Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

U nas na Pawłowicach jest przy nowym osiedlu taka oczyszczalnia (w każdym razie tak to wygląda bo ja się na tym nie znam..) i kiedy tamtędy przechodzę to:

1. często unoszą się tam smrodki, znane skądinąd...

2. ZAWSZE jest tam takie "burczenie", które w nocy może chyba być dość męczące.

 

Czy tak musi być i czy to normalne....?

 

A może to nie jest oczyszczalnia, ale w takim razie co?

 

No właśnie, przeczytałam wszystko na tym forum, ale po tym wszystkim wiem ze nic nie wiem, jedni piszą że smrodek, hmm.. a inni że nie, jedni że można proszki a inni że nie.

 

Wiem że nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Wam. Jak zwykle gadam sam ze sobą ale i tak jest ciekawie. Jeśli ktoś mi kiedyś powie że świat jest wielki, to chyba wyśmieje. Jeśli już wymieniamy absolwentów AR to moja żonka też się do nich zalicza, i jest "rasowym " T.Żetowcem. Czy tak jak Ivonesca. Nie wiem kiedy kończyłaś studia ale jak mi żonka opowiadała o prowadzących to szłyszałem często " ta KURA jest poje...!!!" Wiesz o kogo chodzi?

A jak GAGATA idzie na studiach? Ja z wieloma prowadzącymi w naszym instytucie jestem na TY. Masz zajęcia z Łomotkiem. Ja pisałem u niego pracę mgr. Super gość. Teraz robie do niego podchody że by mi znalażł pracę w zawodzie bo praca w handlu mnie nie długo wykończy.

Muszę kończyć

Jak zawsze Was serdecznie pozdrawiam

KrasnaLL

oczywiście że wiem :D też nie przepadałam :lol:

przyjedzcie na spotkanie - jaki świat jest mały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK - pewnie że mozna ;-)

a co do oczyszczalni , to beztroskie używanie wanny czy prysznica przy szambie raczej tez nie wchodzi w grę, ale nie rozumiem o co chodzi ze amywarką? dlaczego nie można miec przy oczyszczalni?? :o

 

jakby co to zapraszam Panie na kapiel w wannie do mnie.....ale najpierw kupię wanne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle gadam sam ze sobą.

 

Łomotek to Łomotowski, dyr wydziału Budownictwa ( masm nadzieję że nie czyta tego forum. :roll:

 

Ivonesca czyba dojrzałem twój dom z drogi. Widać go troszkę jak się wraca z Wrocka? Zgadza się? Bp mnie się zawsze Logota myli z Wisznią i wcześniej nie tam cię wypatrywałem.

Niestety dziś nie mam czasu na rozpisywanie?

Pozdrawiam

KrasnaLL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeczytałem o spotkaniu. Postaramy się wpaść choć na chwilkę.

Na wszelki wypadek proszę o plan dojazdu.

 

Przy okazji się przedstawię - budujemy się w Pęgowie (między Wrocławiem a Obornikami), dom parterowy z poddaszem nieużytkowym, strop drewniany. Strop się właśnie robi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :-)

 

Sławek - wysyłam namiar na kafelkarza na priva - nie wiem jak tam z czasem, ale ja byłam zadowolona, i cenowo i z roboty

 

KrasnaLL - to mógł byc mój domek :-) rzeczywiście lepiej go widać jak się jedzie z Wrocławia niz odwrotnie :-)

no i co przyjeżdżacie w sobotę?? zdecydowaliście się ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK - pewnie że mozna ;-)

a co do oczyszczalni , to beztroskie używanie wanny czy prysznica przy szambie raczej tez nie wchodzi w grę, ale nie rozumiem o co chodzi ze amywarką? dlaczego nie można miec przy oczyszczalni?? :o

 

jakby co to zapraszam Panie na kapiel w wannie do mnie.....ale najpierw kupię wanne :D

 

 

:D

Czy to znaczy że masz taką oczyszczalnię?

A jak to się ma do poziomu wód gruntowych? Czy to ma znaczenie?

A masz oczyszczalnię z drenażem rozsączającym czy tzw korzeniową :o nie wiem co to jest czy czegoś nie pokręciłam.

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeczytałem o spotkaniu. Postaramy się wpaść choć na chwilkę.

Na wszelki wypadek proszę o plan dojazdu.

 

Przy okazji się przedstawię - budujemy się w Pęgowie (między Wrocławiem a Obornikami), dom parterowy z poddaszem nieużytkowym, strop drewniany. Strop się właśnie robi :-)

wysyłam namiary na priva :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...