). Teraz musze domowic jeszcze z 3 palety. Za dowoz dolicza tylko 30zl a rozladunek prosto z samochodu do garazu na wozku wiec nosic nic nie trzeba.

Czy tak nie będzie prościej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Orientujecie się gdzie w okolicy Jelcza warto kupić ekogroszek workowany ?

 

Ktoś kiedyś pisał o tym na forum, ale nie mogę znaleźć tego posta :(

Hej

 

Ja do siebie zamawiam z dowozem od faceta z allegro. Ostatnio przywiozl mi dwie palety (1,5 tony). Teraz musze domowic jeszcze z 3 palety. Za dowoz dolicza tylko 30zl a rozladunek prosto z samochodu do garazu na wozku wiec nosic nic nie trzeba.

Czy tak nie będzie prościej?

 

Zamówiłem w piątek 1,5tony ekogroszku luzem 580zł/tona :) Za taką różnicę w cenie ponoszę węglarki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że mąz zamawiał przez internet z dowozem ale jakie ceny i parametry to nie wiem - napisze wieczorem. Wiem że upewniał się do jakości i składu i wybrał jakąś ciut droższą opcje ale lepszej jakości.
No właśnie wcześniej zamawiałem przez internet i teraz mają ceny 750zl/t +30zl transport. Workowany na palecie.

Czekam na info od małża. Może cena będzie konkurencyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych certyfikatów energetyznych.

 

Czy ktoś z was już się zabrał za to?

Jaki jest koszt i czas realizacji powyższego?

Bo podobnie jak flowera upływa mi termin odbioru budynku w związku z kredytem.

 

PS. Potrzebuje też kominiarza do odbioru kominiarskiego, macie kogoś poleconego jaki to koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w piątek 1,5tony ekogroszku luzem 580zł/tona :) Za taką różnicę w cenie ponoszę węglarki :)
A gdzie takie ceny? Workowanie normalnie podwyższa cenę o jakieś 50zł za tonę. I jaki to węgiel?

 

Tak z ciekawości ile kosztuje ten workowany ?

Ja ostatnio płaciłem 750zł/tonę + 30zł za dowóz i rozładunek do garażu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy kolejny problem z bankiem millenium :-(, teraz twierdza ze nie dostali od nas wpisu z KW mimo ze taki dostarczylismy wraz z wnioskiem o przedluzenie terminu oddania budynku w listopadzie... i strasza nas znow windykacja juz nie wiem w jakiej postaci mam im ten spis przyniesc czy mam pojechac do Warszawy i zawiezc go osobiscie :-( okropny ten bank omijajcie go z daleka!!!

pozdrawiam flowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy kolejny problem z bankiem millenium :-(, teraz twierdza ze nie dostali od nas wpisu z KW mimo ze taki dostarczylismy wraz z wnioskiem o przedluzenie terminu oddania budynku w listopadzie... i strasza nas znow windykacja juz nie wiem w jakiej postaci mam im ten spis przyniesc czy mam pojechac do Warszawy i zawiezc go osobiscie :-( okropny ten bank omijajcie go z daleka!!!

pozdrawiam flowi

 

Który oddział Cię obsługuje?

To jakaś paranuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w piątek 1,5tony ekogroszku luzem 580zł/tona :) Za taką różnicę w cenie ponoszę węglarki :)
A gdzie takie ceny? Workowanie normalnie podwyższa cenę o jakieś 50zł za tonę. I jaki to węgiel?

 

Skład w Kobierzycach. Chciałem kupić zwykły groszek, nie było. Na placu było z 2 tony ekogroszku (była chyba nazwa kopalni lub producenta, ale nie pamiętam) luzem, ładny, czysty, kaloryczność standardowa. Piec mam bez podajnika (prawie miałowiec). Dam znać za jakiś czas jak się pali - jutro dostawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy kolejny problem z bankiem millenium :-(, teraz twierdza ze nie dostali od nas wpisu z KW mimo ze taki dostarczylismy wraz z wnioskiem o przedluzenie terminu oddania budynku w listopadzie... i strasza nas znow windykacja juz nie wiem w jakiej postaci mam im ten spis przyniesc czy mam pojechac do Warszawy i zawiezc go osobiscie :-( okropny ten bank omijajcie go z daleka!!!

 

Czekaj czegoś nie rozumiem. Także mam kredyt w mille, papierologi trochę było jednak nigdy nie wyparli się żadnego dokumentu. Podczas każdej wizyty dostają ode mnie kserówki dokumentów lub ja od nich ksero wraz z pieczątką za zgodność z oryginałem. Nawet jeśli by mieli burd..l u siebie, to zawsze dysponuję potwierdzeniem. Zostawiasz im papiery na "ładne oczy"?

 

ps. który to oddział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy kolejny problem z bankiem millenium :-(, teraz twierdza ze nie dostali od nas wpisu z KW mimo ze taki dostarczylismy wraz z wnioskiem o przedluzenie terminu oddania budynku w listopadzie... i strasza nas znow windykacja juz nie wiem w jakiej postaci mam im ten spis przyniesc czy mam pojechac do Warszawy i zawiezc go osobiscie :-( okropny ten bank omijajcie go z daleka!!!

 

Czekaj czegoś nie rozumiem. Także mam kredyt w mille, papierologi trochę było jednak nigdy nie wyparli się żadnego dokumentu. Podczas każdej wizyty dostają ode mnie kserówki dokumentów lub ja od nich ksero wraz z pieczątką za zgodność z oryginałem. Nawet jeśli by mieli burd..l u siebie, to zawsze dysponuję potwierdzeniem. Zostawiasz im papiery na "ładne oczy"?

 

ps. który to oddział?

 

Mi podczas wypłaty transzy zagubili płytkę ze zdjęciami, i co z tego jak na dyspozycji była wypisana, jak na transze musiałam czekać 2 tyg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy kolejny problem z bankiem millenium :-(, teraz twierdza ze nie dostali od nas wpisu z KW mimo ze taki dostarczylismy wraz z wnioskiem o przedluzenie terminu oddania budynku w listopadzie... i strasza nas znow windykacja juz nie wiem w jakiej postaci mam im ten spis przyniesc czy mam pojechac do Warszawy i zawiezc go osobiscie :-( okropny ten bank omijajcie go z daleka!!!

 

Czekaj czegoś nie rozumiem. Także mam kredyt w mille, papierologi trochę było jednak nigdy nie wyparli się żadnego dokumentu. Podczas każdej wizyty dostają ode mnie kserówki dokumentów lub ja od nich ksero wraz z pieczątką za zgodność z oryginałem. Nawet jeśli by mieli burd..l u siebie, to zawsze dysponuję potwierdzeniem. Zostawiasz im papiery na "ładne oczy"?

 

ps. który to oddział?

nie rozumiem Ciebie o co mnie oskarzasz? jakie ladne oczy? wszsytkie potwierdzenia mamy zawsze dostajemy, ale jak zadzwonilam wlasnie na info linie maja np odnotowane ze wniosek o przedluzenie i wpis KW byl przekazany w odzdiale ale po drodze gdzies sie zgubil....i nikt tego nie ma fizycznie... w Warszawie ...musimy jeszcze raz dostarczyc ! generalnie to juz nie pierwszy raz tak jak pisalam takie problemy gubione byly nasze polisy na zycie (cesje) polisy na dom etc... potwierdzenia zawsze bierzemy! ale co z tego bank przysyla swoje pisma o wszczeciu procedury windykacyjnej w ciagu 30 dni a my ciagle sie stresujemy i jezdzimy w kolko do oddzialu dostarczac po raz kolejny te same dokumenty ile tak jeszcze bedziemy sie stresowac i jezdzic?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Na placu było z 2 tony ekogroszku (była chyba nazwa kopalni lub producenta, ale nie pamiętam) luzem, ładny, czysty, kaloryczność standardowa.

 

Trociu, sprawdziłem - ekogroszek Retopal

 

Mi podczas wypłaty transzy zagubili płytkę ze zdjęciami, i co z tego jak na dyspozycji była wypisana, jak na transze musiałam czekać 2 tyg...

 

Przed wypłatą pierwszej transzy, coś namieszali (wysłali nasze dokumenty do "innej" centrali) i ponoć nie mieli podstawy do wypłaty. "Urocza" korespondencja mailowa, krótka rozmowa z kierowniczką oddziału - ściągali w weekend kwotę z jakichś rezerw czy innego oddziału - wypłata i tak była w zaplanowanym dniu, dokumenty odnalazły się po paru dniach.

 

 

nie rozumiem Ciebie o co mnie oskarzasz? jakie ladne oczy? wszsytkie potwierdzenia mamy zawsze dostajemy, ale jak zadzwonilam wlasnie na info linie maja np odnotowane ze wniosek o przedluzenie i wpis KW byl przekazany ale gdzies sie zgubil....i nikt tego nie ma fizycznie... musimy jeszcze raz dostarczyc !

 

Coś taka drażliwa? Nikt nikogo nie oskarża :) Interweniuj w oddziale, ich infolinia nie wiem do czego się nadaję, ale nie do rozwiązywania problemów.

 

ale co z tego bank przysyla swoje pisma o wszczeciu procedury windykacyjnej w ciagu 30 dni a my ciagle sie stresujemy i jezdzimy w kolko do oddzialu dostarczac po raz kolejny te same dokumenty ile tak jeszcze bedziemy sie stresowac i jezdzic?!

 

albo wysmaruj pisemną skargę wraz z kopiami dokumentów, datami etc. Windykacja za ich błędy? - bez jaj... W razie czego możesz próbować poprzez rzecznika praw konsumenta, powinni podpowiedzieć co nie co.

http://e-konsument.pl/ad-doln.htm#0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, te potwierdzenia się posiada, wszystko cacy tylko te nerwy i przestoje.

 

Osoboście nie polecam banku millenium jako obsługi klienta.

Kredyty może i dawali...

 

 

Z refinansowaniem, też nie tak ławto, bo za spłatę zobowiązań poniżej bodajże 3 lat prowizjia, i nie wiem czy podczas procedury "windykacyjnej" zezwolą na przeniesienie kredytu gdzie indziej.

 

Flowera

zaczęłaś już załawtiać może coś z tymi świadectwami energetycznymi?

 

3mam kciuki, i wspóczuje, że tak Wam zaczął się nowy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Na placu było z 2 tony ekogroszku (była chyba nazwa kopalni lub producenta, ale nie pamiętam) luzem, ładny, czysty, kaloryczność standardowa.

 

Trociu, sprawdziłem - ekogroszek Retopal

Retopal z tego co pamiętam ma trochę mniejszą wartość opałową. Ale kurcze w cenie poniżej 600zł/t to chyba bym się nie zastanawiał.

Tylko to trochę daleko z Kobierzyc do mnie. Mieli tam workowany? Pamiętasz?

Na razie nie mam gdzie tego zrzucić więc muszę brać workowany i w garażu trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...